Jump to content
WinClub

najer123

Nowicjusz
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

  1. Niby wyłączyłem automatyczne aktualizacje ale samo z siebie próbuje pobrać i mam Przygotowywanie składników - 0% Nie mam tej opcji, wersja 1909.
  2. Witam, mam taki problem otóż kiedy wyłączam komputer, bardzo bardzo długo próbuje sie wyłączać. Kiedy klikne na 'Zamknij' cały czas pokazuje informacje - Przygotowanie systemu Windows, nie wyłączaj komputera. ja rozumiem jak by to trwało max 10 sekund ale tak poczekałem 10minut i nadal to samo. Jedyna opcja tylko restart poprzez guzik w obudowie. Następny problem jest po włączeniu, kiedy zniknie ikonka windowsa przed wejsciem do pulpitu pojawia się komunikat nwm ładowania i pisze przygotowanie systemu windows i po 4 sekundach wchodzi do pulpitu. Akurat na drugim laptopie tych komunikatów nie ma.
  3. witam, mam problem taki otóż mam zainstalowanego windowsa z A-team i ciągle znika mi tapeta pulpitu. Najade na ikonke i robi sie czarny kwadracik, najade na nastepny to samo odswiezam i tapeta znika jest wyłącznie czarny ekran. Za pare minut coś porobie na komputerze i znowu jest tapeta, raz wraca raz zanika. https://imgur.com/a/2NSymhL <-- video w postaci gifa jak wygląda problem.
  4. Laptop Lenovo ThinkPad T430s Procesor Intel Core i5 Model procesora 3320M, Pamięć podręczna 3MB Zegar 2x 2,60 - 3,30 GHz Pamięć RAM 8 GB DDR3 Dysk SSD 240GB Grafika Intel HD 4000 Głównie pogranie od czasu do czasu gry MMORPG, przeglądanie social media. / preferuje win7 / win 8.1
×
×
  • Create New...

Important Information