Skocz do zawartości

User

Nowicjusz
 • Zawartość

  4
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy może ktoś posiada WinReducerEX7 x64 (Windows 7) ze ściągniętymi przez WinReducer aplikacjami które potrzebne mu są do działania. Mi po ściągnięciu z oficjalnej strony wersji WinReducerEX70_x64_1.8.6.0 i uruchomieniu wyskakuje komunikat ConfigurationError jak na załącznym screenie, następnie jak zaczyna sobie ściągać aplikacje do działania czyli: 7-zip, DISM, OSCDIMG, RESHACKER, SETALC to pod koniec wywala błędy najpierw ten na scrren1, a następnie screen2. po kliknięciu OK program wszystko usuwa co ściągnął i koniec. Może ktoś posiada nawet starszą wersję tej aplikacji i mógł by jakoś udostępnić ;)
 2. Mam pytanie może ktoś wie jak i za pomocą czego zintegrować aktualizacje Windows 7 z obrazem ISO, tak żeby po zintegrowaniu nie zajmowały więcej niż jedna płyta DVD. A i zintegrowane aktualizacje po zintegrowaniu miały status "zainstalowana" a nie "w trakcie instalacji" w programie np. NTLite. Ja osobiście robiłem to NTLite, próbowałem też WinToolkit, DISM z poziomu CMD, DISM ++, i za każdym razem obraz zajmuje więcej niż płyta DVD, a nie chcę używać płyt 8,5GB. Konkretnie może ktoś wie jak robi to Mr.T bo on robi to tak jak trzeba
 3. Czy będzie Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2018 winclub PL Finał ? i najważniejsze choć jeszcze rok do tego czy będzie wydanie ostateczne Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2020 winclub PL Finał z ostatnimi (darmowymi aktualizacjami) wydanymi wraz z zakończeniem wsparcia dla Windows 7 , 14 stycznia 2020roku?
×

Powiadomienie o plikach cookie