Jump to content
WinClub

User

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About User

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Stolica
 • Zainteresowania
  Wszystko co interesujące.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja osobiście używam Vgate iCar3 Wi-Fi z aplikacją na Androida: Car Scanner ELM OBD2 lub Torque Pro. Ogólnie po testach na kilku różnych autach jestem bardzo zadowolony
 2. Wrzuciłem go tworząc obraz ISO żeby w razie potrzeby tworzenia bootowalnego pena, był pod ręką. Jest to normalna wersja portable z oficjanej strony Rufusa więc dziwne że wykrywa go jako wirusa. Osobiście używam Comodo AntiVirus, ale ten Rufus uruchamiany był też na kompach z ESETEM, Avastem i żaden nie wykrył go jako wirusa, twój pierwszy taki przypadek.
 3. linka do tego w którym są tylko zintegrowane aktualizacje masz w opisie.
 4. Hahaha dokładnie z tymi odchudzonymi systemami. Dzieciaki się jarają że niby odchudzony, zmodyfikowany to już nie wiadomo co i jeszcze w to wierzą, a jak wiadomo najszybciej chodzi tylko świeżo zainstalowany system. Jeszcze dopisać do nazwy Windows 10 Super Hiper Ultra i już kisiel w gaciach. Pirnox, zainstaluj sobie Windows 7 mimo braku wsparcia, bo Windows 10 i dysk HDD to kiepski duet. Tu masz ode mnie, lub szukaj innego:
 5. Hehe, a no chyba że tak no to niech robi sam
 6. Jeżeli wystarczyła by ci tylko wersja x64 to ściągnij sobie ode mnie oryginalny obraz 7 który ma tylko zintegrowane poprawki do końca wsparcia przez MS, nic więcej nie robione. Będziesz miał trochę roboty z głowy. Później np. NTLitem możesz go modyfikować wedle uznania. Link:
 7. http://www.mediafire.com/file/jxqn68a5aba39rx/WIN7_HP_PRO_X64_140120.iso
 8. Zauważ że wszystkie aplikacje, systemy są ciągle rozwijane, ciągle jakieś aktualizacje, nowe wersje, nowe opcje, nie ma czegoś takiego jak wydana jakaś aplikacja w wersji ostatecznej i koniec. Każdy Windows otrzymuje przez jakiś czas aktualizacje czyli nie jest w ostatecznej finalnej wersji, z 10 nie jest inaczej
 9. Niestety nie. Moje modyfikacje Windows 7 kończą się na oficjalnym zakończeniu wsparcia technicznego przez MS które miało być 14.01.2020. Od lutego 2020 do 2023, są już tylko wydawane rozszerzone aktualizacje płatne ESU i to tylko dla wersji Professional i Enterprise (windows na standardowym kluczu ich nie znajduje). Jest na to sposób ale ja już raczej nie będę się w to bawił. Jak to się mówi "nie chcę ale muszę" przejść w końcu na Windows 10 :(.
 10. Jest po prostu włączona opcja pokazująca szczegóły co robi obecnie system podczas uruchamiania i zamykania systemu. Normalnie jest wyłączona. Jeżeli cię to irytuje to uruchom Wiersz polecenia jako Administrator, wklej to poniżej i naciśnij Enter: REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System" /V "VerboseStatus" /T REG_DWORD /D "0" /F
 11. Osobiście system instalowałem na laptopach Della, Asusa i Lenovo, jak na razie wszystko jest ok, więc ciężko mi się odnieść co do tych bugów, u mnie ich nie zaobserwowałem. Zobaczymy jak będzie dalej.
 12. Windows 7 SP1 x64 FINAL (LUTY 2020) - Home Premium x64 - Professional x64 Info o modyfikacji względem oryginału: BAZA: Oryginalny obraz ISO z MSDN (12.04.2011) Aktualizacje pobrane z Microsoft Update Catalog ZINTEGROWANE: - Aktualizacje do 10.02.2020 (wszystkie jakie Microsoft wydał od początku do końca wsparcia Windows 7) - Internet Explorer 11 - DirectX 9.0c - Unlocker 1.9.2 - Sterowniki USB 3.0, NVMe, chipset intel do 7 gen (wyżej Intel nie wydaje sterowników dla Win 7) - .NET Framework 4.8 TRWALE USUNIĘTE : - Windows Agent - Windows Media Center - Windows Anytime Upgrade - Motywy i tapety regionalne - Gry internetowe - Telemetria (usunięte pliki, wpisy w rejestrze) WYŁĄCZONE: - Windows Media Player (jeżeli ktoś używa, ponownie zainstalować zaznaczając w: Panel sterowania\Programy i funkcje\Włącz lub Wyłącz funkcje systemu Windows) - Windows DVD Maker (jeżeli ktoś używa, ponownie zainstalować zaznaczając w: Panel sterowania\Programy i funkcje\Włącz lub Wyłącz funkcje systemu Windows) - Kontrola konta użytkownika UAC (jeżeli ktoś używa, przesunąć suwak na drugie od góry w: Panel sterowania\Konta użytkowników\Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika) - AeroSnap (jeżeli ktoś używa, odznaczyć: : Panel sterowania\Centrum ułatwień dostępu\Ułatw korzystanie z myszy\Zapobiegaj automatycznemu rozmieszczaniu...) - Zablokowane automatyczne aktualizacje, wyszukiwanie aktualizacji trzeba uruchamiać ręcznie (Panel sterowania\Windows update\Wyszukaj aktualizacje) (jeżeli komuś to nie pasuje to w załączniku plik Odblok_Automat_Akutalizacji_W7.reg usuwający tą blokadę) Ten system to modyfikacja oryginalnego obrazu więc bez problemów można go aktywować oryginalnym kluczem lub ewentualnie aktywatorem. System robiłem dla siebie więc jest zmodyfikowany jak w opisie Przed udostępnieniem testowany na 3 różnych laptopach, działa bez zarzutu. Plik z obrazem iso, 4.56GB: mediafire.com: http://www.mediafire.com/file/2j50pew4trpoanc/WIN7SP1_HP_PRO_X64_140120.iso DLA ZAINTERESOWANYCH BONUS: Czysty oryginalny obraz bez żadnych modyfikacji, jedynie zintegrowane aktualizacje do 10.02.2020. Plik z obrazem iso, 4.39GB: mediafire.com: http://www.mediafire.com/file/spb3j0bf7cyxgma/WIN7SP1_HP_PRO_X64_140120_ORG.iso Obrazy ISO można przy pomocy np. RUFUSA nagrać na pendriva lub wypalić na płytę o pojemności 8,5 GB.
 13. Aj wiesz co zajmuję się kilkoma rzeczami na raz, i odpisując "młodemu" nie skupiałem się, czytałem posty co któryś, i sam głupoty pisałem. Dopiero po przeczytaniu od początku zobaczyłem co ja piszę haha, dlatego musiałem edytować swoje niektóre posty. Właśnie przeglądam Twój temat o sterach do 8 generacji, bawiłem się w zmianę wpisów w plikach tak jak ty, bo gdzies to już w necie widziałem, ale dałem sobie spokój. Widzę że tobie coś tam się udało Jak będę miał okazję to z chęcią stestuję
 14. Hahaha, masz rację chyba zbyt pochopnie palnąłem z tym gównem, sugerując się wypowiedziami innych, szczególnie kogoś kto kompletnie nie ma o tym pojęcia, a samemu nie sprawdzając Poza tym koniec tematu, chłopak miał aż za dużo powiedziane i jak o ścianę, jeszcze pieknie ci podziękował, i weź tu pomagaj. Mam nadzieje że moderator usunie cały post.
×
×
 • Create New...

Important Information