Jump to content

User

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. User

  Czyszczenie systemu

  Skrypt Czyszczący by Kasia nie działa do końca jak powinien, nie czyści wszystkiego co ma w komendach. Macie coś mojej produkcji do czyszczenia systemu Zawiera też to co "Skrypt Czyszczący by Kasia". Może komuś się przyda, używa systemowych narzędzi do czyszczenia systemu jak: Oczyszczanie dysku z przełącznikiem sagerun, do tego czyści dzienniki, usuwa logi i historię usuniętych plików w rejestrze, pliki tymczasowe z temp i Prefetch itd, na koniec defragmetuje dysk. Mój skrypt to tzw. "beta" (mile widziane sugestie i ewentualnie poprawki)
 2. User

  Czyszczenie systemu

  Kiedyś do czyszczenia rejestru był dobry jv16PowerTools, niestety zrobili z niego kombajn i do tego płatny. Ja od siebie polecam (tylko przy instalacji trzeba odznaczyć instalacje dodatkowego syfu): Auslogics Disk Defrag Free: https://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-Disk-Defrag-Free,Program,Windows,13271.html Auslogics Registry Cleaner: https://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-Registry-Cleaner,Program,Windows,18986.html
 3. Pozmieniane ikonki? A to ciekawe niby które? Tak AeroSnap jest wyłączony. Aby go ponownie włączyć: Panel sterowania\Centrum ułatwień dostępu\Ułatw korzystanie z myszy\ odznacz Zapobiegaj automatycznemu rozmieszczaniu okien przeniesionych na krawędź ekranu. Więcej ustawień wizualnych dla tych co może nie wiedzą to: Panel sterowania\System\Zaawansowane ustawienia systemu\Zaawansowane: Ustawienia\Efekty wizualne)
 4. Też używałem długo obrazów od Mr.T (nie były modyfikowane i to było najlepsze), szkoda że przestał wydać hehe, i trzeba było zacząć samemu coś działać, bo inni tu wydawali zbyt zmodyfikowane jak dla mnie. I prawidłowo @Jakub że bez modyfikacji robisz, choć to co jest w moich obrazach usunięte to komponenty które Microsoft przestał rozwijać już dawno jak np: Media Center czy Windows Anytime Upgrade, też nie chciałem "golić" swojego ile się da, bo wiem że później różne "cuda" się dzieją gdy usunie się za dużo Wywaliłem tylko to co wiedziałem że nie będzie miało na nic wpływu i z czym Microsoft dał sobie spokój
 5. Ściągnij sobie ten jeżeli pasowało by ci to co w opisie
 6. User

  Windows 7

  Możesz sobie to zintegrować jak masz oryginalny obraz 7 ale tu też brak sterów do procków 8 gen: https://www.asus.com/pl/supportonly/EZ Installer/HelpDesk_Download/
 7. User

  Windows 7

  Chipset Z390 i procek Coffee Lake, 8 generacja? Zapomnij o Windows 7, brak sterów, tylko Windows 10 chyba że intel wypuści jakieś stery pod 7. Możesz spróbować ten 7 (ma stery pod Kaby Lake) haha ale wątpię czy pójdzie:
 8. User

  Polecenie Uruchom

  Niestety Aplikacja nie ma takiej opcji, a najlepiej chciał bym coś w postaci wpisu do rejestru.
 9. User

  Polecenie Uruchom

  Czy ktoś wie jak dodać Polecenie Uruchom do Menu kontekstowego? jaki wpis w rejestrze trzeba dodać. I nie chodzi mi o to że można to uruchomić klawiszem Win+R czy jest skrót w Menu.. Akcesoria.
 10. Dzięki, ale bardziej mnie interesuje żeby ta lista w ogóle się nie tworzyła ;P
 11. Czy ktoś wie jak wyłączyć w Comodo Internet Security 12 listę plików ? konkretnie chodzi o tą listę" Ustawieniach zaawansowane\Klasyfikacja plików\Lista plików.
 12. Zainstaluj sobie tą 7: https://winclub.pl/topic/19295-windows-7-sp1-x64-2019-aktualizacje-03-2019
 13. https://winclub.pl/topic/19295-windows-7-sp1-x64-2019-aktualizacje-03-2019
×
×
 • Create New...

Important Information