Jump to content

severus

 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About severus

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. przede wszystkim ssd, chodzi o ilość cykli zapis/odczyt
 2. zainstaluj czysty system, na modzie możesz mieć różne problemy
 3. ja mam w przeglądarce u block origin i 8/10 razy nie muszę rozwiązywać kapcia
 4. nie wiem co mi odpowiada. Nie wiem czym różnią się od siebie podkładki. Wiem tyle, że mam małą podkładkę jakieś 20x25 cm i jest za mała.
 5. patrzyłem na te spc, ale "dziurawa" myszka do mnie nie przemawia.. W takim razie chyba jednak zostanę przy tym g102. Jaką podkładkę do tego ? polecają wszędzie qck
 6. g305 dobre opinie ma i w testach dobrze wypada. nie ma opóźnień
 7. w miarę możliwości chciałbym, żeby miała chociaż drobne świecące elementy. Dlatego patrzę na tego logitecha. Jest sens szukać czegoś be ogonka w tej cenie ? Ponoć teraz np. logitech oferuje sensory, które są bardzo responsywne.
 8. Cześć, już dłuższą chwilę szukam jakiegoś szczura do grania głownie w FPS tak ~150 zł. Do tej pory miałem rivala 100 i był jak najbardziej spoko. Teraz mam mało gejmingowego modecoma mc-wrm1. Wszędzie polecają logitecha g102. Cena jest nawet poniżej zakładanego budżetu. Mam małą dłoń, więc powinna być spoko. Co możecie polecić sprawdzonego ?
 9. słuchawki pewnie masz douszne albo dokanałowe. Jeśli tak, to laptok ma za dużą oporność na jacku i jak dajesz głośniej to po jakimś czasie tak się dzieje. Tak samo kiedyś uwaliłem swoje soundmagicki..
 10. https://mega.nz/#!PNkXFRzJ!vE1YDXyENLb-beFi5Vncngzy6yimtZXibg7fFKMIVpI 1803 x64 pl pobrane prze mct
 11. https://avlab.pl/pl/polecane-darmowe-antywirusy-na-rok-2018-od-redakcji-avlab spiidersweb to gów*** portal nie źródło informacji. wg. najnowszych testów rządzi norton i kasperski, potem eset
×
×
 • Create New...

Important Information