Jump to content
WinClub

severus

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

About severus

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. ja mam w przeglądarce u block origin i 8/10 razy nie muszę rozwiązywać kapcia
 2. nie wiem co mi odpowiada. Nie wiem czym różnią się od siebie podkładki. Wiem tyle, że mam małą podkładkę jakieś 20x25 cm i jest za mała.
 3. patrzyłem na te spc, ale "dziurawa" myszka do mnie nie przemawia.. W takim razie chyba jednak zostanę przy tym g102. Jaką podkładkę do tego ? polecają wszędzie qck
 4. g305 dobre opinie ma i w testach dobrze wypada. nie ma opóźnień
 5. w miarę możliwości chciałbym, żeby miała chociaż drobne świecące elementy. Dlatego patrzę na tego logitecha. Jest sens szukać czegoś be ogonka w tej cenie ? Ponoć teraz np. logitech oferuje sensory, które są bardzo responsywne.
 6. Cześć, już dłuższą chwilę szukam jakiegoś szczura do grania głownie w FPS tak ~150 zł. Do tej pory miałem rivala 100 i był jak najbardziej spoko. Teraz mam mało gejmingowego modecoma mc-wrm1. Wszędzie polecają logitecha g102. Cena jest nawet poniżej zakładanego budżetu. Mam małą dłoń, więc powinna być spoko. Co możecie polecić sprawdzonego ?
 7. słuchawki pewnie masz douszne albo dokanałowe. Jeśli tak, to laptok ma za dużą oporność na jacku i jak dajesz głośniej to po jakimś czasie tak się dzieje. Tak samo kiedyś uwaliłem swoje soundmagicki..
 8. https://mega.nz/#!PNkXFRzJ!vE1YDXyENLb-beFi5Vncngzy6yimtZXibg7fFKMIVpI 1803 x64 pl pobrane prze mct
 9. https://avlab.pl/pl/polecane-darmowe-antywirusy-na-rok-2018-od-redakcji-avlab spiidersweb to gów*** portal nie źródło informacji. wg. najnowszych testów rządzi norton i kasperski, potem eset
 10. przerabiałem dokładnie taki sprzęt... u mnie o dziwo najlepiej sprawdzał się... windows 7, zaden linux tak dobrze niechodził
 11. użyj tego narzędzia: https://sdi-tool.org/ bardzo fajnie i najwazniejsze celnie wyszukuje sterowniki
 12. jak masz system fabryczny o wgraj sobie na czysto windowsa bez żadnych modów i będzie dużo lepiej zasuwać
 13. przed chwilą instalowałem mbam, windows 10 zasugerował, że instalacja z pliku może być niebezpieczna i zaproponował instalacje ze sklepu. zaczyna sie zamykanie windowsa..
×
×
 • Create New...

Important Information