Jump to content
WinClub

Anonymous88

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Anonymous88

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po wymianie HDD laptop przestał wyświetlać cokolwiek na ekranie ekran się nie włączy HDD i Wiatraki pracują wymiana HDD na poprzedni nic nie naprawiła. Załączam zdjęcie z środka
 2. Mam problem z programem winToUSB free a mianowicie przy każdym wybraniu dysku flash program formatuje go ale tworzy tylko jedną partycje a trzeba dwie a gdy ja tworze dwie to on i tak formatuje to znowu na jedną partycje. Czy jest jakiś tego typu program który nie jest jednym wielkim oszustwem ?
 3. Właśnie przez chrome 10~20kb/s + Strona nie odpowiada
 4. A mam pytanie jak winda 7 ultimate może ważyć 2.60gb ? A i jeszcze jedna rzecz linki do np mediafire albo googledrive bo MEGA ma 10~20 kb/s + Strona nie odpowiada.
 5. Czy nic nie jest tu wycięte ? (W sensie że wszystkie programy i gry będą działać a nie crashować bo system nie ma niektórych .dll)
 6. Dobrze rozumiem bardzo dziękuje za pomoc i kończe temat.
 7. Ok a co do zapychania się pendrive to mam 64gb a dysk który niedawno wykopałem z piwnicy ma 55gb i jest dużo wolniejszy. A i mam pytanie bo w komputerze jeden czarny USB i dwa niebieskie USB (Jedno 2.0 drugie 3.0 pendrive ma niebieską wtyczke czy jest jakaś różnica w transferach pomiędzy USB 2.0 a 3.0 czy prędkości są takie same ?
 8. Posiadam taki PC CPU:I7 4500U GPU:AMD Radeon R7 M260 RAM:6gb Cały problem polega na tym że dysk twardy zrobił sobie bad sectory chwilowo rozwiązałem ten problem partycjami ale teraz 90% tależa dysku jest uszkodzona. Czy jest opcja na instalacje wina 8 na dysku USB-Flash. A jeśli da się to mam problem mój klucz wina 8 jest przylutowany do płyty głównej czy przy instalacji na USB też to z czyta ? Bo nie chce bawić się w korkociągi.
 9. Czy ktoś wyjaśni mi jak wyciąć różne śmieci i zamulacze z windy 7,8,10 tak aby system chociaż się uruchomił ? I mam pytanie czy można takie zmiany robić na zainstalowanym windowsie i później to łatwo zapisać do instalki ? I mam pytanie czy można dodać programy domyślnebo chciałbym w dalekiej przyszłości zrobić własnego update center bo ten od MS spowodóje że część windy będzie lite a część oryginalna a tego nie chce nie chodzi mi o to jak zrobić update center tylko jak gotowe update center.exe dodać do systemu tak by było fabrycznie od instalacji.
 10. Czy jest jakiś mod windy 7 który jest windą 32 piętrową ale uruchamia programy wymagające 64 pięter windy ?
 11. Chciałbym aby działały programy z win7 ale obciążenie PC najniższe jak to możliwe najlepiej jakby system nie zjadał więcej jak 200mb ramów i by go upchać na dysku 55gb lub USB flash 64gb
×
×
 • Create New...

Important Information