Jump to content

enterprise2000

 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czemu nie używasz czegoś normalnego, bez wtyczek szpiegujących zaszytych we wszystkie produkty Micro$oftu? Przykładowo RadioSure-1.6.700 jest lekki i bez reklam.
 2. Ktoś potrafi sprawdzić czy w windows 11 jest dla słuchawek bluetooth zaimplementowany obiecany kodek AAC ? source 11 event
 3. Koniec z pirackim Windows (i nie tylko) na Allegro.
 4. https://tb.rg-adguard.net/public.php Aktywator znajdziesz na forum. Hasło do zalogowania:
 5. Używając super nowoczesnego mega-giga, hyper-dyper extrakopularnego gulgulatora czasu, dokonałem powrotu twardego dysku do czasu z przed awarii. Pamiętając, co mnie spotkało po usunięciu tajemniczej aplikacji "coś", postanowiłem wspomnianej nie kasować. W zasadzie pomny tego okropnego wydarzenia, już nic nie kasuję. Nawet się zastanawiam, czy wyłączać komputer na noc? Swoją drogą zauważyłem dziwną rzecz, aplikacja "coś" się rozmnożyła i teraz są dwie. Czyżby potwierdzała się teoria chłamu Philipa K. Dicka?
 6. Żeby otworzyć w windows 11 starą wersję eksplorera: Naciśnij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i utwórz skrót (wklej poniższą linię): Zapisz jako old -explorer czy jak tam ci się podoba. Po uruchomieniu tego skrótu dostajesz starego poczciwego eksplorera z 10-tki
 7. Oficjalna lista błędów w 11 jest porażająca. A ilu nie wymieniono? build-22000-65 Do domu i owszem, można instalować. Ale jak używasz komputera do pracy, to stanowczo odradzam. (Przykładowo coś odinstalowałem i windows 11 po restarcie mi nie wstał, zatrzymał się ne ładowaniu ekranu logowania. Reinstalacja wszystkiego na nowo.) No i nie prawda, że jest szybszy od 10. Działa tak samo.
 8. @zbigniew59 U mnie nie działa ten myk z PPM, może na wersję PL trzeba inne cyferki?
 9. Działa na W10 to może zadziała z W11. (Nie sprawdzałem)
 10. Oj tam, oj tam. Spokojnie wyciąłem z 11-stki śmieci i nic mi się nie psuje. Żadnych większych bugów nie widzę. (1,7gb plik wim, około 4gb po instalacji) Kwestia wiedzy, co można usunąć, a co lepiej zostawić Fakt, że nie ogarniesz tego w 5 minut. Dwa dni przesiedziałem, ale też doszło doświadczenie z cięcia 10-tki.
 11. Fajnie, bo nie ma watermarka na pulpicie. Jeszcze nie jest 100% spolszczony, ale jest znacznie lepiej.
 12. Nie usuwajcie w Ntlite "Kontrola konta użytkownika", wtedy znika potrzebna usługa "Appinfo" Również samo wyłączenie usługi "Appinfo" w zakładce services, skutkuje tym, że programy typu Paint czy Notepad nie działają. (w 10-tce można było tę usługę wyłączyć, chyba jakoś powiązane z UAC)
×
×
 • Create New...

Important Information