Jump to content

Wiking

 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Wiking

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  Vik
 1. Usunąć cały katalog $oem& z jego zawartością czy tylko sam plik setupcomplete.cmd ?
 2. Zaloguj się do konta Google to pobieranie ruszy z kopyta NiKKA, wielkie dzięki za twoją pracę i poświęcenie czasu i zdrowia. BETON, dzięki za wrzutkę na Google Drive. Pozdrawiam wszystkich.
 3. Chyba mylisz moje posty z postami kogoś innego bo w żadnym z nich nie poganiałem cię w robieniu kompilacji Win 7 więc dziwi mnie twój wpis w moim kierunku. Jedynie prosiłem cię o wrzucenie twojej pracy na jakiś normalny serwer bo link do mega_nz nie działa, a z files_fm pokazuje mi czas ściągania 15-17 godzin. Szanuję i doceniam to co robisz bo od lat korzystam z twoich wrzutek, a to że nie wpłaciłem ani złotówki na twoje konto jest spowodowane tym, że nawet nie wiedziałem że takowe konto posiadasz. Sorry, widocznie jestem ślepy, albo po prostu wchodziłem tylko w tematy które mnie i
 4. Dysk Google jest darmowy więc nie trzeba sponsoringu, ale rozumiem cię i wiem o co ci chodzi. Złotówki na konto NiKKA nie wpłaciłem, przyznaję się, myślałem że to co robisz, robisz dla idei, ale widocznie się myliłem. Gdyby udało mi się ściągnąć to udostępniłbym na swoim "Dysku Google" jako alternatywny link, o ile byś się zgodził, ale ściągać 17 godzin plik 3GB to koszmar więc sam widzisz jak to wygląda z mojej i pewnie nie tylko z mojej strony. Aha, i jeszcze jedno co nasunęło mi się na myśl. Nie wiedziałem, że żeby cię o coś prosić to trzeba najpierw ci zapłacić.
 5. Prosiłbym cię kolego żebyś to swoje finalne dzieło wrzucił na jakiś normalny serwer np. na "Dysk Google" , a nie na jakieś dziwne wynalazki typu files fm z których ściąga się 15 godzin, a jak już dojdzie do 80% to zrywa połączenie. Pozdrawiam i Miłego Dnia :-)
 6. Może ktoś wrzucić na normalny serwer np. na Google bo z files.fm będę ściągał 15 godzin.
×
×
 • Create New...

Important Information