Jump to content
WinClub

ao2

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About ao2

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snapshot aby mieć do czego wrócić jak coś uszkodzę
 2. Jaką masz wersję sterowników dla karty Wi-Fi? Ostatnia to 21.90.2.
 3. Zgadam się z user1 można spokojnie używać Windows bez aktualizacji. Jeśli użytkownik jest świadomy (nie typ klikacza-ściągacza), posiada dobry antywirus oraz na styku z Internetem jest porządna zapora (FortiGate, Clavister itp.). Do tego konto użytkownika z ograniczeniami.
 4. Ze stronami się nie spotkałam. Jedynie co przychodzi mi na myśl to symulator Cisco Packet Tracer.
 5. W instalacji MS Office od wersji 2013 biorą udział dwa klucze. Pierwszy z kartonika lub mail'a w zależności jak zostało oprogramowanie kupione. Drugi jest generowany podczas rejestracji przy łączeniu ze wskazanym kontem https://login.live.com/ Przy kolejnej reinstalacji pakietu Office na nic się zda wpisywanie klucza z kartonika. Dostaniemy tylko komunikat, że produkt został już zarejestrowany i połączony z kontem login.live. Gdy się zalogujemy czeka nas kolejna niespodzianka. Nie znajdziemy tam już naszego numerka z kartonika lub mail'a. Są tam zupełnie inne klucze. Jak mamy jednego Office'a to nie ma problemu ale jak kilka to już się robi nieciekawie bo musimy wskazać z którego klucza chcemy skorzystać. Do tego właśnie służy odczytanie ostatnich 5 cyfr kodu. Office 2013 (32-bit) on a 32-bit version of Windows cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\OSPP.VBS" /dstatus Office 2013 (32-bit) on a 64-bit version of Windows cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\OSPP.VBS" /dstatus Office 2013 (64-bit) on a 64-bit version of Windows cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\OSPP.VBS" /dstatus Office 2016 (32-bit) on a 64-bit version of Windows cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office16\OSPP.VBS" /dstatus Office 2016 (64-bit) on a 64-bit version of Windows cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office16\OSPP.VBS" /dstatus
 6. Dokładnie, już z 7 gen był problem.
 7. Od Office 2013 nie odczytasz pełnego klucza. Tylko ostatnie 5 znaków. Resztę wykonasz logując sie na konto Microsoft.
×
×
 • Create New...

Important Information