Jump to content

Napromieniowany

Mega użytkownik
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Napromieniowany

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 09/12/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. To fakt ale do karty graficznej już trochę nie bynajmniej nie spotkałem się z krzywą GPU. Na stałe ustawić obroty wentylatorów (Globalnie) nie krzywą tylko suwakiem wybrać daną % wartość zastosować i włączyć kilka opcji.
 2. A może problem nie tkwi w sprzęcie tylko w samej grze ? https://www.cdaction.pl/news-61698/horizon-zero-dawn-na-pecetach-ma-powazne-problemy-techniczne-studio-reaguje.html
 3. Sprawdź czy nie masz w tle zamulaczy , co do ustawień gry powinieneś sprawdzić inne nastawy np. średnie/wysokie lub mieszane , sprawdź jakie jest użycie CPU i GPU , im niższe ustawienia tym więcej procesor ma znaczenie o ile czegoś nie przekręciłem.Nie podałeś również pełnej specyfikacji jaki masz też system jest dużo poradników jak zoptymalizować Windows 10 pod gry. Jak masz dalej problemy to twój procesor jest botlneckiem dla karty i ją ogranicza bo GPU nie może rozwinąć skrzydła. Jak sprawdzić ? Przykład Wiedźmin 3 Dziki Gon lokacja CPU: Miasto Novigrad GPU : Bagna Velen Jeżeli da
 4. Jeżeli faktycznie tak jest to przez OC gdzie fabrycznie jest wyżyłowana , choć akurat ja nie spotkałem się z taką przyczyną. Akurat masz przecenę https://www.x-kom.pl/p/520235-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-gtx-1660-super-gaming-x-6gb-gddr6.html
 5. KFA2 GeForce GTX 1660 SUPER 1-Click OC 6GB GDDR6 albo Gigabyte Radeon RX 5600 XT WindForce OC 6G w tej cenie nic lepszego z nowych nie znajdziesz.
 6. Synchronizacja jeżeli korzystałeś lub importuj do przeglądarki jeżeli jest taka opcja
 7. @baxt Spróbuj jak napisał Wiktor jak ta opcja również nie przyniesie efektu to zostaje odzyskać pliki z dysku za pomocą serwisu lub pogodzić się z utratą plików.Następnym razem nie korzystać z opcji "Hibernacji" - Można ją wyłączyć.Ja również miałem podobny problem związany z hibernacją lub Uśpieniem tylko ja od razu instalowałem system , akurat trochę czytałem o tym i wiem jak działają te opcje i czasami niepoprawne wybudzenie lub przerwanie skutkuję właśnie takimi efektami szczególnie jak jeszcze opcje typu "Fast Boot" są uruchomione. Jeżeli coś pomyliłem proszę mnie poprawić.
 8. a opcja z Linuxem/Ubuntu zbotowany na pendriva ? Wtedy jest opcja sprawdzić pliki na dysku , które znajdują się nawet te ukryte i niedostępne może ten sposób pomoże na przeniesienie plików
 9. Próbowałeś formatować/usuwać dysk ? - "Usuwać i na nowo przepisać miejsce" <--- Jeżeli masz z dyskiem problem. Zainstalować system musisz bo najwidoczniej pliki rozruchowe mogły ulec uszkodzeniu a wyświetla Ci się jakiś komunikat czy po prostu czarny ekran ? Jak czarny ekran no dla mnie próbować przywrócić system o ile to możliwe lub na nowo wgrać.
 10. W kwestii przeglądarki każdy korzysta z tego czego będzie chciał.Sam korzystam z Chrome ale tylko dlatego , że jestem już do tej przeglądarki przyzwyczajony i synchronizuje konto od 6 lat , choć szczerze korzystam niechętnie.
 11. @kitaro Jeżeli jeden moduł to pewnie wtyczka albo rozszerzenie. @MiłoszPL Jakie masz zainstalowane wtyczki i rozszerzenia ? <-- Sprawdź procesy w przeglądarce i która wtyczka albo rozszerzenie zużywa najwięcej jeszcze jedna rzecz to sprawdzić na powiadomienia na które udzieliłeś "Zezwalaj". Bo póki co może da się bez odinstalowania chyba , ze już nic nie pomoże jak powyżej całkowicie odinstalować i pousuwać pozostałości po chrome.
 12. Przypadkiem to nie będzie wtyczkowy wirus ? Warto sprawdzić. https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/
 13. @jarexpol Musisz wybrać po prawej stronie GPU potem AMD i pierwszą opcje "Usuń wszystkie sterowniki i uruchom ponownie (zalecane) Tak jak pisze GT500s musisz w odpowiedniej kolejności zainstalować nie pamiętam już tylko w jakiej.
×
×
 • Create New...

Important Information