Jump to content
WinClub

Napromieniowany

Mega użytkownik
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Napromieniowany

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 09/12/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Ten laptop dla syna mojego wujka jest i z tego co pisał aby fornite działał i można pograć było
 2. Co można w tej cenie w miarę sensownego znaleźć i co możecie polecić tak żeby można rozsądnie pograć w coś. Ja znalazłem to : https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-x230-i5-8-120-gb-ssd-kam-win7-7458090868
 3. @Widzior Dziękuję za odpowiedź i przed zakupem zasilacza oglądałem recenzję właśnie , którą mi wysłałeś i tym się kierowałem dzięki tej przetwornicy i bardzo stabilne napięcia nawet przy 100% obciążeniu.Czasami waha się między 12.000 a 11.904 może po prostu wina leży po stronie OC (Panel Sterowania Nvidia) ? Chodzi mi o to , że np. ustawienie karty na maksymalna wydajność non stop powoduję wahania napięcia ponieważ ta linia jest delikatnie obciążana.
 4. Wymieniłem na SilentiumPC Vero L3 600W 80 Plus Bronze i też na 12 V jest w spoczynku 11.904 V i to jest mega dziwne a przy maks obciążeniu całej platformy nie spada jak sprawdzałem watomierzem ile pobiera W przy 100% teście wskazał 415W ok. może to po prostu błąd odczytu albo pomiar w granicach błędu ?
 5. Maksymalnie spadło do 11.520 V wcześniej utrzymywało między 11.614 a 11.520 co do zakłóceń teraz minimalnie słychać
 6. Nie rozbierałem teraz, ale miałem kupić nowy i tego nie zrobiłem a szkoda ...
 7. Nie , co do napięcia jest takie samo po odłączeniu wentylatora - 11.904 V
 8. Ma już 5 lat Zasilacz Thermaltake Smart SE 530W Co do czyszczenia wymontowane były tylko te części : GPU Karta dźwiękowa Zasilacz
 9. Nie dawno czyściłem PC i po złożeniu wszystkiego do kupy w słuchawkach podczas grania słychać dziwny dźwięk (najbardziej przypomina zakłócenia) i jest to mój pierwszy taki problem z którym nie jestem wstanie sobie poradzić mimo szukając pomocy w Google , mam obudowę przy której sloty z tyłu są łączone blaszką i wszystkie urządzenia typu GPU , karta dźwiękowa mają styczność ze śledziami od komponentów jednym słowem są połączone ze sobą.Próbowałem na nowo włożyć kartę ale nic to nie pomogło. Płyta główna : MSI B450 A PRO Karta Dźwiękowa : Creative sound blaster audigy fx Słuchawki : https://allegro.pl/oferta/sluchawki-gamingowe-dla-graczy-z-mikrofonem-led-8515530621?snapshot=MjAyMC0wMi0yOFQyMjoyNjoxOC4xNzFaO2J1eWVyOzQ3OWUxNDYyNWFlYjI2MTkxZDQ0ZWM4ZjFhN2RiYmNkNjI2ZmRmNmU3ZDYzNDIwM2NjZDg0OTIwNzQ1ZmFjZmY%3D Jeszcze jedna mała drobnostka to po dodaniu wentylatora napięcie 12 V spadło z 12 V przy spoczynku na 11.904 V Edit. Z tego co się orientuję może być wina uziemienia ale ten problem wystąpił po czyszczeniu PC z kurzu , próbowałem również włączyć opcje Spread Spectrum na Enable ale też nic.
 10. Co sądzicie o tej wersji systemu ? Wiecie coś o niej więcej ? https://www.youtube.com/watch?v=sLib5QX9qMw
 11. Jeżeli chodziłoby o każdą aplikacje , programy to wtedy uszkodzona pamięć ram , w tym przypadku może coś po prostu blokować te programy , które próbujesz uruchomić może być to antywirus nawet lub jakiś inny program również zależy czy pojawia się jakiś komunikat o błędzie.Postaraj się przeinstalować te dwa programy odinstalować i zainstalować na nowo czasami może brakować programu lub sterownika do poprawnego działania przeważnie są to biblioteki Microsoft Visual C++ itd. i Java. Co do antywirusów wystarczy Windows Defender (jeden)
 12. Dziękuję za pomoc to jest to co chciałem
 13. Czy mogę podpiąć się pod temat ? Temat również dotyczy czcionek. Mianowicie chciałbym zmienić w całym systemie czcionkę program , którego używam zmienia tylko w kilku miejscach np. Eksplorator , MacType w niektórych aspektach psuję czcionkę.Jednym słowem chcę zmienić domyślną czcionkę Segoe UI na Trebuchet MS.
 14. Czy są jakieś archiwalne sterowniki pod Windows 7 do Creative Sound Blaster Audigy FX ? - Próbowałem z internetu nic - Driver Boosterem też nic
×
×
 • Create New...

Important Information