Jump to content

Mich830

 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Mich830

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @RemixPL1994 Uff udało mi się ogarnąć co jest winowajcą tego problemu. Zainstalowałem wgl czysty windows ze strony microsoft i robiłem to co zwykle i problem też występował. No i winę zwalam nie na program Ccelaner, on jest w porządku i nie zaburza wyszukiwania, ale dodatek "CCEnhancer" i zacznaczenie wszystkiego co tam się da powoduje te problemy, że ciężko korzystać z wyszukiwania kalkulatora czy nawet painta podczas użytkowania laptopa. Opcje odbudowy indeksu nic nie dawały, ale jak się nie korzysta z niego to wtedy śmiga. Ciekawe.
 2. Witam. Minęło trochę czasu. Ale zwracam się z pewnym problemem. Na wstępie nie chcę aby to było odebrane jako hejt, po prostu mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać. Swego czasu zainstalowałem po 2 tygodniach od oficjalnego wydania najnowszą wersję microsoft 10 z tego tematu. Po instalacji, zainstalowaniu swoich programów oraz odpaleniu skryptów: RemoveSPY_AIO Nie działa mi wyszukiwarka plików. W sensie to okienko jak się otworzy (ikona Windows) i np. wpiszę "kalkulator" to nie wyszukuje tego. Ale inne pliki już tak. Choć zdecydowaną większość omija. Tak sam
 3. Po zainstalowaniu stąd tej wersji, dokładniej wersji Professional X64 1803. Po zaktualizowaniu (Windows Update) wszystko śmiga okej. Zainstalowałem Ccleanera, i wyrzuciłem te śmieciowe programy, z których nie korzystam, czyli wszystko co nie instalowałem ja (tylko stery do różnych podzespołów). Po wywaleniu śmieci pasek wyszukiwarki nie działa. W sensie wpisujemy jakieś słowo, ale kompletnie nic nie znajduje. Szkoda.
 4. Wiadomo może kiedy pojawi się wersja 1809 winclub ? Kwestia miesiąca czy raczej dłużej ? Dużo tracę korzystając z 1803 a nie 1809 ?
×
×
 • Create New...

Important Information