Jump to content

mt17

 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Nie wiem w sumie czy powinienem rozpoczynaćtaki wątek bo może się mylę i jest nie potrzebny. Z tego co widzę, większosć popularnych modów to polskie lokalizacje, wiem że da się w ust. "dograć" języki, aczkolwiek zauważyłem że nie zmienia to dosłownie wszystkiego, gdyby to było dla mnie to miałbym to gdzieś, ale chciałbym pobrać jakiegoś lekkiego moda dla ciotki na już... starszej daty laptopa (który na dzisiejsze czasy nie domaga)... stąd potrzebuje Niemieckiej wersji systemu który będzie lżejszy. Najśmieszniejszy jest fakt co jej powiedzieli PSEUDO serwisanci (opowiem tak pokrótce xD). Kiedyś z rok temu zainstalowałem u niej parę polskich programów, które na codzień używam u siebie - wiadomo, aby coś porobić z nudów, jednak one nie działaly chociaż minimalnie szybko, tylko katastroficznie, wiec w sumie je porzuciłem. Ona coś tam powiedziała parę wersów mi że od czasu gdy zainstalowałem to jej laptop ma polski język w systemie czy coś (wiadomo jak to z osobami które sie nie znaja), całkiem niedawno przed przyjazdem chciała oddać do serwisu żeby coś zrobili z tym laptopem... Panowie byli tak bardzo szczerzy że powiedzieli że JA pobierając te polskie programy to pobrałem jej jakieś WIRUSY xD i aby to zrobili to musi zapłacić 200 euro, lub wiecej dodając że na jej miejscu kupili by nowego laptopa, albo niech zrobi to osoba która umie za darmo. Dla mnie to mega głupie, po prostu sami dobrze wiedzą że laptop jest mega wolny, a dziś świat zapier....ala, i nikt nie będzie czekał 6h aż laptop ogarnie wszystkie potrzebne rzeczy.
 2. O co chodzi z tymi skryptami aby zmniejszyc procesy i zużycie ? Skąd je bierzesz i czy można je stosować na każdym modzie?
 3. CZy skoro sklep MS został usunięty to można grać z poziomu apki Xbox Beta ? Bo kiedyś miałem system z też usuniętym sklepem i to się gryzło, ale może zależy od innych du*ereli ?
 4. To trzeba mieć Xboxa jako konsole aby grać na PC ? Pierwsze słysze xd
 5. A możesz się proszę odnieść do c tego jak przywrócić zapamiętywanie w pamięci stron na których się jest zalogowany, aby za każdym uruchomieniem przeglądarki nie trzeba było się logować na yt, Gmail itd
 6. Nie mogę dodać do wyjątków plików które są w folderach systemowych, ponieważ eksplorator Kasperskiego nie widzi całego folderu. W dodatku nie wiem jak was, ale mnie po zrobieniu każdego kroku, irytuje to że przy każdym włączeniu przeglądarki muszę logować się na nowo na każdy serwis, nawet nie wiem niestety który optymalizator to wykonał i czy mogę to przywrócić ?
 7. Okey. To teraz niech ktoś mi powie dlaczego moje pierwsze pełne czyszczenie trwało zaledwie 30 sekund (licząc restart komputera)? Nie wiem czy tak to ma wyglądać xD, ale uruchomiło mi się na sekund kilka okienko CMD, po czym okienko że zaraz system się uruchomi ponownie, i wsio, tyle było tego czyszczenia ? O co chodzi ? I PS: Kaspersky wykrywa te czyszczenia jako niebezpieczeństwo i usuwa plik wykonywalny, więc nie można instalować, lub po prostu mieć go włączonego w trakcie czyszczenia.
 8. Jedno dosyć ciekawe pytanie dla mnie. Czy skompresowanie systemu nie spowalnia go ? W końcu to kompresja xd
 9. Bardzo chętnie. Ale swojego baldura w wersji 1.3 mam już tak zmodowanego że przy próbie instalacji tego wyskakuje błąd że nie zgodna jest wersja Baldura xd.
 10. Ostatnie pytanie i dla mnie istotna rzecz aby móc kontynuować Baldury :P. Czy jest tam nadal opcja zgodności ? Czy została usunięta ? Bo bez niej na moim 1440p monitorze w Baldura nie mogę grać xd
 11. Da to jakiś boost do paru FPS'ów w porównaniu z Konussem ? Czy tylko czysto Ramu będzie wiecej bo mniej procesów ?
 12. Problem czy nie, ale zdanie z tym że świat się kręci wokół mnie jest wyrwany z kontekstu. Od tego jest to forum i nie każdy użytkownik jest doświadczony. Po jakiego chu... Ktoś miałby mi dawać rady wiedząc dobrze ze nie zadziała mi. Nie wiem. Teraz i tak mi to Lotto i mogę wojować z każdym modem kiedy już problem powstał. Szkoda że muszę go zabrać do domu i mama zostanie miesiąc bez laptopa. No ale dzięki za info
 13. Robiłem temat gdzie pytałem się jaki system wybrać pod ten laptop o tutaj Nikt nawet nie pisnal słowem że Sromotnika nie można, wręcz polecono mi go raz. To w końcu jak to jest?
 14. Witam. Chciałem zaufać sromotnikowej wersji i zainstalować dobry system na leciwym laptopie. Padło na wersję hp x64, no i problem... Po instalacji Windows, system nawet się nie chce włączyć. Cały czas resetuje i wchodzi do okna aby wybrać opcję czy uruchomić normalnie czy w safe Mode... Niestety, każda opcja powoduje problem. Co zrobić? Ja teraz mam problem bo nawet nie mam gdzie postawić inny system na pendrive, bo jestem na wyjeździe, a drugiego kompa /laptopa nie ma... Edit:_____ Wersja pro wypluwa to samo...
×
×
 • Create New...

Important Information