Jump to content

without me

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About without me

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. i normalnie pobiorę tam windows 7? i będzie śmigać?
 2. to jakieś kary będą za to? a wracając do tematu sprawy, ten aktywator pobiorę z każdej strony? wtedy wystarczy go zainstalować/rozpakować? jak już wspomniałem, kiepsko będzie z zakupieniem tych rzeczy.
 3. a tym aktywatorem to jak się robi? jestem zielony w tych sprawach, nie wiem z czym to się je...
 4. a mogę zmienić system ZA DARMO z Wina XP na Wina 7? tak bez niczego, tylko pobrać i zainstalować? chciałbym w końcu przejść na coś "wyższego" nie płacąc, bo z środkami finansowymi to tak średnio.
 5. Witam. Mam komputer z systemem Win XP, każdy wie, że to jest przestarzały system i praktycznie powoli większość programów przestaje na nim działać. Służy mi tylko do grania, bo nic innego na nim za bardzo nie porobię, aż do dziś, kiedy wyszła mi aktualizacja gry, której już niestety nie uruchomię, bo Steam na XP już nie pozwala aktualizować i instalować gier. I tutaj mam pytania. Jak mogę zmienić system? Czy za darmo da się zmienić na jakikolwiek inny system, bez kupionego klucza? Jaki system będzie najlepiej opłacany? Który waży najmniej i będzie najstabilniejszy? Czy opłaca się jeszcze zmieniać system na tym komputerze? Czy po prostu kupić sobie nowy? - komputer składany, w tamtych latach był z najwyższej półki. [(Dla ciekawskich - Inter® Core™2 Duo CPU E 4500 @ 2.20GHz 2.18 GHz, 1.99 GB RAM)] Czy jakbym już zmienił system, będzie do tylko na 30 dni? (nie oryginalny) Jestem zielony w tych sprawach, nigdy nie zmieniałem systemu. Proszę o wyrozumiałość.
×
×
 • Create New...

Important Information