Jump to content
WinClub

Onus

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About Onus

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ubawiliście mnie! Szczególnie MODERATOR(!) który ten temat weźmie i zamknie. Przez Te oczy.... błagam! Wszystkim serdecznie dziękuję za poświęcony mnie i mojemu problemowi czas. P.S. Prawda na temat Feel w Twoim pojęciu, "Zaawansowany Urzytkowniku", zdecydowanie różni się od rzeczywistości. Ale, widać tak masz...
 2. NIe takie to proste... mierniki dwa - pod +12V i +5V jednak przed decyzją zakupu nowego zasilacza podpiąłęm, obciążyłem i żadnych wahań nie było! Prawie dokładnie te same wartości tych napięć pokazywała zarówno Aida jak i HWMonitor - również bez wahań!. Żaden z elektrolitów z wyglądu mi nie podpadł. Jedyne czego nie zrobiłem, to nie podpiąłem oscyloskopu bo zniechęcił mnie fakt, że mi się przestało chcieć w tym dłubać... Są granice chęci poznania... A szkoda, bo by wyszło szydło z pyskiem, tfu!, z worka! Pozdrawiam.
 3. Nooo... nie powiem! Demotywacja Ci się udała, że hej! Zaniosę gada za ogon do specialnej szafy w piwnicy i niech tam se śpi. Przekonany - pozdrawiam! P.S. A teraz mi się dopiero przypomniało jak coś zaśmierdziało mi z niego przy zmianie obudowy i płyty głównej...
 4. Jeszcze kondensatorów nie zamówiłem... Znam opinnie o Feelach ale ten pracował poprawnie w dwóch po kolei kompach przez prawie 9 lat, cóż poza kondensatorami mogło by sie w nim zużyć? Nie widać żadnych przypaleń płyty, nic z uzwojeń nie śmierdzi... Cyżby "nie warto było z losem się droczyć"? Prawdę powiedziawszy, to za bardzo mi się nie chce... De-Motywój!
 5. Ten nowy to SEASONIC S12II-520Bronze, był Feell 3 500W.
 6. Witam, okazało się że przyczyną był zasilacz. Kupiłem i zamonowałem nowy a w starym wymienię kondensatory i będzie "na wszelki wypadek". A przy okazji zapodaje wykresy z Aidy podczas gry w War Thunder na maksymalnych ustawieniach, jak widać gra nie jest bardzo wymagająca. Pozdrawiam.
 7. O.K. Wszystkim serdecznie dziękuję, dam znać o sytuacji po wymianie zasilacza.
 8. Czegoś nie rozumiem... Jeżeli komp " w stresie" na Aidzie potrafi pracować przez 8 H i nic się z nim nie dzieje a po włączeniu gry "odpada" po kilkunastu min. to na cholerę mi miernik? Aida podaje napiecia "na bieżąco"! HWInfo może i zapisuje "na bieżąco'' ale nie u mnie, będę musiał się temu programowi poprzyglądać bliżej. A może on to robi w wersji Pro?
 9. dupa Jaś! W programach podanych powyżej - nie bardzo wiem - jak one mogą mi pomóć, skoro po awaryjnym wyłączeniu kompa nie mam dostępu do ich danych zapisanych przed zdarzeniem a jasno i jednoznacznie wskazujących na przyczynę? To samo, jeślii chodzi o Dziennik Zdarzeń w Win 7 Enterpice. NIe jestem szpeniem od kompów, elektryk po technikum i to starym (w obojga tych słów znaczeniu...) Jeżeli programy diagnozujące stan podzespołów obciążonych "na max" kompa nie wykrywają żadnych problemów to co? "Cód" u mnie nastąpił?! Kara za nie wpuszczenie księdza? Musi to ostatnie... Specyfikacji kompa nie podaję: ... "bo się zaraz tutaj zjawią, wielkie miny, wielkie słowa...." Pod Budą - Zespół taki byłse..;
 10. ...podczas gry w War Thunder. Dzieje się tak od kilku dni, nic sprzętowo nie zmieniałem, komp odkurzony i sprawdzony na stabilność systemu Aidą a dodatkowo karta sprawdzona przez FurMark, żadnych wirusów nie ma. Gram sobie i... albo wyłączy się całkowicie albo zawiesi lub zresetuje. Potrzebuję programu który by w tle monitorował komputer i system - jego parametry pracy i na bieżąco je zapisywał ale tak, żeby po nagłym wyłączeniu i ponownym włączeniu kompa można było je odczytać. Już jestem wdzięczny i Wszystkich pozdrawiam.
 11. I to jest to! Miałem źle opisaną płytkę... Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc! Miłego dnia. pozdrawiam!
 12. Witam wszystkich, natknąłem się na następujący problem: po zainstalowaniu nie modyfikowanego Win7 wykonałem jego kopię na zewnętrznym dysku HDD USB. Po kilku minutach przy próbie przywrócenia z tegoż dysku systemu wyskakuje takie oto cóś jak na zdjęciu. Nie rozumiem tego, wcześniej na tym samym komputerze odzyskiwałem system tą metodą i wszystko było O.K. Proszę o pomoc, bo zgłupiałem!
 13. A gdzie są? Przepraszam, ale nie mogę ich odszukać. Bardzo serdecznie proszę o ich wskazanie.
 14. Bardzo dziękuję za wyjasnienia. Nie mam żadnych pretensji. Pozdrawiam.
 15. A ja - bardzo serdecznie dziękuję! U mnie - Panowie i Panie - wszystko gra i nic nie bucy. O.K. NIKKA! Pytanie mam tylko, mianowicie..., czy i jak można z tej kompilacji usunąć poprawki spowalniające system? Które i jak? Pozdrawiam Wszystkich, a Pana Wielkiego Kompilatora - szczególnie! Pytanie: co jakiś czas, po restarcie pojawia się komunikat: "Program Iniciowanie Zabezpieczeń Przestał Działać". NIgdy TEGO wcześniej nie widziałem, co to za ONO?
×
×
 • Create New...

Important Information