Jump to content
WinClub

M2905

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About M2905

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. A mógłbyś wysłać - wtorek dawno minął . Żart oczywiście .
 2. Przy instalacji sterownika w Windowsie XP wymaga pliku ati.sys z dysku instalacji. Ale nie mogę znaleźć owego pliku na dysku instalacyjnym. Na internecie nie widziałem niczego o tym. Wie ktoś o co może chodzić?
 3. Który dysk będzie lepszy: IDE 7200rpm czy SATA 5400rpm. Będzie on na płycie ASRock'a 775i945gz, o całej konfiguracji pisałem w innym temacie.
 4. A jak dokładnie to zrobić?
 5. Pytanie, w tytule. Nie wiem jak się to robi, mam nadzieje, że mi ktoś pomoże.
 6. Wracam do tematu, jaki linux, dla początkujących, dla tego komputera. Ten komputer będzie raczej komuś oddany z lekkim linuxem prostym w obsłudze. Chciałem lubuntu, ale nie jestem pewien.
 7. A Windows XP czy 7 w końcu? I jaka wersja - ile bitów? Sterowniki oczywiście muszą być najnowsze. Jaka specyfikacja reszty komputera? Bo jeżeli komputer jest dosyć dobry, to możesz wgrać 10, bo te systemy wymienione przez ciebie nie są wspierane, jeżeli są do wszystkiego sterowniki (na stronie AMD są do Windows 10 dla tej karty).
 8. Mam płytę ASRock 775i945gz. Chciałem zrobić upgrade ramu, lecz max to 2gb. Widziałem, że ludzie wsadzają 2x2gb i działa, lecz czyta im 3gb nawet na 64 bitowym systemie. I mam pytanie, czy ktoś kiedyś próbował robić takie coś na tej płycie, lub na innej. Jak to działa, są jakieś problemy?
 9. Chciałbym dodać, że wczoraj (na 2004) działały dobrze, a przedwczoraj działo się to samo co dzisiaj. Nie pomogło.
 10. ATI Catalyst pokazuje normalnie instalacje, lecz po tym nie ma sterownika. Laptop to Fujitsu-Siemens Amilo Li1718. Nie byłoby to dla mnie problemem, na stronie Fujitsu są sterowniki, tylko że dla Visty, ale ten laptop wg. mnie lepiej będzie się sprawował na XP.
 11. Więc tak, pendrive'y działały bez zarzutu, do czasu aktualizacji do wersji 2004, znaczy działają, lecz po chwili pokazuje się, że nie rozpoznano i wtedy ich już nie wykrywa. Wczoraj było normalnie, też na tej wersji. To raczej nie jest wina pendrive'a.
 12. M2905

  Upgrade PC

  Gorzej z tym, że procek to Core 2 Duo e4700 (znaczy to narazie plany, teraz jest to Pentium 4 524) Żeby nie tworzyć nowego tematu, już zapytam się tutaj. Jaki byłby maksymalny upgrade, ile kosztuje, i co najważniejsze - czy się opłaca? Jeżeli ten maksymalny się nie opłaca, to jaki jest opłacalny i najlepszy, i ile kosztuje.
 13. M2905

  Upgrade PC

  Dzięki za szybką odpowiedź, zaraz zobaczę.
×
×
 • Create New...

Important Information