Jump to content

M2905

 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

About M2905

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. Oj, że AGP to wiem . Też tak myślę.
 2. Mam PCta z płytą główną ABit IC7 i procesorem Pentium 4. Ramu można założyć, że 4gb lub mniej (chociaż do takiego PCta tyle ramu się nie opłaca). I nie mam karty graficznej. Nie wiem jaką najlepiej dać, aby wszystko współgrało. Z góry, dzięki za pomoc.
 3. Wracam do tematu. Po kolejnym formacie, zainstalowaniu Windows 10 64bit ze strony Microsoftu, zainstalowaniu sterowników, tym razem ze strony Lenovo, dalej nie wykrywa. Sterowniki od W 8.1 64bit.
 4. A mógłbyś wysłać - wtorek dawno minął . Żart oczywiście .
 5. Przy instalacji sterownika w Windowsie XP wymaga pliku ati.sys z dysku instalacji. Ale nie mogę znaleźć owego pliku na dysku instalacyjnym. Na internecie nie widziałem niczego o tym. Wie ktoś o co może chodzić?
 6. Który dysk będzie lepszy: IDE 7200rpm czy SATA 5400rpm. Będzie on na płycie ASRock'a 775i945gz, o całej konfiguracji pisałem w innym temacie.
 7. Pytanie, w tytule. Nie wiem jak się to robi, mam nadzieje, że mi ktoś pomoże.
 8. Wracam do tematu, jaki linux, dla początkujących, dla tego komputera. Ten komputer będzie raczej komuś oddany z lekkim linuxem prostym w obsłudze. Chciałem lubuntu, ale nie jestem pewien.
 9. A Windows XP czy 7 w końcu? I jaka wersja - ile bitów? Sterowniki oczywiście muszą być najnowsze. Jaka specyfikacja reszty komputera? Bo jeżeli komputer jest dosyć dobry, to możesz wgrać 10, bo te systemy wymienione przez ciebie nie są wspierane, jeżeli są do wszystkiego sterowniki (na stronie AMD są do Windows 10 dla tej karty).
 10. Mam płytę ASRock 775i945gz. Chciałem zrobić upgrade ramu, lecz max to 2gb. Widziałem, że ludzie wsadzają 2x2gb i działa, lecz czyta im 3gb nawet na 64 bitowym systemie. I mam pytanie, czy ktoś kiedyś próbował robić takie coś na tej płycie, lub na innej. Jak to działa, są jakieś problemy?
 11. Chciałbym dodać, że wczoraj (na 2004) działały dobrze, a przedwczoraj działo się to samo co dzisiaj. Nie pomogło.
 12. ATI Catalyst pokazuje normalnie instalacje, lecz po tym nie ma sterownika. Laptop to Fujitsu-Siemens Amilo Li1718. Nie byłoby to dla mnie problemem, na stronie Fujitsu są sterowniki, tylko że dla Visty, ale ten laptop wg. mnie lepiej będzie się sprawował na XP.
×
×
 • Create New...

Important Information