Jump to content

werwaok

 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podaj mi feature'y jakie przyniósł bieżący LTS. i już nie dla mnie, ale dla wszystkich - jak długo był, jest czy może nawet będzie, aktualizowany LTSB? Dlaczego wybrałeś tylko pół mojej odpowiedzi i pominąłeś, że polecam Enterprise for IoT. Czy nie jest to w pełni funkcjonalny system, nie aż tak czysty jak LTS, ale Edge'a czy sklepu tam nie ma. Podpisano, Mądry Inaczej. PS. Jakie problemy może przynieść rozje***ie integralności SFC? Skoro mam najlepszy mod, to czemu mam go tak nie nazywać? Na tym zdziczałym forum pełnym frustratów takich jak ty, aż trzech zarejestrowanych użytkowników polubiło mój mod. Spróbujesz może ocenić, strzelić, ile mam pełnych pobrań?
 2. To ty geniusz jesteś. Dostępne są różne forki FX, rozwijane przez społeczność, z otwartym kodem, a wybrałeś zamknięte niewiadomo co rozwijane przez korporację dla zysku (nie wiadomo jak co gorsze) Najlepiej jakbyś zmienił system na LTSB2016 lub IoTEnterprise.
 3. Dzięki, ale już jakiś czas używam Windows 10 IoT Enterprise i jest doskonałym pseudo-LTS B/C
 4. Ktoś używa tego? Wydaje się być najlepszym blokerem WU. https://github.com/dlebansais/Kill-Update Kill-Update Prevents Windows 10 from updating. Can be manually disabled when updating is convenient. How does it work? Every 10 seconds, this application checks a few services related to Windows Update, and if not disabled, disables them. Certification This program is digitally signed with a CAcert certificate.
 5. A co w nim było? Jest wątek na forum? bo nie mogę znaleźć
 6. Dopiero mi się przypomniało. Czy Edge nie jest aktualizowany co najmniej raz w miesiącu? I usunięty z obrazu, wróci z Windows Update, za wyłączeniem edycji LTS.
 7. Zabłysnąłeś jak kontrolki w Passacie.
 8. Siema Chciałbym okroić LTSB2015 do gołych kości, ale nie spodziewałem się, że MSMG nie ma gotowych list, z których można wybierać. Przypuszczam, że dobrze by było najpierw wylistować wszystkie paczki jakie są, a potem usuwać (z listy) te potrzebne. Może ktoś już to robił?
 9. Na moim najstarszym laptopie po instalacji system się nie uruchamia. Ten Duch Widmo Ninja chyba już olał rozwój edycji 32-bit. Ostatnia wersja ósemki - 11/29/2020 Poprzednia dziesiąta od roku nieaktualizowa - 03/20/2020
 10. Nie wiem czy ktoś już wstawiał. https://mega.nz/folder/fB91jSqb#3lomKco6ld2_YQc_1imOvg/file/CYdHGKLL Poprawiona najlżejsza edycja, bez numerka, z 20. marca br. Bardzo fajnie chodzi w VM, może zainstaluję na starym laptopie. Jak się ściąga i instaluje polski język? Najlepiej i najbardziej interesowałoby mnie integracja do instalacji, tylko otwieranie np. MSMG już tak hardkorowo pociętego systemu nie wiem czy czegoś nie spi****li paczka językowa
 11. Siemanko @BGT - wrzucisz jeszcze raz ssy, bo chyba zginęły A szukam takiego moda, który wywrócił UI do góry nogami, większość rzeczy była pod prawym klikiem, podobne do najlżejszych WM na linuksie.
 12. Witam. Mam problem, a właściwie to nie wiem czy to jest problem. Regularnie robię obraz windowsa taki jak mi pasuje, usuwam sporo rzeczy i wprowadzam jakieśtam zmiany. Nigdy nie miałem problemów z systemem, ale ostatnio coś mnie tknęło, żeby sprawdzić pliki systemowe no i SFC zwraca błąd integralności systemu. Czy należy się tym przejmować w ogóle?
 13. Jakie problemy może przynieść rozje***ie integralności SFC?
 14. Z przyzwyczajenie używam VMWare Workstation. Ale nawet jakbym miał wybierać to jest po prostu szybszy. Może działać w oparciu o Hyper-V, kiedy mam uruchomiony WSL2. Jest szybki, szybszy niż VirtualBox. Jest lepiej przygotowany dla mało zaawanasowanych użytkowników - już na etapie instalacji proponuje, żeby aktywować kilka ficzerów windowsa, aby maszyny chodziły szybciej. VirtualBox ma to w "Jestem Idiotą". Tak jak scena linuksa - "wygoogluj", "zamykam temat - przeczytaj faq", "zły dział - usuwam" (to moje luźne tłumaczenia z reddita) Dziękuję, ale nie masz żadnego komentarza do wskazanych źródeł? Głównie czytam, pytam i udzielam się na MyDigitalLife i tam trzymają sztamę z MSMG, zrobił je jeden z użytkowników forum i generalnie o cokolwiek zapytam to odsyłają mnie do jakieś opcji MSMG, albo dostaję komendę do disma na kopiuj-wklej. Jak rozumiem miałbym sprawdzić wszystkie te narzędzia, z tym samym planem i zamiarami, i ocenić które mi najbardziej pasuje? Na WinCercie kiedyś bywałem często, bo mieli fajne ciche repacki, ale jakoś forum po mału traciło życie. //dopisek// czy da się "oszukać" Windows, że po wprowadzeniu wszystkich zmian, żeby wymusić, aby system zapisał, że to jest poprawna integralność sfc? Czy da się "oszukać" Windows, że po wprowadzeniu wszystkich zmian, żeby wymusić, aby system zapisał, że to jest poprawna integralność sfc?
 15. No to pomóżcie mi, Doradźcie mi jak to zrobić lepiej. Jakieś tutoriale, dokumentacje, inne narzędzia niż MSMG itd itp Chętnie nauczę się to robić lepiej. "Zgodnie ze sztuką" ad.2 Dobrze - zmieniłem opis, że jest to mój cut, nie "cięty do kości". Chociaż 2.7GB wydaje mi się, że całkiem nieźle wyszło wycinanie. Zegar i aparat to akurat bardzo udane apki i przydatne. Edge jeszcze lepiej - wspaniała przeglądarka. Tylko ja uwiązany do Google'a od lat ;/ ale lubię mieć drugą przeglądarkę - mógłbym zainstalować firefoksa, ale wolę edge, jest zwyczajnie lepszy.
×
×
 • Create New...

Important Information