Jump to content

martinooo

 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About martinooo

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamiast szczekać niepotrzebnie przeczytaj uważnie co jest napisane. Słowo koleś nie ma pejoratywnego znaczenia, więc wyluzuj. PS: nie jestem znawcą i nie podejmuje się tej roboty. Resztę zostawię bez komentarza, bo uważam że jesteś inteligentnym człowiekiem.
 2. W sumie wcale się z tym nie zgodzę. Każdy ma jakieś oczekiwania dlatego, że ludzie potrzebują zmian i jest to rzecz jak dla mnie zrozumiała. Wielu tu "specjalistów" od kastratów nic tak naprawdę nowego nie wnoszą. W większości przypadków kastraty nadają się tylko do śmieci. Jeżeli któryś ze "specjalistów" pokaże naprawdę za**bistą odsłonę to jak dla mnie będzie wielka podziw i szacun. Jeśli ma być to tylko na wycinaniu elementów to pozostawię to bez większego komentarza. PS: trochę więcej loozu koleś wrzuć.
 3. Co to za motyw z tapetą? Co to za motyw z tapetą?
 4. Nie działa możliwość zalogowania się do office..............
 5. Czy jest możliwość doinstalowania sklepu?
 6. Fajnie jak by był była nowość i mod dostosowany do pracy biurowej
 7. Z forum korzysta wiele osób zarówno ci którzy są dobrymi znawcami, ale również jak i laicy (nie obrażając nikogo). Osoba, która zna się na rzeczy i udostępnia mody jest specjalistą w temacie. Większość ludzi zwraca się do nich jak do specjalisty i oczekują fachowej porady. Nie dla wszystkich wszystko jest jest jasne. Jeżeli idziecie np. do sklepu i prosicie sprzedawcę o informacje o produkcie to co on też ma wam odpowiedzieć - "Ku...wa czytać nie umiesz! Masz napisane jak byk". Jeżeli ktoś nie rozumie informatycznego języka i nie posiada wiedzy na temat WINDOWSA - to będzie pytać. Ludzie ocze
×
×
 • Create New...

Important Information