Jump to content
WinClub

martinooo

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About martinooo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie działa możliwość zalogowania się do office..............
 2. Czy jest możliwość doinstalowania sklepu?
 3. Fajnie jak by był była nowość i mod dostosowany do pracy biurowej
 4. Z forum korzysta wiele osób zarówno ci którzy są dobrymi znawcami, ale również jak i laicy (nie obrażając nikogo). Osoba, która zna się na rzeczy i udostępnia mody jest specjalistą w temacie. Większość ludzi zwraca się do nich jak do specjalisty i oczekują fachowej porady. Nie dla wszystkich wszystko jest jest jasne. Jeżeli idziecie np. do sklepu i prosicie sprzedawcę o informacje o produkcie to co on też ma wam odpowiedzieć - "Ku...wa czytać nie umiesz! Masz napisane jak byk". Jeżeli ktoś nie rozumie informatycznego języka i nie posiada wiedzy na temat WINDOWSA - to będzie pytać. Ludzie oczekują,że będzie działać nie ważne co tam jest zrobione, a w razie problemów piszą. Więc zwracają się do was jak do SPECJALISTÓW.
 5. Problem z logowaniem do konta Office 365. Po wpisaniu danych do logowania oraz naciśnięciu przycisku dalej - nie pokazuje się okienko z wpisaniem hasła. Na koncie Office 365 brak jest urządzeń, które mogły ograniczy logowanie. Usługa WebClient jest włączona. System zainstalowano bez jakichkolwiek zmian.
 6. Jest to tylko stwierdzenie i do niczego nie obliguje. Czytając twoje komentarze no raczej szaleństwa nie ma. Więc za nim coś napiszesz pomyśl i nie rozpętuj g***o burzy.
 7. W dziwnym kierunku to wszystko idzie, w większości wypadków mody raczej nie nadają się do użytkowania.
 8. Problem z menu start - podczas przewijania resetuje się cały explorer... :/
 9. Niestety nie pojawia się okno do wpisania hasła Niestety nie pojawia się okno do wpisania hasła
×
×
 • Create New...

Important Information