Jump to content
WinClub

kaminskigdynia

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

About kaminskigdynia

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. Kolego tych systemów nie aktualizuje się bo aktualizacje psują usprawnia, wieszają system itd itp. Nawet w pracy wyłączyłem aktualizacje. Stawiasz system, aktualizacjesz sterowniki i nic więcej. Chcesz aktualizacje to stawiasz czysty system bez poprawek. Chcesz modyfikowany system aby instalować poprawki to niszczenie pracy w systemie modowanym.
 2. a czy da rade rozwiązać ten problem bez ponownej instalacji Windowsa ?
 3. To fajnie że poradziłeś sobie, tak prawda 2004 to jakiś Muł, taj jest szybką i porawiona.
 4. Nie możliwe mam stema i grałem w dooma Eternal, działa, zainstaluj stema jeszcze raz, powinno pomóc
 5. Witam System zainstalowany , po instalacji 5 programów w autostart 44 usługi włączone po optymalizacji , reakcja systemu natychmiastowa na sterej i3 z 8 gb ram . theme zmienia bez problemu , sterowniki wszystkie dociągnięte żadne nie wołały błędów . Nie instalowałem offica bo córki komputer . bit defender dziala . malwer bytes , adguard działa .
 6. witam ja po zmianie z 2004 na 1909 , hp omen laptop zainstalowałem i działa : office 365 , bit defender , ad guard , malwerbytes , steam doom eternal , i inne małe programiki . skorki działają zmieniają się . przyspieszanie startu wyłączone . hibernacja działa zmiana liter dysków działa u mnie po optymalizacji i instalacji wszystkich programów 70 usług . Co do prędkości to jeszcze nic nie wiem , przetestuje . nie działa samsung magican
 7. Witam Cos walnęło, system zapętla się przy zamykaniu systemu. System zamraża się nie współpracuje, od raza się na parę sekund i znowu zamraża. Pewnie coś zainstalowałem dziwnego. Jest plus dzisiaj instaluje wersję 1909 i dam znać co w nowej wersji.
 8. Dopiero co zainstalowałem 2004 lite i testuje, jestem już żonaty dzieciaty i mam mało czasu na hobby heheeh, potrzebuję więcej czasu
 9. Dziwne bo też miałem problem z drukiem przez wifi, ale włączyłem bufor wydruku, i zadziałało
 10. Uruchom usługę bufor wydruku i będzie drukować po wifi
 11. witam doome eternal odpalił system odpala sie w 26 sekund 11 system 15 pulpit
×
×
 • Create New...

Important Information