Jump to content
WinClub

kaminskigdynia

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

About kaminskigdynia

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

421 profile views
 1. Ile razy będzie to samo pytanie, na tym systemie nie aktualizujemy Windowsa, bo zrujnuje całą optymalizację sromotnika. Jeszcze raz NIE DA SIĘ OPRÓCZ STEROWNIKÓW AKTUALIZOWAĆ WINDOWSA. A nawet jak by Ci się udało to system zaraz zamuli. Sromotnik wydaje aktualizacje swoich systemów mniej więcej co pół roku co wystarczy.
 2. Mi też nie działa, wszedłem na Stone i zasalem nowy plik
 3. Jest tam na pulpicie katalog a w nim skrypt, który wyłącza update.
 4. Przykro kolego nikt nie doświadczenia na polu Twoich pytań. Sprwdz na maszynie wirtualnej inne wersje systemu, w szczególności wersję 1909
 5. Albo kup sobie legalnie klucz używany Windowsa, jako jedyni w Europie mamy taką możliwość, kupować i sprzedawać używane oprogramowanie.
 6. Kolego, system nie zaktualizujesz systemu bo popsuje wszystkie usprawnienia Sromotnika. Sromotnik wydaje nowe wersje co pół roku, z poprawkami. Więc nie mart się o aktualizacje. Net framework Ściągnij ze strony i zainstaluj.
 7. Daj sobie spokój z ta wersja, Microsoft coś popsuł, wróć do 1909 jest poprawioną i zoptymalizowana przez Sromotnika, jest bardzo szybka
 8. Można zrobić zrzutkę na beluge, napewno sromotnik się ucieszy z tak zacnego trunku.
 9. Kolego tych systemów nie aktualizuje się bo aktualizacje psują usprawnia, wieszają system itd itp. Nawet w pracy wyłączyłem aktualizacje. Stawiasz system, aktualizacjesz sterowniki i nic więcej. Chcesz aktualizacje to stawiasz czysty system bez poprawek. Chcesz modyfikowany system aby instalować poprawki to niszczenie pracy w systemie modowanym.
 10. a czy da rade rozwiązać ten problem bez ponownej instalacji Windowsa ?
 11. To fajnie że poradziłeś sobie, tak prawda 2004 to jakiś Muł, taj jest szybką i porawiona.
 12. Nie możliwe mam stema i grałem w dooma Eternal, działa, zainstaluj stema jeszcze raz, powinno pomóc
 13. Witam System zainstalowany , po instalacji 5 programów w autostart 44 usługi włączone po optymalizacji , reakcja systemu natychmiastowa na sterej i3 z 8 gb ram . theme zmienia bez problemu , sterowniki wszystkie dociągnięte żadne nie wołały błędów . Nie instalowałem offica bo córki komputer . bit defender dziala . malwer bytes , adguard działa .
×
×
 • Create New...

Important Information