Jump to content

Agraham

 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About Agraham

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @NiKKA.Labs Czy jest szansa abyś zrobił wersję windows "Windows 7 x86 [PL] SP1.IE11.2020.07-NiKKA]" oraz "Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.07-NiKKA]" z install.esd aby zajmowały mniej miejsca ?
 2. Jeśli są plomby na obudowie lub śrubkach to tak.
 3. Pierwsze słyszę, nigdy nie widziałem takiego przypadku a miałem odczynienie z setkami laptopów oraz PC'tów.
 4. Tamten acronis jest na bazie linuxa, dodałem to pierwszego posta lepszy opis czego potrzebuję.
 5. Ale ja zaznaczyłem że potrzebuję na bazie winPE...
 6. Acronis częściej występuje w wersji która bazuje na Linuxa.
 7. Kiedyś sprawdzałem i nie było to live cd na basie winPE. WinUSB trochę zmodyfikowany, i jak na razie działa świetnie, lepiej niż taki Easytoboot.
 8. Ponieważ mam multibotowalny pendrive który działa na UEFI wraz z secure boot, oraz legacy .
 9. Witam. Potrzebuję acronisa na windows PE (czyli botowalego przez windowsowy bootMGR z boot.wim) w jakieś fajnej wersji jak True Immage lub coś lepszego.
 10. Polecam routery mikrotik tam możesz zrobić wszystko co ci do głowy przyjdzie. Ponieważ programy będziesz musiał instalować na każdym z komputerów. Po instalacji będziesz musiał sprawdzać każdy z kompów z osobna z tego co myślę.
 11. Do zamknięcia skoro nikt nie chce pomóc.
 12. Zauważyłem że AIOboot nie zawsze chce się butować, a WinUSB częściej. Więc na razie zostanę przy obecnym programie.
 13. Witam. Używam programu do tworzenia multi botowalnego pendraiwa, który korzysta z GNU GRUB 2.02 ubuntu 11 i chciał bym dodać mem testa 8.3. Mam już patrycję mem test na tym samym pendrive i ogólnie botuje się gdy wybiorę partycję z mem testem. Jednak chciał bym dodać jeszcze wybór botowania mem testa z menu GNU GRUB. Nie wiem jak to zrobić gdyż praktycznie wcale nie znam się na Linuxie. Dlatego bardzo proszę o pomoc, jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie. mam plink grub.cfg i znajduje się w nim: insmod chain menuentry "Windows Distributions"{ set efibits
 14. @razor1995 Zostawiłem domyślnie, czyli wszystkie opcje zaznaczone. Zmieniłem tylko aby nie wprowadzał zmian dla każdej wersji.
 15. Więc te narzędzie od Atak Snajpera okazało się beznadziejne. Ponieważ zmieniło język instalatora na angielski, jak instalowałem utworzony obraz przez VMware to program widział system nie jako windows 7, a jako windows 10. Co więcej po zainstalowaniu sytemu przez Legacy komputer tylko się restartował z BSOD'em. Nie polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information