Jump to content
WinClub

Agraham

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Skoro nikt nie chce mi pomóc to temat do skasowania.
 2. Tak, ponieważ jak botuje sobie po sieci dany obraz to pomimo tego że mało zajmuje ~ 300mb to ładuje się około 3-5min i w tym czasie muszę obserwować monitor i wcisnąć dowolny klawisz gdy wyskoczy komunikat. I łatwo jest go przeoczyć. Masz jakiś pomysł jak to zmienić aby samo się butowało ?
 3. Po zbutowaniu wyskakuje komunikat że program jest nie zarejestrowany.
 4. Witam. Ostatnio pobrałem kilka live cd takich jak z linków poniżej. I jak botuję obraz iso po sieci przy pomocy serva. To po wczytaniu obrazu muszę wcisnąć dowolny klawisz, aby uruchomić butowanie danego narzędzia. Da się to jakoś zedytować aby samo się butowało, bez wciskania przycisku?
 5. Witam. Na wstępnie chciałem przepościć jeśli to zły dział dal mojego tamu jednak potrzebuję pomocy. Więc od niedawna korzystam z narzędzi botowanych po UEFI. Narzędzia te bez problemu botują się z pendrive czy płyty. Gdy chcę jednak zbuntować je przez lan - obecnie przez program Serva to mam taki błąd gdy podaję lokalizację do pliku \EFI\BOOT\BOOTX64.EFI Narzędzia jakie chciał bym dodać to dla przykładu Hiren’s BootCD PE oraz kilka innych z tego forum.
×
×
 • Create New...

Important Information