Jump to content
WinClub

Agraham

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie ma znaczenia z którego roku jest płyta, a to jakiej jest klasy. Budżetowe modele często mają 2 sloty na ram. Ale są też i droższe płyty np Z390 EVEGA DARK. Więc skoro masz tylko dwa sloty to masz tańszą płytę. https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=131-CS-E399-KR
 2. Wielkie dzięki sprawdzę jak to działa, właśnie mam odpalone. Ciekawie ile będzie zajmować ISO
 3. Używałem AIO Boot który również sam dzielił pliki, ale zauważyłem że nie chce się butować na starszych kompach.Obecnie używam WinUSB i testuje go ale wygląda na to że będzie bardziej niezawodny. Być może w easy2boot można zrobić więcej ale chyba jest trudniejszy do ogarnięcia.
 4. Użyłem drugiej komendy i efekt jest taki jak widać.
 5. @NiKKA.Labs Dzieliłem na .swm programem gmiagex oraz nlite, za każdym razem drugi plik miał tylko katalog [DEETED] nic poza tym. I jak tworzyłem z tego obraz .ISO to oczywiście że nie wykrywało systemów gdy powinny być do wybrania podczas instalacji. Oczywiście orginaly wim usunięty. Mam multibotowalny pendrive w formacie FAT32 który mogę zbutować z Legacy BIOS oraz UEFI.
 6. @NiKKA.Labs Witam. Czy można prosić takie iso aby można było wrzucić na pendrive z systemem plików FAT32. Może być tylko z windowsami w wersji: home premium, pro, home basic lub samo home premium oraz pro. Sam próbowałem wykasować obrazy przez Nlite lub Gimagex ale nawet jako zostawiam tylko dwie wersje windowa czyli home premium oraz pro, to pomimo tego install.wim waży zbyt wiele.
 7. Skoro nikt nie chce mi pomóc to temat do skasowania.
 8. Tak, ponieważ jak botuje sobie po sieci dany obraz to pomimo tego że mało zajmuje ~ 300mb to ładuje się około 3-5min i w tym czasie muszę obserwować monitor i wcisnąć dowolny klawisz gdy wyskoczy komunikat. I łatwo jest go przeoczyć. Masz jakiś pomysł jak to zmienić aby samo się butowało ?
 9. Po zbutowaniu wyskakuje komunikat że program jest nie zarejestrowany.
 10. Witam. Ostatnio pobrałem kilka live cd takich jak z linków poniżej. I jak botuję obraz iso po sieci przy pomocy serva. To po wczytaniu obrazu muszę wcisnąć dowolny klawisz, aby uruchomić butowanie danego narzędzia. Da się to jakoś zedytować aby samo się butowało, bez wciskania przycisku?
 11. Witam. Na wstępnie chciałem przepościć jeśli to zły dział dal mojego tamu jednak potrzebuję pomocy. Więc od niedawna korzystam z narzędzi botowanych po UEFI. Narzędzia te bez problemu botują się z pendrive czy płyty. Gdy chcę jednak zbuntować je przez lan - obecnie przez program Serva to mam taki błąd gdy podaję lokalizację do pliku \EFI\BOOT\BOOTX64.EFI Narzędzia jakie chciał bym dodać to dla przykładu Hiren’s BootCD PE oraz kilka innych z tego forum.
×
×
 • Create New...

Important Information