Jump to content
WinClub

prozak

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam ponownie. Bardzo dziękuję za pomoc. Po ściągnięciu obrazu win 8 core/pro 64bit klucz został przyjęty. Później tylko sterowniki ze strony producenta i upgrade ze sklepu do wersji 8.1. Jeszcze raz dziękuję.
 2. Ok, jeszcze nie próbowałem z wersją 8. Czy można prosić o namiar na iso win 8 core 64bit?
 3. Jak? Skoro ja już nie mam systemu na hdd. Też czytałem że można instalować i instalator nie zapyta o klucz. Ale testowałem na kilku kopiach i zawsze pyta o klucz. Którego ja nie posiadam. To może, czy jest możliwość odczytania klucza bezpośrednio z bios?
 4. Czyli nic z tym nie zrobie jeśli nie mam gwarancji? Nie pamiętam jaki to był dysk. Został poddany recyklingowi.
 5. Dysk to trup. Nie ma możliwości cokolwiek z niego odzyskać. Czytałem gdzieś że wywalają zwykłe hdd i wkładają ssd i instalator nie pyta o klucz.. Coś mi się wydaje że chyba najpierw wyciągają klucz. Ja nie mam z czego wyciągnąć. Czyli nie ma możliwości ponownej instalacji os 8? bez wcześniejszej kopii. Boot ustawiam na uefi.
 6. Witam. Mam pewien problem z zainstalowanie systemu windows 8 na nettbooku sony vaio. Zastał uszkodzony hdd i p wymianie nie mogę zainstalować oryginalnej wersji. Ściągałem już kilka obrazów z tego forum i za każdym razem pada pytanie o klucz którego oczywiście nie posiadam gdyż z tego co wyczytałem jest zapisany w biosie. Instalowałem wersje 8.1 czy jest to możliwe że problem ustąpi gdy spróbuje zainstalować wersję 8? Nie wiem nawet na jaką licencje jest ten klucz domyślam się że to core. Aczkolwiek wersję pro też próbowałem i sytyuacja podobna, pyta o klucz. Proszę o wskazówki.
×
×
 • Create New...

Important Information