Jump to content

CloudX

 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

About CloudX

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  WinClub :)

Recent Profile Visitors

753 profile views
 1. Ja instalowałem niedawno na tym samym procu i żadnych problemów nie było
 2. postawione na MBR daz nie daje rady a nie ma jak przywrócić oryginalnej aktywacji bo klucz mam osobno do win 7 (oryginalnie vista była)
 3. Siemanko, czy miał ktoś może problem z aktywacją tego systemu? Nie idzie ani oryginalnym kluczem ani aktywatorem.
 4. Ten xp to jest mistrzostwo. Po dzis dzien lata na moim starym laptopie bez zadnych problemow.
 5. CloudX

  Upgrade PC'ta

  Według mnie kolega @bison616 ma rację z wyborem intela ze względu na to, że w tej cenie ciężko jest znaleźć coś lepszego.
 6. @srom-otnik według mnie to najlepiej zrobić 2 wersje czyli Lite i Ultra Lite. Lite tak jak wcześniej lekko obcięta, a Ultra Lite już mocniej.
 7. Sromotnie dzięki za moda. Jak upchniesz tą wersję to sobie pobiorę. Tego z wczoraj nawet nie zdążyłem pobrać
 8. Pobiorę i przetestuję. W razie jakichś problemów napiszę tutaj.
 9. CloudX

  NFS World - Reaktywacja

  Jakiś plik wam się nie pobrał. Pobierzcie wersję maximum i powinno być git bo jak ja ściągnąłem zwykłą i 4mb pobrałem maximum to tym samym błędem waliło. A tak btw. to gram pod nickiem: skiper23333
 10. Na filmiku widać, że wszystko jest ok.
 11. Jeżeli chodzi o audio... Jeśli komuś nie będzie działać dźwięk to wystarczy zrobić 4 proste rzeczy: 1.Zainstalować sterowniki od audio 2.Uruchomić usługę "Harmonogram klas multimediów" oraz zmienić typ uruchomienia na automatyczny 3.Uruchomić usługę "Konstruktor punktów końcowych audio systemu Windows" i zmienić typ uruchomienia również na automatyczny 4.Uruchomić usługę "Windows Audio". U mnie podziałało, mam nadzieję, że komuś również pomogłem.
 12. http://basewin.pl/8pl.html Ósemki do wyboru do koloru od podlos... wystarczyło zjechać trochę w dół do oryginalnych systemów...
 13. Nie musisz instalować gier na ssd. Najlepiej kupić sobie ssd 120/240gb i zainstalować na nim system + wszystkie programy ewentualnie jeszcze jakąś gierkę (ja na ssd nie trzymam gier bo mam 120gb). Na starego hdd sobie wrzucaj jakieś zdjęcia, filmy, gry ogólnie jakieś takie pliki, które są rzadziej używane. Ja mam tak, że na ssd 120gb postawiłem system i instaluje na nim programy. Gry i jakieś pierdoły, które pobieram trzymam na hdd. Według mnie jest to jeden z lepszych sposobów. No chyba, że ktoś ma fotunę i może sobie kupić takiego ssd 1tb no to wiadomo, że wtedy się na nim wszystko trzyma.
×
×
 • Create New...

Important Information