Jump to content

zezol

Nowicjusz
 • Content Count

  4
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie koniecznie. Win JG10 Pro x64 w wersji Lite powinno być ok. Sam się przymierzam do niego jako kompromis między lżejszym windowsem a pełną funkcjonalnością w razie czego.
 2. Sporo osób na tym forum ma spory problem z kulturą osobistą i czytaniem ze zrozumieniem. Wykazujecie skrajny brak zrozumienia i perfidną roszczeniowość - tutaj, jak i w drugim temacie. Nie dość, że dostajecie coś za darmo, w co włożone jest masa pracy, to nawet nie chce się wam wykazać cierpliwością. @schonaldo to też człowiek i ma swoje życie, którego nie poświęca tylko dla tych modów. Od czasu tamtego postu nie było go nawet na forum, dla waszej informacji.
 3. Jeśli modyfikacja SCH to Home, to w temacie jest wspomniane, że można obejść ograniczenie 3 GB RAMu na x86.
 4. Będziesz robił swojego moda na bazie 1809? Czy 1709 jest na tyle stabilny, że nie ma sensu kombinować na nowszych? Po kupnie SSD chcę zrobić świeżą instalację (klonowanie nie wypaliło) czegoś bez śmieci ale kompletnego i stabilnego. Druga rzecz. Instalując Twoją modyfikację jaka jest możliwość aktualizacji? Nadpisywanie kolejnym obrazem po prostu? PS. Mam ASUSa VivoBook Pro 15 z i5-7300HQ/8 GB RAM + SSD NVMe ADATA, więc zastanawia mnie czy cokolwiek zyskam instalując Twojego moda przy takiej kombinacji.
 5. Witam wszystkich! Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Kupiłem właśnie laptopa ASUS N580VD bez systemu z samym HDD. Zdziwiłem się gdy zobaczyłem distro linuxa Endless, które się już nie uruchamia bo skopałem aktualizując framework Instalator Windows 10 tworzy partycję MSR o wielkości 16 MB. Co w przypadku gdybym chciał dokupić SSD na system? Robię samo klonowanie partycji systemowej czy obydwu razem z MSR? Pytanie wynika też stąd, że nie doszukałem się za co dokładnie odpowiada MSR. 16 MB, więc może za rozruch Windowsa z danego dysku?
×
×
 • Create New...

Important Information