Jump to content
WinClub

przesowacz1977

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About przesowacz1977

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Jak ten wilenty usunoł już ten directx pobiera mi notatnik i pisze w nim file not found.
 2. Do tej pory nigdy nie można było wrócić więc pewnie nie ps. iksde
 3. Piszę z zapytaniem o możliwość zaopatrzenia iso w najnowsze aktualizacje i wgranie sterowników do obrazu przy pomocy hyper-v w celu późniejszej zamiany tego obrazu na plik iso lub inny format dzięki któremu zainstaluje system z usb. 1. Instaluje system windows 7 hyper-v 2. Używam Windows Update do aktualizacji systemu. 3. Używam płyty od producenta płyty głównej do instalacji sterowników. I tutaj pojawia się problem jak zamienić tak przygotowany system w hyper-v na iso czy inny format który posłuży mi do stworzenia usb z którego można postawić system.
 4. Skąd to wiesz ta wersja 2018 nie jest robiona przez MR T chyba.
 5. Polecam obraz 2017 grudzień MR. T najlepszy jaki do tej pory miałem i polecam poweriso do integracji sterowników do obrazu.
 6. Przyłączam się do tematu nigdy jakoś specjalnie nie porównywałem systemów ale też takiego poszukuje do gier...
 7. Też miałem kiedyś taki problem bodajże na innym komputerze zadziałało nie wiem dlaczego na niektórych nie działa. Ew. twoje iso/zgrane na usb nie ma jednej architektury np. tylko x64 albo ma więcej niż 1 język z tego co wiadomo to jest główną przyczyną problemu.
 8. Jak ustawić pendrive żeby mieć 100% pewność że jest poprawnie sformatowany i partycje ustawione . Ludzie piszą że hp usb formatter pomaga ale ciężko mi powiedzięc czy zawsze... Może diskpart czy sd formatter są lepsze jak myślicie?
 9. u mnie smiga tylko drazni brak mozliwosci zmiany tapety bez aktywacji..
 10. Da rade viste zainstalować na kaby lake i5 7400 ? Bo chyba brak wsparcia sterowników dla tego systemu...
×
×
 • Create New...

Important Information