Jump to content

oliee0

 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. oliee0

  Problem z regedit

  Dopiero to pomogło. Dzięki!
 2. oliee0

  Problem z regedit

  Gdybym mógł to bym tak zrobił od razu, bo już próbowałem, ale wszystko jest na szaro bez możliwości edycji czegokolwiek.
 3. oliee0

  Problem z regedit

  Przepraszam za odgrzewanie starego tematu, ale próbuję wyłączyć usługi: Centrum zabezpieczeń Usługa inspekcji sieci Windows Defender Usługa program antywirusowy Windows Defender Usługa zaawansowanej ochrony Windows Defender Zapora Windows Defender Windows Defender Security Center Praktycznie żadnej z nich nie mogę dezaktywować w rejestrze (nawet jak odpalam jako "SYSTEM"), a sposobem na zmianę Uprawnień też próbowałem i nic - ciągle wali komunikatem: Ktoś coś? Pacjent to ThinkPad X230 na i5 i działa po prostu tragicznie, proces
 4. Do pobrania tutaj: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/3073930/how-to-temporarily-prevent-a-driver-update-from-reinstalling-in-windows-10 Sens w tym, że one nie są ukryte do pobrania, tylko dopiero możliwe do ukrycia.
 5. Tak jak na obrazku wyżej. Ten programik Microsoftu do ukrywania aktualizacji pokazuje mi, że są dostępne aktualizacje do chipsetu, watchdoga itp., a w Windows Update tego nie mam dostępnego. W Windows Update mam zaznaczone wszystkie instalowanie programów poza Microsoftowych itp., a nadal tego nie ma... Jakieś porady?
 6. Witam serdecznie, jaki system byście doradzili pod takiego PCta? Asus P8P67 (REV 3.1) Intel Core i5 2500k @ 4.8 GHz XFX HD7870 XT GeIL 16 GB, 1600 MHz, DDR3 SSD Seagate Iridium Pro 240 GB {} HDD Seagate 1 TB {} HDD WD 500 GB Zastosowanie to głównie gry, poszczególny tytuły: CS:GO, Battlefield 1, rzadko coś innego oraz obróbka wideo/audio/zdjęć (Photoshop, Premiere Pro). Win 7 x64 będzie bardziej stabilny od 10? W zasadzie to używam aktualnie 10, ale wątpię, że był to dobry wybór, dlatego pytam.
×
×
 • Create New...

Important Information