Jump to content
WinClub

Sanhi

Nowicjusz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Dlatego planuję kupić nowy a w tym nic już nawet nie będę wymieniać
 2. Ustawienia gry, steam, systemu, karty graficznej i do tego komendy. Ale tak jak wcześniej napisałem, tak jest na kilku mapach np. na Miragu.
 3. To teraz mnie pocieszyłeś Jedynie gram czasem ze znajomymi for fun więc może jakoś to będzie. Kwestia ustawień i komend, bez tego miałbym ciężko. Oj gdybym tylko ja tak miał Nowszych map jak Nuke i Inferno raczej nie pogram
 4. Do końca to nawet nie pamiętam. Rok to minimum ale może być to właśnie jakoś od 2016 Miał* A co do fps to na tą chwile wyciągam około 50. Wszystko zależy od tego jaka mapa, na jednej nie jestem w stanie grać a na drugiej mam 70-90 fps.
 5. Ciężko się nie zgodzić, wróciłem po długiej przerwie i widzę sporą różnicę. Za pomoc bardzo dziękuje Temat można zamknąć.
 6. Aktualnie mam zwykłą 7 32bit, fps są całkiem okej tylko czasem ścina grę. I tu zrodziło się moje pytanie czy jakiś system będzie w stanie choć trochę to poprawić. Nawet czy zwykły niezmodyfikowany XP byłby lepszy?
 7. Witam, potrzebuje systemu przy którym CS:GO będzie najbardziej wydajny. Procesor: Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz Karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GT 2 GB RAM Za jakiś czas planuje kupić nowy, więc nie wymieniam w tym nic.
×
×
 • Create New...

Important Information