Jump to content

mentoss

 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About mentoss

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. trzeba zapolowac na mx'a i Samsunga może coś się znajdzie
 2. Mam jeszcze jedno pytanie, kuzyn bd kupować też dysk tylko nvme, co polecicie pod domowe zastosowanie, pojemność 500gb, budżet do 300 zł.
 3. Strikte to chodzi o sata 3 2,5 cala dysk. W tym komputerze nie ma m2. Chodzi mi o w miarę przyzwoita wydajność, nie zapisuje kosmicznej ilości danych, po 4 latach pracy starego ssd mam zapisane na nim około 8tb. Też myślałem nad Samsungiem lub mx500 natomiast myślałem że jest jeszcze coś wartego uwagi w tej opcji.
 4. Witam, poszukuje dobrego dysku ssd na system na sata od 500gb do 1TB. Jaki dysk teraz warto kupić?
 5. Nie ma tu problemu zwyczajnie ciekawe dlaczego każda nowa kompilacja wciąga więcej pamięci
 6. u mnie 2,5 GB zjedzone... gdy wyciągnę kostkę ramu i zejde do 16 GB łyka 2,3 GB
 7. LLysyn@ jaki build Win10 i usuwaleś coś z niego ?
 8. Witajcie Postawilem dla testów Win10 20h2 i zużywa ono 2,5GB Ram... O ile mnie pamięć nie myli, starsze buildy zużywaly mniej zasobów pamięci po czystej instalce.. Czyzby coś extra MS zafundował do systemu ? Jak się uporać z nadmiarowym apetytem systemu na Pamięć ? Pozdrawiam Ps .Ile Ramu zużywa u Was Win10 po starcie ?
 9. Generalnie rozglądam się za obrazem LTSC, natomiast strikte zalezy mi na stabilnosci i lekkosci systemu,moze byc tez mod,moze byc tez nowa kompilacja. Nie jestem graczem,jedyne w co "siekne od czasu do czasu to stare Diablo2.
 10. Dziękuję za rzeczowa i konkretną informację.
 11. Po postawieniu Win10 1809 LTSC jak wygląda proces aktualizacji przez Windows Update ?Tak samo jak wypadku standardowych wersji ? Czy może LTSC dostaje jedynie niezbędne poprawki bezpieczeństwa ?
 12. Która więc wersję ltsc pobrać? Ta oparta na 1809 czy 1909? Oxygen też mnie ciekawi
 13. Stoje przed opcja,a raczej koniecznosci reinstalacji Win10,co polecacie aby zainstalować na domowym kompie? Ostatnia instalacja przetrwała 2 lata. Poszukuję systemu stabilnego ,z pewnościa nie potrzebuje aplikacji ms i telemetrii. Specyfikacja komputera: Komputer Ryzen 2600 24 GB Ram 2 x SSD i 1 HDD na dane Instalować czystego Win10(a możę LTSC ?) czy skorzystać z jakiegoś moda ? Pozdrawiam
 14. Ok, tak więc jutro czysta instalka i zostawiam Defendera skoro zmiana absolutnie nie ma sensu. Dziękuje za wesoła i merytoryczna dyskusje.
×
×
 • Create New...

Important Information