Jump to content
WinClub

woj_ani217

Mega użytkownik
 • Content Count

  1178
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About woj_ani217

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

818 profile views
 1. Dla pewności je żeli zasilacz 100% dobry ( podłączony pod taki sam z innego laptopa ) uruchamia się - próbuje uruchomić się a " wizji " brak to na 99% grafika i można ją " podnieść " do pracy,ale musisz mieć mały palnik którym byś " wygrzał " tą grafikę zabieg taki może działać dzień , miesiąc , rok ,ale jak nigdy tego nie robiłeś to lepiej nie " grzeb " bo możesz namieszać jeszcze gorzej. wątpliwa sprawa , ale " nigdy nie mów nigdy " ? .
 2. 1- tak jest to możliwe ( ostatni przypadek samsung - na dwa razy wł.. jak już zaskoczył to chodził , nie ładował baterii itd.. ) 2- oj różne cuda powoduje ( trochę tego narobiłem ) 3- no właśnie gdzie ? - trzeba rozebrać i pomierzyć na oko nie zobaczysz a i nawet po potężną lupą dopiero jak zlokalizujesz to ta lupa się przydaje. Co nie znaczy że może być całkiem co innego ( szklana kula się stłukła ) musisz szukać ale od tego bym zaczynał.
 3. Takie objawy jak napisałeś to: 1 - zasilacz 2- grafika 3 - tak zwany zimny lut
 4. Drogi sprzęt Microsoftu działa jak PC sprzed 20 lat - Microsoft ma problemy z urządzeniami z linii Surface. https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/sprzet/microsoft-ma-problemy-z-urzadzeniami-z-linii-surface-ich-wydajnosc-jest-mocno/zz3mkee
 5. Bluetooth z poważną luką bezpieczeństwa. Mnóstwo urządzeń jest podatnych na ataki https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/bluetooth-z-powazna-luka-bezpieczenstwa-mnostwo-urzadzen-jest-podatnych-na-ataki/4kjf6xp Windows Core OS - nowy system Microsoftu odsłania kolejne tajemnice https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/programy/windows-core-os-nowy-system-microsoftu-odslania-kolejne-tajemnice/f9yw5ec
 6. Widzę w czym problem ? Dysk podzielony na partycje ( 1TB ) ? dysk c: system dysk D: dane i tu błędem było użycie Check File System w CMD ponieważ przy tylu błędnych blokach danych LBA istnieje duże prawdopodobieństwo dalszej degradacji przestrzeni adresowej nośnika. Można było wykonać kopię posektorową nośnika do pliku by zabezpieczyć dane lub też spróbować odtworzyć Tablice partycji używając TestDisk. W razie czego to tu masz poradnik: https://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Krok_po_kroku
 7. Ciężki orzech !? Wyciągnij ten dysk > uruchom laptopa >wyłącz > zamontuj dysk i spróbuj od nowa tym programem. Albo ściągnij Bootable Partition Manager https://www.partitionwizard.com/partition-wizard-bootable-cd.html Na zaznaczonym dysku użyj <Partition Recovery Wizard> wykorzystaj opcję <specifiec range> i wybierz <full scan> po skanowaniu sprawdź status partycji z opisem existing i zaznacz podwójne klikniecie na wybranej partycji umożliwi podgląd plików, jeśli wszystko będzie prawidłowo to zatwierdź finish .
 8. Myślałem że to PC - nie ważne !. Program uruchamiałeś jako administrator ? Nie ważne czy mieszałeś czy nie ,ważne żeby go na baczność postawić i dane odzyskać.
 9. Parę już tak robiłem i nie miałem z tym najmniejszego problemu ? Odepnij dysk podłącz pod inny port albo jak masz przejściówkę podłącz przez nią. Na zdjęciu widzę że go widzi jako ntsf więc ? nie wiem co tam namieszane czy ty coś tam namieszałeś ?.
 10. W czym problem ? co nie idzie kliknąć START ?
 11. To nie musi być akurat ta przyczyna ( Ty nawet nie zaobserwujesz tego ) może być błąd podczas zapisu itd... nie masz wpływu na to - ważne żeby dało się naprawić i żeby podczas awarii było to tylko to a nie kompletna awaria dysku.
 12. Odinstaluj te dwa ( nieznane ) restart komp... nie raz sam załapie jak nie to po ID urządzenia - kopiujesz > wklejasz w przeglądarkę i szukasz pasującego ! .
 13. Huawei szykuje własną aplikację z mapami. Map Kit pojawi się już jesienią https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/huawei-szykuje-wlasna-aplikacje-z-mapami-map-kit-pojawi-sie-juz-jesienia/drflwf7
 14. Ostatnie aktualizacje dla Windows 10 powodują samoczynne restarty komputera https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/programy/ostatnie-aktualizacje-dla-windows-10-powoduja-samoczynne-restarty-komputera/fpedehj PS. a taki miał być ładny amerykancki i znowu problemy
 15. http://www.snappy-driver-installer.org a jak nie dasz rady ? to daj znać to ci wrzucę na dysk ( waży 4 GB bo ze sterownikami ) .
×
×
 • Create New...

Important Information