Skocz do zawartości

woj_ani217

Mega użytkownik
 • Zawartość

  660
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana woj_ani217 w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają woj_ani217 punkty reputacji!

O woj_ani217

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

232 wyświetleń profilu
 1. woj_ani217

  Windows 7 USB Edition

  Tak dobrze rozumujesz a co do katalogu to ja sobie zrobiłem ( win81 ) i do niego rozpakowujesz iso win 8.1 ( ja mam tak : D:\nt\ win81\ ) ale katalogi możesz inaczej nazwać jak Ci pasuje ale nazwy najlepiej żeby były krótkie.
 2. woj_ani217

  Windows 7 USB Edition

  Przecież dałem Ci komendy jak masz przyszykować USB !? i pamiętaj że CMD uruchamiasz zawsze jako admin.
 3. woj_ani217

  Windows 7 USB Edition

  Możesz sobie sam przygotować co chcesz a co potrzeba : Utworzyć katalog " nt na dysku D " ( katalog jak go nazwiesz to Twoja sprawa a dysk najlepiej D no może być E byle nie dalej ) w ten katalog kopiujesz : bcdboot.exe bootsect.exe detectefi.exe fixletter.cmd getwim.ini imagex.exe INSTALLER.cmd intlcfg.exe oscdimg.exe osletter7.cmd set_7_usb_boot.cmd SetupComplete.cmd SetupComplete.tmp Sysprep.cmd usb.reg UsbBootWatcher.conf UsbBootWatcherx64.exe wdsmcast.exe WimMountInstall.exe WinCMD.EXE i katalog z windows 7, 8.1, 10 taki jaki chcesz zainstalować na USB ( oczywiście iso trzeba rozpakować ) Przygotowujesz USB lub HD pod USB Uruchomić CMD z prawami administratora diskpart list disk select disk # za miast # wpisać nr USB drive. clean create partition primary format fs=ntfs quick lub format fs=fat32 quick active assign exit exit Instalacja wpisujesz komendy : DO WIN 7 imagex e:\sources\install.wim 5 g: bcdboot g:\windows /s g: bootsect /nt60 g: \Windows\System32\sysprep\sysprep.exe /oobe /generalize /shutdown INSTALACJA WIN 8 - 10 na USB W oknie CMD wpisujemy : D:\nt\Imagex /Apply D:\nt\win81\Sources\Install.wim 1 F: ( gdzie "D" to dysk z plikami a "F" to dysk gdzie instalujemy system ) D:\nt\Imagex /Apply D:\nt\win10\Sources\Install.wim 1 F: po zainstalowanu pok-- komunikat że ok następny krok to ustawienie boota D:\nt\BCDBOOT F:\Windows /s F: /v dla WIN 8 - Win 8.1 e:\nt\bcdboot.exe f:\windows /s f: dla WIN 7 I to cała filozofia - teraz sobie chyba poradzisz ?
 4. woj_ani217

  Windows 7 USB Edition

  e:\nt\bcdboot.exe f:\windows /s f: ( oczywiście litery i katalogi podajesz swoje jakie tam masz ustawione ) i masz botowanie.
 5. woj_ani217

  Win JG10 Pro x64

  https://downloadcenter.intel.com/download/25165/Intel-Rapid-Storage-Technology-Intel-RST-RAID-Driver?product=55005 ( f6flpy-x64.zip. Rozpakuj go do folderu na dysku USB ) Przejdź do systemu BIOS i zoptymalizuj ustawienia domyślne Odłącz wszystkie inne napędy oprócz tego, na którym się instalujesz. SHIFT+F10 : diskpart list disk select disk x(gdzie x to numer dysku ) clean convert gpt exit exit Po instalacji należy również zainstalować sterowniki Samsunga NVMe w celu uzyskania optymalnej wydajności: http://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/download/tools.html
 6. woj_ani217

  Win JG10 Pro x64

  Przejście na AHCI w BIOS-ie Musisz pobrać sterowniki dysku SSD ze strony ( te ze strony muszą działać ) Ekstrakt - umieść je na swoim usb Przejrzeć plik i zainstalować sterownik
 7. woj_ani217

  Co nowego w 10 wersji okienek

  Windows 10 April 2018 - Microsoft krytykowany za wymuszoną instalację niechcianych aplikacji http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2018/20/windows-10-april-2018-microsoft-pod-obstrzalem-za-wymuszona-instalacje-niechcianych-aplikacji.aspx
 8. Więc wszystkie karnele do przeróbki albo pisanie od nowa ! cytując " Ważne jest to, że POP SS jest specjalnie obsługiwane przez procesor, tak że nawet wywołanie w trakcie jego wykonywania przerwania nie może pozostać w niespójnym stanie. " jesteśmy w czarnej D...........ie a może celowe było takie zrozumienie tej instrukcji Intela ? bo wszyscy programiści popełnili ten błąd ? " i jak tu żyć ! jak tu żyć panie premierze !? " .
 9. woj_ani217

  Co nowego w 10 wersji okienek

  Microsoft szykuje zmiany w interfejsie Windows 10 http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2018/19/windows-10-microsoft-szykuje-zmiany-we-fluent-design.aspx A to to już jaja totalne cytując ostatnią linijkę artykułu " Jeszcze nie korzystasz z "dziesiątki", ale zastanawiasz się nad przesiadką? Sprawdź aktualne oferty polskich sklepów na wersje Windows 10 Home oraz Windows 10 Pro. "
 10. woj_ani217

  Co nowego w 10 wersji okienek

  Pierwsza zbiorcza aktualizacja dla Windows 10 April 2018 Update psuje PC http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2018/19/pierwsza-zbiorcza-aktualizacja-dla-windows-10-april-2018-update-psuje-pc.aspx
 11. woj_ani217

  Uszkodzone gnizado bateri cmos w asus k70id

  Dobra decyzja jak nigdy nie robiłeś czegoś takiego a płytę musi wyjąć i ja bym mu zlecił czyszczenie i wymiana pasty ( porządnej pasty ) i będziesz miał na jakiś czas spokój. Cena ? różna w różnych miejscach ale pastę to ja bym kupił sam i mu dał ( malutką tubeczkę ) a reszta do zwrotu i sprawdził tą jego robotę ( już widziałem różne cuda po niektórych " serwisach " ) chyba że go znasz i możesz mu zaufać najlepiej zadzwoń i się spytaj ile i za ile ?.
 12. woj_ani217

  Uszkodzone gnizado bateri cmos w asus k70id

  P10 miał racje ( a co Ty chciałeś z nią zrobić ? wymienić , restart bios ? ) czyli to " gniazdo " to tylko trzymacz tej bateryjki .Kabelki przylutować , sprawdzić biegunowść i najlepiej robić to pod porządną lupą żebyś całej płyty nie zlutował bateryjkę przykleić tak żeby nie latała po tym laptopie i zwarcia jakiegoś Ci nie zrobiła i po bulu ( ostatnio robiłem w ACER to plus był na kabelku a minus w gnieździe ) a jak już tak doszło do tego to najlepiej by było wsadzić już nową bateryjkę ?.
 13. woj_ani217

  Uszkodzone gnizado bateri cmos w asus k70id

  Jest tylko jeden z góry przylutowany ( jakiś jełop inowację wymyślił - nie raz sie męczyłem z tym G.......... ) .
 14. woj_ani217

  Uszkodzone gnizado bateri cmos w asus k70id

  Zdjęcie miałeś zrobić Twojego uszkodzonego gniazda i to tak żeby było widać co tam narobiłeś ( do czterech liter te gniazda są takie samo G... jest w starych Acer ) musisz wybebeszyć całą płytę żeby cokolwiek tam robić i jeżeli spinki są wsówane można je podmienić z jakiejkolwiek innej starej płyty nie musi być od laptopa ,co kolwiek będziesz tam " grzebał " to i tak płyta musi być wyciągnięta. A co do biosu a jak sobie wyobrażasz pracę bez niego !? poczytaj co to jest bios i do czego służy.
×