Jump to content

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Content Count

  408
 • Posty z Chatbox

  8
 • Joined

 • Last visited

About zbigniew59

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

557 profile views
 1. Sam pisałeś że zbiorcze przywracają usunięte komponenty, więc jak to jest z tym update?
 2. @Matharnus - tak jak ci poradził MR.T - co to jest LTSB i LTSC - to nie tylko brak Microsoft Store. Dowiedz się a nie tylko żądaj odpowiedzi - tak lub nie. Ta wiedza ci się przyda - JAK I WSZYSTKIM.
 3. @konuss - jeśli chodzi o przywracanie usuniętych app i komponentów obserwuj temat na MDL - MSMG Toolkit. MSMG napisał - Yes it's possible but takes more time since it needs to fix each bit of component files/folders/keys values so that CU will skip updating the component removed. I'm working on that and will update soon with the progress. Bo na razie instalując Twoje mody TRZEBA wyłączyć aktualizacje, by twoja praca nie poszła na marne.
 4. Użyj tego - https://www.reddit.com/r/sjain_guides/comments/9qyuij/hwidkms38genmk6_download_and_usage_guide/
 5. Nie za bardzo się znam na tworzeniu własnego iso - to moja pierwsza modyfikacja tym skryptem - https://zapodaj.net/5280c856bfd29.jpg.html Po uruchomieniu - tylko instalacja sterowników + lekka optymalizacja - usunięcie pliku stronicowania - mam 32gb ramu - usunięcie pliku hibernacji - czyszczenie systemu i takie drobne. Usługi nie ruszane. Tak to wygląda - https://zapodaj.net/5280c856bfd29.jpg.html + kompresja systemu - dlatego tak mało zajmuje. MAM TO CO CHCĘ. A Twoje systemy zawsze testuję i jestem pod wrażeniem - są zaj..ste. Ale zawsze czegoś mi brakuje - czasami 1 rzeczy. Więc niektórzy niech się nauczą robić swoje iso - zamiast ciągle prosić , że im czegoś brakuje Gdybyś ich słuchał, musiałbyś tworzyć nowe iso co parę dni i w końcu było by to iso z microsoftu. A telemetria to trochę paranoja - nigdy jej nie unikniesz - musielibyście zlikwidować konto google - przestać korzystać ze smartwonów itp - najlepiej wyłączyć internet. KTO Z WAS MA AŻ TAKIE CENNE DANE, ŻE BOI SIĘ BY NIE DOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM MICROSOFT ALBO GOOGLE ? - ci co mają wiedzą jak się zabezpiezyć. ONI nie zajmują się ZWYKŁYMI ludżmi. U mnie cortana tylko wyłączona - mam normalne wyszukiwanie, a telemetria z search mi wisi. Z edge nie korzystam. JEST USUNIĘTE ! Cała inna telemetria jest wyłączona. Czekam na Twoją obiecaną apk do personalizacji iso.
 6. @konuss - a co sądzisz o skrypcie z postu 3162 - nowa wersja - z tej strony -https://forums.mydigitallife.net/threads/discussion-windows-10-1903-final-build-18362-30-pc-rp-19h1_release.79259/page-159 Pierwsza wersja z opisem obsługi - https://forums.mydigitallife.net/threads/discussion-windows-10-enterprise-n-ltsc-2019.76325/page-12#post-1464527 Według mnie fajny i dosyć prosty skrypt aby samemu sobie odchudzić 1903 - usunąć lub zostawić to co się chce, dodać sterowniki itp.
 7. Jedynie cortanę zamiast usuwać - tylko wyłączyć. Jeśli będziesz słuchał wszystkich życzeń i dokładał co kto chce to zrobisz z powrotem czysty system .
 8. Nie mozna pobrać - przekroczono limit pobierania.
 9. Chyba tego nie naprawisz. Backup tego co masz i czysta instalacja - spróbuj - już trochę namieszałeś w systemie. Czysty 1903 - https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
 10. Ponieważ stwierdzono iż aktualizacje zbiorcze przywracają usunięte komponenty w 1903, powinno być wyłączone - usunięte uptade. Inaczej używanie takiego moda nie ma sensu. Na razie nikt nie wymyślił na to lekarstwa.
 11. Ponieważ stwierdzono iż aktualizacje zbiorcze przywracają usunięte komponenty w 1903, powinno być wyłączone - usunięte uptade. Inaczej używanie takiego moda nie ma sensu. Na razie nikt nie wymyślił na to lekarstwa.
 12. Ponieważ stwierdzono iż aktualizacje zbiorcze przywracają usunięte komponenty w 1903, powinno być wyłączone - usunięte uptade. Inaczej używanie takiego moda nie ma sensu. Na razie nikt nie wymyślił na to lekarstwa.
×
×
 • Create New...

Important Information