Jump to content
WinClub

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Content Count

  884
 • Joined

 • Last visited

About zbigniew59

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1127 profile views
 1. Bardzo dobrze jak wiesz - BRAWO TY ! - niektórzy nie wiedzą. Więc może podasz linka do strony która mówi jak to zrobic? Dla tych którzy nie sa tacy wykształceni ja ty. To forum ma pomagać a nie popisywać się wiedzą. Albo sam napisz poradnik! Jest taka możliwość. ć?
 2. Jeśli ci coś pomoże - to NSudo - poczytaj - jeśli nie to ten temat powinien byc zamknięty - ALBO PRZENIESIONY DO HYDEPARK ! Takich systemów jakie chce autor np usunięty TrustedInstaller - PO PROSTU NIEMA ! I się nie da ! I jeszcz raz - zamknąć ten temat by wielu innych głupków nie rozwijało go. 11 postów w temacie który nie ma sensu. Autorze - szukałes gdziekolwiek na ten temat? - i jakie wyniki?
 3. Tego pliku musisz poszukać - w niektórych tematach modów masz linki - jeśli nie - szukaj w google - jak go zrobić. To proste. Następnie otwierasz w eksplorerze zapisany na usb - dysk- i dodajesz ten plik do folderu sources. Jestem bardzo cierpliwy dla tych co nie potrafią szukać na forum. Ale powoli mam dosyć.
 4. A może autor coś zmieni w systemie prócz dodania aktualizacji?
 5. Po otwarciu tej strony z linku masz do wyboru 3 rodzaje pobrań. A w chrome teraz otwarła mi sie normalnie więc działa.
 6. Mam KIS - po włączeniu z prawokliku pełnego czyszczenia mam takie coś. Co to za plik i do czego służy ?
 7. Pewnie chodzi o ten plik wget w folderze zip - pobranym by updatować system. A po spolszczeniu miałem problem jedynie przy logowaniu i zamykaniu systemu. Resztę spolszczyło dobrze. Bardziej martwi mnie ten błąd przy otwieraniu gpedit. Wyskakuja błędy i muszę zamykać 5-6 okienek - chociaż gpedit działa normalnie. Jak pisałem mam to na najnowszym iso z 20.03.2020 na wersji superlite.
 8. A włączacie usługę bufor wydruku? Bo u mnie na modach konussa po włączeniu tej usługi drukarka działa. Było już o tym wiele razy pisane .
 9. Jak wyzej - u mnie po instalacji z pliku inf jest + 2 gb - czy to normalne? Pisze z systemu bez klawiatur.
 10. A ja ciągle pytam o opinię tych co zainstalowali ten system z nowego linku. Nie interesuje mnie opinia tych którzy AKTUALIZOWALI go do nowej wersji. W końcu po coś autor wydał nową wersję? Można przecież tylko aktualizować starszą wersję? Widocznie są głębsze zmiany niż tylko aktualizacje. Może wypowie się Drago - widzę że wie na ten temat najwięcej?
 11. Od jakiegoś czasu? Mi chodzi o najnowszy build z 20.03 2020. Na poprzednim też mi wszystko działało. Nie aktualizowany. Ten angielski mogę przeboleć ale resztę nie. Na razie nie chce mi się nawet go konfigurować i testować dalej - jeśli na starcie takie błedy to u mnie dyskwalifikacja. Proszę by to sprawdzili ci co zainstalowali tą najnowszą wersję.
 12. U mnie na razie takie błędy - nie trzyma ustawień - ekran powitalny i konta nowych użytkowników. Wersja superlite bez def. Po restarcie ciągle są po angielsku. Próba uruchomienia gpedit.msc- uruchamia się ale wyświetla błędy - kilka razy po kliknięciu ok - nowy błąd. To chyba są odwołania do usunietych składników. To na szybko. Może to ktoś sprawdzić?
 13. Ludziom chodzi o najnowszą - o której pisze - i której na razie nie ma - wiec nie sciemniaj.
×
×
 • Create New...

Important Information