Skocz do zawartości

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Zawartość

  201
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zbigniew59

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

119 wyświetleń profilu
 1. zbigniew59

  HYPERDESK do windows 7.

  Trochę zapomniany, ale według mnie świetny styl-theme do windows 7. Dla tych, co lubią odmianę a nie bardzo potrafią grzebać w systemie - w wersji exe. Po pobraniu wystarczy kliknąć w plik exe. Są 4-ry wersje - http://dirikudalamhidup.blogspot.se/2014/03/hyper-desk-themes-windows-7-x86x64-bit.html Aby mieć widgety trzeba zainstalować aplikację -https://filehippo.com/pl/download_yahoo_widget/
 2. zbigniew59

  zbędne usługi Windows 10

  Popatrz tutaj-https://winclub.pl/topic/11981-2-poradniki-związane-z-wydajnością-optymalizacją-i-usprawnieniami/?tab=comments#comment-153793 I tutaj-https://winclub.pl/topic/12097-bezpieczny-i-zoptymalizowany-windows-10-2/ Dużo się nauczysz na ten temat.
 3. zbigniew59

  DreamScene w win 10

  Witam. Czy istnieje jakaś aplikacja na wind 10, która umożliwia ustawienie animowanej tapety-fragment filmu jak w - Vista?
 4. zbigniew59

  Windows 10 17134.48 Enterprise/Pro Slim x64

  Zainstalowałem ten sterownik i rozwalił mi system-po ekranie logowania czarny ekran i tylko wskażnik myszki.
 5. zbigniew59

  "Odchudzanie" Windows 7 - praca domowa

  2.8 gb. wersja core. Masz napisane w razie czego na jakiej podstawie i co usunięto.
 6. zbigniew59

  "Odchudzanie" Windows 7 - praca domowa

  Spróbuj z WinJG Thin PS- sromotnika - napisał że po instalacji zajmuje 3.8 gb. Następnie spróbuj potraktować go tak jak radzą koledzy. Następnie kompresja.
 7. zbigniew59

  Jak ustawić własne hasło na koncie microsoft.

  Zrobiłem tak i znowu na końcu zmusza mnie do ustawienia silnego hasła z dużych,małych liter,cyfr i symboli a ja nie chcę takiego skomplikowanego,trudnego do zapamiętania hasła.
 8. Witam. Jak wyżej- od jakiegoś czasu po instalacji win10 mam problem - mam konto microsoft na win 10 pro i po każdej instalacji na nowo mam problem - win. jest aktywowany, ale chce nowego hasła. I TUTAJ JEST PROBLEM-chce wielkich liter, małych, cyfr,znaków specjalnych. Nie mogę ustawić chasła takiego jak chcę , tylko takie jak mi każą. Mam loginy i hasła których używam od lat - dlaczego muszę używać hasła takiego jak chce microsoft. Można jakoś ustawić hasło jakie chcę?. Poprzedniego hasła nie przyjmuje, bo brak jakichś znaków. Chodzi mi o hasło, a nie o pin itp.
 9. Jest także deepin w wersji live 2.0
 10. zbigniew59

  Zmiana animacji bootowania

  Tam chyba była rybka - bojownik - ale to już musi się wypowiedzieć sromotnik.
 11. zbigniew59

  Prawie czysty windows 10

  rkrzyzan - ty masz coś z głową? Radzę ci - szybko zmień forum.
 12. zbigniew59

  Dysk SSD M.2

  Jeśli kogoś stać na PCIe NVMe m.2 - dobrego - to chyba nie ma żadnej dyskusji co jest lepsze? Problem tylko w tym , na ile go stać. A ceny same weryfikują - dobry ssd na sata 3 na pewno jest droższy od najtańszego PCIe NVMe m.2. Według mnie to wszystko kwestia ceny - bo w tej samej , parametry są podobne.
 13. zbigniew59

  WinJG 10 LTSB czy WIN JG10 pro

  W tych systemach chodzi chyba głównie o rodzaj aktualizacji i oraz apk -typu edge , skype itp w LTSB- ich niema. Aktualizacje tylko bezpieczeństwa. Poza tym, nie wiem czym się tak jaracie - to stara podstawa a nowy będzie dopiero w 2019! - TO- jest głównie dla firm - z wielu powodów. MARCIN_ZIOMEK - odałem na gwarancję, od ręki dostałem nowy. - Z wyglądu był jak z fabryki. Płyta też mi padła przy okazji - tzn - pierwsze 2 sloty ramu na płycie - jeśli były tam kości -wywalały i ciągły restart. Płyta na gwarancję - od ręki dostałem nową. Coś tam sprawdzali na zapleczu. Na razie mam dość skalpowania - dopiero jak będą problemy z wydajnością i temperaturaturami. Teraz zrobiłem to dla sportu - i przypał.
 14. zbigniew59

  WinJG 10 LTSB czy WIN JG10 pro

  A może spróbować ! Przecież na każdej konfiguracji będzie inaczej. Na mojej - i7 8700k - 32 ramu i dysk NVMe m.2 każdy system jest BARDZO szybki - jeśli masz taką to prawie nie ma różnicy - nie interasują mnie jakieś milisekundy. Jeżeli masz inne parametry to chyba liczysz tak jak w toto lotek - może ktoś jeden na kilka milionów ma taki sprzęt jak ja - mówię o tobie , i może ten ktoś przeprowadził testy na tych systemach , i akurat w tym temacie się wypowie. Nie prościej postawić na wirtualnej maszynie lub na drugiej partycji,dysku itp. -niż zadawać głupie pytania, a póżniej pisać - a u mnie jest inaczej. PRZECIEŻ KAŻDY SYSTEM MOŻNA W JAKIŚ SPOSÓB PRZETESTOWAĆ!
 15. zbigniew59

  Win JG10 LTSB x64

  srom-otnik - pamiętam wszystkie twoje modyfikacje - niektóre unikalne - np mod xp x64. Był także mod na windows serwer do użytku domowego - czy mógłbyś zrobić taki windows serwer - na aktualnej podstawie? Da się? Widzę że nowe mody na nowych podstawach robisz baardzo szybko. Jednak legenda wróciła. Pamiętam Wasze stare forum - Ty, Romek, Fafał - byliście najlepsi.
×