Skocz do zawartości

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Zawartość

  231
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zbigniew59

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

256 wyświetleń profilu
 1. zbigniew59

  android tv box ktory wybrac ?

  Poczytaj tutaj - https://telchina.pl/tv-box-f115.html
 2. zbigniew59

  Sieć niezydentyfikowana Ethernet...

  Zadaj to pytanie w dziale-mody sromotnika-może Ci coś doradzi.
 3. zbigniew59

  Windows 7 2018 iso czysty

  Nie wpisuj hasła-pomiń- następnie zainstaluj sterowniki WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWANE NA PENDRIVE - wyłącz aktualizacje- są różne sposoby-poszukaj na forum- i dopiero wtedy włącz internet.
 4. zbigniew59

  SCH10 1803 (aktualizacje 06.09.2018 MOD)

  Witam. Zainstalowałem i w opcjach panelu sterowania - dodaj funkcje mam monit - system nie może znależć pliku... wiec nie mogę użyć tej funkcji. Nie uruchamiałem żadnych skryptów.
 5. zbigniew59

  ThunderSpectre7(Ryzen,Intel 7-8gen, USB3, NVME)

  Tu także usunąłeś klawiatury-szkoda.
 6. zbigniew59

  W7 X64 By P4VL0

  Znowu usunięte klawiatury-tak dużo się zyskuje na tym?
 7. zbigniew59

  WIN10 DefAppguardLiberate (MOD 1803 poprawki 18.07.2018)

  schonaldo - język można dodać i zainstalować, ale klawiatury nie-chyba że ja nie potrafię. Dzięki że w najnowszym modzie nie usunąłeś.
 8. Witam. Zainstalowałem sobie deepina na osobnym dysku i mam 2 problemy. 1.Jak zainstalować WŁASNĄ tapetę. 2.Nie mogę włączyć animacji okien -wywala błąd. Może problem ze sprzętem - całej specyfikacji nie podaję, bo myślę że chodzi o kartę graf. Mam 1070 nvidia i próbowałem zmienić sterownik z intela - na którym ta opcja nie działała na sterownik nvidia - też nie działa. A propo - próbuję deepina bo bardzo przyjazny dla nowego w systemach linux - i najważniejsze dla mnie - ma przeglądarkę chrome która idealnie synchronizuje się z przeglądarką na windowsie - mam dużo zakładek i to mi pasuje - równocześnie zapewnia np. bezpieczne płatności w systemie linux.
 9. zbigniew59

  Tworzenie własnych themów do google chrome.

  Czy moje tematy są za trudne, nikogo nie interesują albo nawet fachowcy-np. moderatorzy się na tym nie znają- lub nie chcą się znać? 0 odpowiedzi - nawet typu ja też tak mam itp. Chodzi mi o temat VirtualBox. I o ten także . nawet fachowców z tego forum nie interesuje nic nowego- w wolnym czasie przecież trzeba się dokształcać. Ja to robię ciągle-w wolnym czasie- bo też pracuję. Rozumiem że znacie się na sprawach technicznych i oprócz tego nic Was nie interesuje? Widzę że tylko w tematach typu -jaki system na mojego laptopa wszyscy się produkują - tu nie trzeba wiedzy-w 90 procentach na tych maszynach działają wszystkie systemy windows. Coraz mniej mnie to forum interesuje jeszcze tylko jakieś nowe mody. Poza tym nic ciekawego. Reszty nawet nie warto czytać - chyba że ktoś ma problem z konkretnym sprzętem. I proszę sobie darować wpisy typu-to zmień forum. Teraz to jest praktycznie forum tylko techniczne - nikogo nic poza tym nie interesuje - szkoda- bo parę lat temu zapowiadało się dużo lepiej.
 10. Witam. Ostatnio próbuję stworzyć własny theme za pomocą tej aplikacji -https://chrome.google.com/webstore/search/theme creator ?utm_source=chrome-ntp-icon&_category=extensions -Theme Beta Creators. To dosyć ciekawe. Pozciągałem różne obrazy w formacie png - zalecane - chociaż podobno opsługuje także jpg. Próbowałem różnych rozdzielczości i zawsze - na koniec - nie można odkodować obrazu png. Ale jeśli otworzę to rozszerzenie i nic nie robię tylko pakuj i instaluj - dodaje ten podstawowy theme do chrome. Może ktoś to rozkmini - o co chodzi. Próbowałem na jpg - to samo. Ja to robię dla sportu - dla siebie, ale jeśli by ktoś chciał można na tym zarobić - zobaczcie w Chrome Web Store ile jest płatnych motywów - sam kupiłem kilka, ale teraz zamiast kupować , chciałbym wiedzieć jak robić własne.
 11. Jak w temacie po kliknięciu na odpowiednią opcję w VirtualBoxie a także w VMPlaer-VMTool nic się nie dzieje. Przez to nie mogę mieć wirtualnej maszyny na pełnym ekranie. Testowałem na kilku modowanych wind10 a także na jednej orginalnej 10. Tzn. na komputerze z zainstalowanymi tymi systemami.
 12. zbigniew59

  WIN10 DefAppguardLiberate (MOD 1803 poprawki 18.07.2018)

  Witam. Czy mógłbyś przy następnym modzie nie usuwać klawiatur? Chciałem go zainstalować jako główny system, ale potrzebuję klawiatury szwedzkiej wymiennie z polską, a w tym systemie się nie da. CZY WIĘKSZOŚĆ MODERÓW MUSI USUWAĆ KLAWIATURY-JAKI TO JEST ZYSK ? -TO DYSKWALIFIKUJE SYSTEMY DLA POLAKÓW ZA GRANICĄ, KTÓRZY MUSZĄ MIEĆ KLAWIATURĘ INNEGO JĘZYKA. A JEST ICH DUŻO. A może do tego moda można jakoś wstawić klawiaturę szwedzką ?. A w Polsce też niektórzy potrzebują innych klawiatur-tez są skazani na oryginały ?
 13. Witam.Może ktoś wie. Fast boot mam wyłączony. Czy tak będzie dobrze-sekcja bios - csm suport-disables. Storage boot option control - legacy. A scecure boot też trzeba? - ale gdzie on jest i jak ustawić? Dosyć długo jadę na uefi, ale coraz częściej mam problemy z bootowaniem niektórych penów-nie chcą bootować w trybie uefi. Np. easy2boot - bo głownie o to mi chodzi - w trybie uefi jest w opcjach bootowania jako e2b partycja 2, ale niestety nie bootuje. na innym komputerze w trybie legacy ten sam pen bootuje.
 14. zbigniew59

  usb sandisk 32gb

  Niestety - nic nie pomaga. Na stronie sandiska przeczytałem, że jeśli dysk jest uszkodzony sam przechodzi w tryb blokady zapisu i nic nie można z nim zrobić.
 15. zbigniew59

  usb sandisk 32gb

  Witam. Mam problem-mam usb sandisk 32 gb i nie mogę nic na niego nagrać - ZABEZPIECZONY PRRZED ZAPISEM. Wszelkie próby odblokowania i formatowania nic nie dają. Jak go odblokować ?
×

Powiadomienie o plikach cookie