Jump to content

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Content Count

  371
 • Posty z Chatbox

  9
 • Joined

 • Last visited

About zbigniew59

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. Domyślnie bluetooth jest wyłączony w usługach-trzeba go włączyć.
 2. Czyli do normalnych zastosowań - nie ekstremalnych - lepszy -SANDISK X600 2TB M.2 SD9SN8W - w porównaniu do drugiego - jeśli chodzi o cenę. A jeśli chodzi o kości-trwałość itp - to dobry dysk ? Jeśli tak -to sam kupię i polecam innym. Na mojej płycie muszę zastosować przejściówkę - nie mam M.2 . A szybkości do moich zastosowań mnie zadowalają.
 3. Jak w temacie - SANDISK X600 2TB M.2 SD9SN8W - czy -SANDISK EXTREME PRO 1TB M.2 PCIE 3.0 X4 - cena ta sama - giełda - od MR.T Jakie różnice między tymi dyskami-nie chcę zawracać głowy MR.T.
 4. Jeśli masz w smartfonie usb-c mini A jeśli masz z smartfona-będzie pasował.
 5. Widocznie to jakieś mini, mikro usb. Musisz kupić przejściówkę usb - a w ogóle to pisz konkretniej - jakie gniazdo w dysku, jakie końcówki w kablu. Daj linka gdzie kupiłeś-albo sam zobacz w specyfikacji. Wstaw zdjęcie kabla.
 6. Porównanie wersji LTSB, LTSC - https://forums.mydigitallife.net/threads/windows-10-2015-ltsb-vs-2016-ltsb-vs-2019-ltsc.79358/
 7. Sromotnik napisał, że pierwszy nowy mod - wind ltsc 2019 - udostępni niedługo - może warto poczekać? Z drugiej strony wiktorynek w innym temacie napisał że ta wersja - tzn. ten build jest najlepsza z wydań wind 10. Ja na tej modyfikacji miałem kilka problemów, które rozwiązałem. Ale nie potrafię rozwiązać problemów z skalowaniem aplikacji - TRAGEDIA - pełny ekran a okienka takie małe że prawie nic nie można przeczytać. Na LTSC 2019 - na którym teraz jestem -no problem z skalowaniem. Te problemy na karcie nvidia. Mam ekran 4k - może dlatego te problemy.
 8. zbigniew59

  WIN10 PE

  Dla tych co się boją strony sergieja-skan strony na virus total-https://www.virustotal.com/pl/url/9302738665e3ecd87fa6d9792f9c76a81f14e5aef80b42d5b94b0d5eccbe4979/analysis/ YUMI na uefi nie za bardzo działa. Inne dobre - Easy2Bot oraz AIO_Boot - strona - https://www.aioboot.com/en/ Do Easy2Bot - http://www.easy2boot.com/ Polecam AIO BOOT - na najnowszych płytach z uefi działa bardzo dobrze. -
 9. Nie wierzę że nie potrafisz ustawić aplikacji domyślnych-to jest podstawa - a jeśli Ci chodzi o co innego to się określ bardziej szczegółowo. CZYTAJCIE DOKLADNIE 1 POST - CI CO UDZIELAJĄ ODPOWIEDZI. NIE DOMYŚLAJCIE SIĘ -TYLKO ODPOWIADAJCIE NA KONKRETNE PYTANIE. Odpowiedzi z poprzednich postów dotyczą różnych wersji twojego pytania.
 10. Link do domowej strony-https://www.hdat2.com/
 11. Spróbuj w optymalizatorze usług - należy na czas zmiany ustawić w Optymalizatorze domyślne usługi ZAWSZE trzeba czytać dokładnie 1 post autora - większość pytań i błędów wynika z niedokładnego przeczytania 1 postu autora modyfikacji. Wersja core to najbardziej wycięta wersja. Jak ci się nie uda spróbuj z mniej wyciętą.
 12. Zobacz to-https://www.infofuge.com/how-to-install-kali-linux-on-huawei-matebook-d/ - zwłaszcza pnkt 2. Tam chodzi o linuxa ale w tym punkcie 2 chodzi o bootowanie -i oczywiście secure boot wyłączony. W skrócie - Włącz laptopa Huawei off Musisz wyłączyć bezpieczny rozruch w menu rozruchu. Teraz podłącz bootowalną pamięć USB do portu. Aby wejść do menu BIOS, naciśnij przycisk zasilania i naciśnij przycisk F2. Na koniec zrestartuj swój laptop Teraz możesz uruchomić z USB w Huawei Matebook D.
 13. LTSB albo LTSC zawsze bedzie pobierac tylko aktualizacje bezpieczenstwa, nigdy nie pobierze nowego buildu.
 14. Ten chyba najlepszy - https://store.steampowered.com/app/431960/Wallpaper_Engine/ tylko 4 euro.
×
×
 • Create New...

Important Information