Skocz do zawartości

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Zawartość

  266
 • Posty z Chatbox

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana zbigniew59 w dniu 2 Listopad

Użytkownicy przyznają zbigniew59 punkty reputacji!

O zbigniew59

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

316 wyświetleń profilu
 1. zbigniew59

  Szukam najlepszego płatnego antywirusa

  Jeden z najlepszych - kompleksowych - zapodał darkowal - można przetestować pełną wersję - https://winclub.pl/topic/18674-licencja-bitdefender-total-security-2019-na-6-miesięcy-krok-po-kroku/?tab=comments#comment-209766. Jeśli kogoś interesują sprawy zabezpieczeń komputera - https://safegroup.pl/ - swietna strona - zamiast kupować można poskładać bardzo dobre zabezpieczenie z całkiem darmowych i w swojej kategorii lepszych niż w kombajnach aplikacji. Trzeba tylko trochę poczytać i dowiedzieć się co do czego i dlaczego. A lepiej rozumiejący zagrożenia = mądrzejszy= najlepszym zabezpieczeniem własny rozum. ŻADEN program nie zabezpieczy przed otwieraniem stron - jak leci i instalacją programów z nieznanych żródeł . Dla mnie najlepszy program to AppGuard - w zasadzie nie potrzeba nic więcej. Ale cena jest dosyć zaporowa - a konfiguracja to wyższa szkoła jazdy - wymaga dosyć dużej wiedzy. AppGuard - nie mylić z AddGuard.
 2. zbigniew59

  Uszkodzenie dysku HDD.

  Kupiłem dokładnie taki sam dysk-nowy- i komputer go wykrywa, więc przełożyłem z niego do starego dysku płytkę drukowaną z wtykami, wychodząc z założenia iż przekładając ją z dokładnie takiego samego modelu dysku wszystko powinno działać. Niestety komputer nie wykrywa tego dysku, ktoś wie dlaczego? Więc pozostaje tylko przelutowanie gniazda sata na starej płytce?
 3. zbigniew59

  Uszkodzenie dysku HDD.

  A mógłbyś podać jakieś linki jak to samemu zrobić+jakie narzędzia - u mnie-Szwecja - takie rzeczy kosztują cholerne pieniądze.
 4. zbigniew59

  Uszkodzenie dysku HDD.

  Możesz napisac konkretnie-mam inny -stary hdd-oraz lutownicę pistoletową-dam radę-ewentualnie podaj jakiś link.
 5. zbigniew59

  Uszkodzenie dysku HDD.

  https://zapodaj.net/959feea0881e1.jpg.html dysk sata na kablu sata. To jest zdjęcie już po zdjęciu tej plastikowej obudowy do prowadzenia wtyczek-chodzi o to że po zdjęciu tego piny są trochę dłuższe ale wtyczki nie działają , bo nie mają prowadzenia w tych plastikach.
 6. zbigniew59

  Uszkodzenie dysku HDD.

  Podczas wpinania i wypinania dysku HDD-jako magazyn-uszkodziłem-zagiąłem 2 piny w dysku-podczas próby wyprostowania ich ułamały się. Mam tam wiele rzeczy które zbierałałem ok 2-3 lata. Jest jakaś możliwość odzyskania tych danych?
 7. A czytałeś pierwszy post w tym temacie? -np. punkt 4 - aktywacja. Albo będzie jeszcze więcej głupich pytań?
 8. zbigniew59

  [keal] Windows 10 Pro+ (baza 1809)

  Dlaczego wywalasz wszystkie klawiatury-dla kilku mb? Już o tym było- o ile języki można doinstalować to klawiatur nie. Zauważ iż ani sromotnik, ani schonaldo, ani Mr.T nie usuwają wszystkich klawiatur-aby mod był dla większej ilości użytkowników-Ty robisz moda dla węższego grona? Przez te kilka mb klawiatur system jest bardziej stabilny? , a może szybszy? Albo robisz to po łebkach i nie chce ci się zostawić tych najbardziej popularnych.
 9. A dlaczego najpierw nie aktywowałeś-najpierw usuwasz i blokujesz usługi a potem chcesz aktywować i się dziwisz że się nie da. Chyba musisz jeszcze raz instalować system.
 10. Witam.Jak wyżej. Rozumiem iż mody mają dużo rzeczy pousuwane i dlatego nie zaleca się aktualizacji. Rozumiem, iż aktualizacje mogą to wszystko zniszczyć. Ale z tego co wiem - może się mylę- normalne aktualizacje - nie te co pół roku - nic nie zmieniają w ustawieniach , i nic nie dodają - poza zabezpieczeniami. Więc według mnie nie powinno się wyłączać aktualizacji - chyba że przed rocznicową -jeśli się nie chce przejść na nowy build. Jeśli nie mam racji proszę o wyjaśnienie co i dlaczego.
 11. zbigniew59

  Gotowa modyfikacja pod Ryzeny

  Widocznie widzisz tylko to co chcesz - napisał wyrażnie, że nowa wersja będzie lada moment.
 12. SCHONALDO - tutaj też coś nowego szykujesz?
 13. zbigniew59

  Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)

  Pobierasz z linku z ostatniego posta w tamtym temacie- Black Theme Tolkit 2.5.0 exe. Uruchamiasz go i instaluje Ci się na dysku C folder Black Theme Tolkit. Otwierasz go i masz Instal.cmd - uruchamiasz i otwiera Ci się okno w którym wybierasz co chcesz. Po wszystkim otwierasz folder na dysku C - windows - Resources - Themes i dwuklikiem uruchamiasz theme które chcesz. Też mam mod schonaldo - przed chwilą sprawdziłem i u mnie wszystko działa, chociaż ja teraz używam innych programów.
 14. zbigniew59

  Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)

  O jaki tryb nocny Ci chodzi-ciemny explorer? Jeśli tak to nie w tych buildach dopiero w 1809. Poza tym to dno, jeśli chcesz mieć cały ciemny windows poczytaj na naszym forum-https://winclub.pl/topic/10856-odblokowanie-styli-i-nowy-pełny-czarny-styl-windows-10-creators-update/?tab=comments#comment-197898
 15. Mich830-może usunąłeś cortanę -podobno bez niej wyszukiwanie nie działa. Trzeba wiedzieć co się usuwa, bo wiele rzeczy jest ze sobą powiązanych-jak już napisano wyżej.
×

Powiadomienie o plikach cookie