Jump to content

zbigniew59

 • Content Count

  1,183
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About zbigniew59

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1,498 profile views
 1. Brawo! - a jak - jakiś tutorial? Ja - https://www.intoguide.com/install-macos-10-15-catalina-on-virtualbox/ Ja wolę na vmware - https://www.intoguide.com/how-to-install-macos-catalina-on-vmware-on-windows-10-on-pc/
 2. Po uruchomieniu żąda klucza - po kliknieciu browse pokazuje jakiś klucz ale go nie przyjmuje. Więc jak to ma działać?
 3. Acha-już o nim zapomniałem - był chyba tylko dla niszowych uzytkowników. A slipciok już się pożegnał w tym temacie.
 4. Jaki mini od @slipciok ?-po prostu miałem meega wykastrowanego 10 i nie było sterowników do tego ?? - o czym ty piszesz???
 5. Moze od razu dasz link do tej strony? Ktoś ma przekopywać całą stronę? A nawiasem mówiąc ta firma ma bardzo solidne produkty.
 6. Super3511 - to jest ze strony którą podałem, trzeba tam czytać cały temat, zwłaszcza OSTATNIE posty. Jest tam także jak to stosować, jak podmienić numer wersji itp. To czyste scrypty cmd a nie jakieś trial resety .exe w których nie wiadomo co jest. A spyshelter jest bardzo ceniony-ma zaporę i hipsa i w wersji darmowej nie trzeba prawie nic konfigurować. Można też nim skanowaś z prawokliku podejrzane pliki-ma kilka dobrych silników.
 7. Do Kaspersky Free można dołożyć SpyShelter Free - https://www.spyshelter.com/download-spyshelter/ Ma HIPS i zaporę i już bardzo dobra ochrona. Albo zainstalować KIS i co miesiąc zresetować wersję próbną - https://forums.mydigitallife.net/threads/tip-kaspersky-products-trial-reset-kav-kis-pure-2013-2014.49139/ To nie crack.
 8. Masz - https://www54.zippyshare.com/v/tsM2NXas/file.html Otwórz który chcesz - x64 - x32 - zaznacz to co chcesz - NA KONIEC - U GÓRY KLIKNIJ - PLIK - ZASTOSUJ ZMIANY - I MASZ CO CHCESZ.
 9. Do - BartAcid - a ja mam tak i mi to bardzo pasuje - https://prnt.sc/v5xjeg - https://prnt.sc/v5xjuo - https://prnt.sc/v5xkh6 Na folderze - https://prnt.sc/v5xq98 Na pliku - https://prnt.sc/v5xr19 I mam wszystko pod ręką.
 10. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - po instalacji nie masz ikony komputer na pulpicie? - https://prnt.sc/v5xdue Od zawsze można dodać na pulpit.
 11. Każdy robi co chce i nie musisz nikogo przekonywać do tego co TY lubisz. I co TY uważasz że jest dobre.
 12. Kto chce - https://www39.zippyshare.com/v/mvVsdVVw/file.html To plik .reg - po zastosowaniu jest w PPM na pulpicie skrót - system - który przenosi do starego system w panelu sterowania.
 13. Masz - https://www56.zippyshare.com/v/JwKGP7oB/file.html Wklej go według ścieżki ze screna. I dodaj do wykluczeń antywira.
 14. Poczytajcie o tym - o DNSach - bo warto - https://nextdns.io/ - https://help.nextdns.io/en/ - https://my.nextdns.io/b2fd4b/setup Na malwaretips - https://malwaretips.com/threads/your-nextdns-settings.102594/ Najlepiej założyć konto - do 300 000 zapytań darmowe. Spokojnie wystarczy na miesiąc. Trochę czytania - ale warto. Ja mam zainstalowane na YogaDNS. W sumie to bardzo proste. Tu też na malwaretips - https://malwaretips.com/threads/nextdns-thoughts-and-experiences.101075/ - https://malwaretips.com/threads/how-to-make-my-browsing-fingerprint-less-unique.10
×
×
 • Create New...

Important Information