Jump to content
WinClub

zbigniew59

Mega użytkownik
 • Content Count

  623
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About zbigniew59

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

884 profile views
 1. Czy robo32 ma rację jeśli chodzi o przywracanie? Chodzi o aktualizacje comiesięczne.
 2. Czy musi być tylko efektywna, czy także wizualna - nie napisałes czy to gracz - po specyfikacji widać że to gracz - grafika - a u graczy duzą rolę gra wygląd. Zapytaj - jeśli chodzi o wizualne to całkiem inna bajka. I jaką ma kasę na te modyfikacje? Wygląd - https://www.youtube.com/watch?v=zKbqo04k5Gs Co innego - https://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=4381538 Albo to - https://www.youtube.com/watch?v=Eyz_zLxESB4&t=636s Widać że ktoś ma kasę i ty możesz na tym więcej zarobić - pokaż mu możliwości.
 3. Czy to gra rolę, czy lepiej zmienić nazwę na swoją? https://zapodaj.net/3388eae39fee8.png.html
 4. Insider to system testowy, który może zawierać błędy i pracować niestabilnie.
 5. Musisz porównać co robisz INNEGO w tej wersji niż w wersji poprzedniej - DZIAŁAJĄCEJ . MUSIAŁEŚ COŚ ZMIENIĆ. Chociaż jeśli robisz to samo co w wersji 20H1 - to nie wiem? microsoft to jedna wielka tajemnica!
 6. zbigniew59

  Problem z HDD

  Raczej wątpię aby dysk HDD 320 GB był na gwarancji - to raczej stare dyski. Niech wypowie się autor tematu. senior 38 - to dysk systemowy czy na dane? Masz inne dyski? jarexpol - CYTAT -Dysk padnie prędzej czy później i nie ważne czy pójdzie do serwisu, czy też będzie ratowany we własnym zakresie. - TO DOTYCZY WSZYSTKICH DYSKÓW! - OGÓLNIE! - NOWYCH I STARYCH.
 7. zbigniew59

  Problem z HDD

  senior 38 - naprawdę nie stać cię na kupno nowego dysku - jesli chcesz to nawet HDD - o tej pojemności nawet ssd są tanie? Jeśli nie - ok. Jeśli tak - cała ta dyskusja jest głupia. 320 gb - TO JEST ŚMIESZNA POJEMNOŚĆ NA hdd - A DYSKI SSD - O TEJ POJEMNOŚCI KOSZTUJĄ NIEWIELE. jEŚLI CHCESZ KORZYSTAJ DALEJ , ALE ZRÓB BACKUP. I NIC NIE NAPRAWISZ NA TYM DYSKU! - DLACZEGO INNI KOMENTUJĄCY TEN TEMAT NIE NAPISZĄ - TAK PO PROSTU!
 8. Sprawdziłem - to samo. Od dluższego czasu instaluję twoje mody na tym samym sprzęcie i tych samych sterownikach. Coś jest nie tak - jakiś konflikt lub czegoś brakuje. Może patcher themów, theme, ikony - sam nie wiem - ale wcześniej nie było tych problemów. Chociaż to samo na 20H1 działa. Chciałbym ustawić tego moda jako główny system - zablokować aktualizacje - by nic nie spieprzyły, dostroić pod siebie i korzystać przynajmniej przez kilka miesięcy. Dlaczego nie 20H1? - na razie nie działa na nim wiele programów typu - antywirus, hips itp - przecież to insider.
 9. U mnie dalej to samo po instalacji sterownika amd. Na modzie 20H1 wszystko ok.
 10. Podstawa tego moda to windows insider - którego wersja finalna będzie na wiosnę przyszłego roku. RTM ma być podobno w grudniu. Trochę na temat tej wersji - https://www.spidersweb.pl/2019/11/windows-10-2004.html
 11. Po instalacji tej wersji wszystko ok , ale po instalacji sterownika grafiki amd system sam przełącza się do ekranu logowania i po wpisania loginu przechodzi znowu do logowania i tak w kółko. Ten sterownik instalowałem już na innych systemach a także na modzie 20H1 I WSZYSTKO JEST OK. A na tym problem. System pobrany 2x i ciągle to samo.
 12. Wiele ludzi czyta te tematy i wydaje mi się że ta informacja wielu czytającym się przyda. Chociaż wydaje mi się że większość szukających porady na tym forum nie czyta całych tematów - DOTYCZY TO WSZYSTKICH TEMATÓW - chcą tylko jednej odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information