Jump to content
WinClub

nemo1960

Mega użytkownik
 • Content Count

  510
 • Joined

2 Followers

About nemo1960

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Tak wiem nie raz już "pomogłeś" kasując MOJE może czasem nierozważne, pisane pod wpływem irytacji na pewnego "gów.nozjada M$". A zostawiasz BARDZO obraźliwe posty tego "g.wnozjada M$" Ponad dwa lata nie udzielałem się na forum, więc twoje groźby nie są mi straszne. Edit. Mentalność Kalego z "Pustyni i w puszczy" się odzywa??? Jak ktoś nazywa "g***o.jademM$" kogoś to dobrze!!! Ale ktoś kto "gó.nozjada M$" nazywa "gó.nozjadem M$" to źle???
 2. Jesteś gów.nozjadem liżącym du.pę MS bo używasz wielu licenjii Windows 7. Zapłaciłeś kupę szmalu M$ id.oto!!! Lepiej Ci!!!
 3. To są właśnie PROSTACKIE chamskich PROSTAKÓW wyrażenia o których pisałem
 4. No właśnie d.pę liżą lepiej niż my, mają wykupionych kilka albo kilkanaście licencji na Windows 7!!! A mają się za tych co nie liżą du.y M$ Fajnie by się czytało bez osobistych "wycieczek" typu gó.wnozjad, liżący d.pę itp. ordynarne, chamskie, prostackie inwektywy!!!
 5. Mnie również działa całkiem dobrze łącznie z 7zip-em Ale tu na tym forum, MASZ PISAĆ że Windows 10 jest Be Inaczej jesteś "g***ozjadem liżącym dup. M$" i innym co najmniej wrednym IDIOTĄ
 6. No nareszcie!!! Jak do tej pory mogłeś być tak nierozgarnięty!!! Masz w Windows 10 widzieć tyle wad ile ci mówią!!! A najlepiej tyle ile mówią w "internetach" + co najmniej 1 WIĘCEJ!!!
 7. jednorazowiec, próżne Twoje wysiłki, z betonem (a czasami i głupotą) nie masz szans. Oszczędzaj swoje siwe włosy
 8. "merytoryczna" ,dyskusja Merytoryczna dyskusja byłaby gdybyśmy rozmawiali o tym samym. Ja staram się pisać w temacie "Luźna rozmowa Co nowego w Windows 10" na temat Windows. A ty wciągasz mnie w dyskusje na temat jaki to M$ jest wredny. Jest wredny tak samo jak wszystkie inne korporacje z którymi należy walczyć. Chcesz to załóż swój temat "Luźna rozmowa Co nowego w korporacji M$" tam możemy sobie poużywać na M$. Spełnij wreszcie swoje obietnice zainstaluj sobie swojego FF OS lub jakieś inne distro linuxa i przestań ludzi wyzywać od "naiwnych owiec". Edit. Widać że wciąż nas (270 000 000) użytkowników uważasz za stado "bezmyślnych owieczek". Utożsamiasz użytkowników ze złem którym jest korporacja M$. Tak ci trudno zrozumieć podstawowy przekaz nie bronię korporacji M$. Gdzie jest twój otwarty umysł. Gdzie!
 9. Przecież napisałem że już! (Potrafisz czytać coś innego niż własne wypociny)? Myślę że wśród 270 000 000 + użytkowników znajdą się nie tylko "naiwne owieczki" karmione "marketingową papką". Sądzę również że i na tym forum. Więc jak chcesz nadal się ośmieszać swoimi poglądami to życzę powodzenia
 10. Hmm... w takim razie Windows 10 ma same minusy bo ja nie pokazuję plusów. W każdym temacie to ty jęczysz jaki to Windows 10 jest "be" Edit. Już nie pokazuję (po co mam się przekomarzać z "ciemnogrodem")
 11. Tiaa nie ma to jak być nadętym bufonem co "wszystkie rozumy zjadł" Uważaj bo pękniesz z dumy ponieważ czytam twoje żenujące posty
 12. Na zdjęciu masz wersję PRO i taką instaluj Chyba że masz co innego na płycie. Windows bez żadnego opisu to wersja Core
×
×
 • Create New...

Important Information