Jump to content
WinClub

M4TTH30

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Super! Zadziałało! Dzięki wielkie Mam pytanie, czy jest możliwe że Twój skrpyt miał też wpływ na mój drugi opisany problem z synchronizacją zakładek/ haseł/ listy do przeczytania w Microsoft edge?
 2. Cześć, mam problem jak w temacie. W ustawieniach Insider Preview pojawia się mi komunikat: "Twoja organizacja zarządza kompilacjami Insider Preview za pomocą ustawienia telemetrii zasad grupy". Niektóre ustawienia z nowego panelu sterowania też nie mogą być przeze mnie zmieniane. Usunąłem swoje konto z insidera myśląc ze to coś pomoże, ale opcja jak w załączniku nadal jest dla mnie niedostępna. Co może być nie tak??? Ponadto, przy okazji opiszę jeszcze jeden problem. Od dłuższego czasu na żadnym z 3 urządzeń (Lumia 640 LTE, laptop - na którym jest problem z Insiderem i komputer stacjonarny) nie działa mi synchronizacja kompozycji/kolorów, zakładek, listy do przeczytania, haseł - te ostatnie to chodzi o MS Edge). Wszystkie urządzenia zaktualizowane do najnowszych wersji Windows 10. Ktoś wie jak to naprawić? Dodam że jakiś czas temu użyłem tego skryptu: RemoveSPY_AIO od m4s. Z góry dzięki za pomoc.
 3. Cześć, można się spodziewać nowej wersji kultowej Visty? Wysłane za pomocą mTalk
 4. Dlatego używam do instalacji Twoich wersji updatowanych systemów bo nic nie usuwasz i nie modyfikujesz. Oby tak dalej
 5. Zgadza sie. Aktualizacje przez WU w win 8 tez sie pobierają bez konta m$. Znam osoby które z tego systemu korzystają i nie aktualizują go jednak do win 8.1. Dla takich osób by się uaktualniony obraz iso 8 przydal. Czysty win 8 + Update z WU.
 6. Dlaczego odpada? Nie wszyscy chcą uaktualniać 8 do 8.1. Nie jest tu tak, że do aktualizacji takiej jest wymagane posiadanie konta M$ i pobieranie aktualizacji ze sklepu M$? Taki zaktualizowany czystej 8 według mnie by się przydał.
 7. Super by było! I jeszcze taka wersja uaktualniona Windowsa Visty by się przydała. Tez wszystkie wersje wraz z Vl Enterprise. Myślałeś może o tym samym z Windowsem 8?
 8. Witam, czy nie dałoby się tych wersji zmieścić w jednym ISO? Tak jak przy okazji Windows 7? Czyli Retail + VL w jednym obrazie?
×
×
 • Create New...

Important Information