Jump to content
WinClub

Zbigniew12

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Zbigniew12

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. A gdzie można odczyrać ta wiadomość prywatną?
 2. Tak masz rację ale poproszę o ten link do w-xp. Ale proponujesz wyjąc dysk i go wyczyścić? Mam jeszcze w zapasie stary dysk 500GB i moze na nim coś pomajstrować? Stary komputer ten acer nie widzi dysku jak odpalam w biosie.
 3. Nie chce mi się uruchomić Tryb awaryjny a na ekranie czarnym pokazują się chyba że jest jakiś głąd i chyba chce pendriva botowalnego? Ale z angielskiego nie jestem za mocny. F8 nie działa. A moze wymontować dysk twardy i go wyczyścić?
 4. No tym programem nie robiłem tylko Easeus czyściłem i robiłem kopie. Jak możesz pomódz starszemu koledze to bedę wdzięczny ale ten Revo na cztm polega bo teraz z biosa nie chce mi komp wystartować.
 5. No mistrzem świata to ja nie jestem w tych sprawach ale próbowałem. Sam się uruchamiał i chyba się gdzieś zadekował. Szukałem xp w/g linków ale są nie aktualne np. basewi.pl i inne. Miałem pędraka ale nie mogę go znaleźć albo ktos mi go podpylił.
 6. Witajcie Mam problem, coś namajstrowałem na moim staruszku Acer Aspire one P531h08k i pobrał mi się chromium i narobił spustoszenia. Chciałem go usunąć ale chyba się nie udało i potrzebowałbym starego w-xp 3p, klucz mam. I też wskazówki jak zadziałac z Rufusem. Za pomoc z góry dziękuję. Zbyszek
×
×
 • Create New...

Important Information