Jump to content

dfsdr

  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

146 profile views
  1. Mam problem otóż przy próbie uruchamienia aplikacji faceit to jest taka do grania w cs go wyskakuje błąd "Error your system hasn't been patched against critical windows security vulnerabilities" Jednym ze sposobów jest pobranie windows update i zaktualizaja windowsa ale wtedy pobierania i instaluje mi wszystkie stockowe śmieci. Jest jakiś sposób żeby to ominąć i nie wiem pobrać same jakieś security update?
  2. Mam problem otóż przy próbie uruchamienia aplikacji faceit to jest taka do grania w cs go wyskakuje błąd "Error your system hasn't been patched against critical windows security vulnerabilities" Jednym ze sposobów jest pobranie windows update i zaktualizaja windowsa ale wtedy pobierania i instaluje mi wszystkie stockowe śmieci. Jest jakiś sposób żeby to ominąć i nie wiem pobrać same jakieś security update?
  3. Mam problem otóż przy próbie uruchamienia aplikacji faceit to jest taka do grania w cs go wyskakuje błąd "Error your system hasn't been patched against critical windows security vulnerabilities" Jednym ze sposobów jest pobranie windows update i zaktualizaja windowsa ale wtedy pobierania i instaluje mi wszystkie stockowe śmieci. Jest jakiś sposób żeby to ominąć i nie wiem pobrać same jakieś security update?
  4. Link nie działa a potrzebuje systemu na już
×
×
  • Create New...

Important Information