Jump to content

jerrunia

 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About jerrunia

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Odpowiedź : System obsługuje wszystkie połączenia w tym modem z kartą sim. Zainstalowałem odpowiednie stery i ruszyło. Przepraszam za niepotrzebny temat.
 2. Witam Czy w Windows LTSC jest możliwość odpalenia internetu z wbudowanego modemu z kartą sim? Pytam, ponieważ mam ten mod zainstalowany w laptopie z taką funkcją i nie ma połączenia komórkowego w ustawieniach sieć i internet a chciałbym ten system również zainstalować w tablecie Dell 7275 gdzie mam modem z kartą sim.
 3. Witam. Mam taki problem z tym systemem i 2004, że po uruchomieniu optymalizacji usług nie działa karta sim w laptopie. Wifi jest wykrywane normalnie. Gdy wracam do ustawień domyślnych usług również nie jest wykrywana karta sim. Włączałem wszystkie usługi i również nic. Tylko instalacja moda od nowa przywracała usługę karty sim. Proszę napisać co jest nie tak. Tak poza tym wszystko chodzi jak należy.
 4. Bardzo dokładnie. Po włączeniu optymalizacji usług klawiatura wirtualna była wyłączona, więc chciałem tą usługę włączyć ręcznie, a że jest ich kilkadziesiąt to zapytałem, która odpowiada za klawiaturę. Ale problem został rozwiązany metodą chybił trafił. Pozdrawiam.
 5. Dzień dobry Mam pytanie do autora sytemu. Jaką usługę należy włączyć, żeby wysuwała się dotykowa klawiatura . Potraktowałem system optymalizatorem usług i nie mam w trybie tabletu klawiatury. Po włączeniu domyślnych usług klawiatura działa. Poza tym wszystko idealnie śmiga i dziękuję za świetny system. Pozdrawiam.
 6. Dzięki. Miałem nadzieję, że w rejestrze da się grzebnąć ...no cóż są inne aplikacje. System rewelacyjny.
 7. Zainstalowałem wersję "pro" na tablecie Dell Latitude 10 ST2. Windows śmiga jak szalony.U mnie problemy z wi-fi nie wystąpiły, ustawienia które podawał M4T w usłudze w rozwiązaniu tego problemu mnie ominęły.Wielkie podziękowania dla Twórcy systemu i wszystkiego najlepszego dla Niego w Nowym Roku Ps. Jak dostać się do Windows Store, potrzebuję zainstalować parę aplikacji a PS ma wycięty dostęp do sklepu....
 8. Dziękuję M4T za szybką odpowiedź. Zainstaluję wersję pro i zobaczę jak ten system będzie działał. Mój tablet to Dell Latitude ST2 z Windows 8.1 Update With x 86 pro
 9. Cześć. A jaką wersję instalowałeś na tablet pro czy core?
×
×
 • Create New...

Important Information