Jump to content
WinClub

lukasz2511

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ktoś znalazł rozwiązanie na zainstalowanie tej aktualizacji • 2019-03 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1607 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4489882). Bo co chcę wyłączyć komputer to mi się instaluje a i tak po włączeniu komunikat że nie udało się zainstalować :/
 2. Witam, zainstalowałem i wszystko jest ok tylko że nie mam microsoft store a chciałem zainstalować sobie netflixa i wszędzie wychodzi mi ze muszę pobrać ze store. Pytanie moje takie czy da się zaintabulować same store czy może ma ktoś sama instalkę netfliksa apki?
 3. Tak plik pobrałem rozpakowałem do pliku ISO i zamontowałem go w Rufusie i wszystko przebiegło niby ok ale po podłączeniu do laptopa i wybraniu pendrive wyskakuje komunikat że nie znaleziono systemu.A potrzebuje szybki łatwy system do internetu i filmów.Może to jest ważne bo mam teraz zainstalowanego Linuxa i może dla tego nie widzi mi systemu laptop?
 4. Tak wiem i jak wybieram to mam napis że nie znaleziono systemu.
 5. Witam, mam pytanie bo nagrywam system Rufusem i gdy podłączam pod laptopa to nie wyszukuje mi systemu.Co mam zrobić żeby był on widziany?Jakiś inny program?
×
×
 • Create New...

Important Information