Jump to content
WinClub

radeon6002

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About radeon6002

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 1. Nie wiem jak, ale szczyściło mi scieżkę C:\Users\przem\AppData\Local\Microsoft\Windows\WinX Dodałem tam sobie skróty i wszystko działa. Przy okazji można sobie tam dodać własne. Dzięki za pomoc, jakoś udało się wybrnąć.
 2. Dobra, jakaś syfna usługa siedziała, pozbyłem się jej i jest OK. Zostało teraz jeszcze WIN + X i prawoklik w menu start
 3. HDD.Low.Level.Format.Tool Ashampoo.HDD.Control HDD_Regenerator HDDlife Pro Któryś z tych? Chociaż niby nie mam tego zainstalowanego
 4. Screeny w załączniku. nawet w głupiego painta muszę wchodzić przez win+r mspaint bo z menu start go nie wyszukam. System jest praktycznie świeży. Udało mi się przełączyć na lokalne konto, ale nic to nie pomaga i w drugą stronę też nie działa. System jest ori. Tą komendą Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} naprawiły się apki metro, menu start je wyszukuje. Debilne ikonki i brak WIN + X nadal obecny.
 5. Wczoraj komputer działał bez problemu, dzisiaj pojawiły mi się jakieś tarcze przy dyskach twardych (zielona tarcza z ptaszkiem). Przestało działać wyszukiwanie aplikacji z menu start (pliki i foldery się wyszukują), nie działają żadne aplikacje metro, włączają się i po sekundzie wyłączają. Ręce opadają a nie chce instalować na nowo windowsa.
 6. To podaj link do tego oficjalnego stanowiska MS gdzie jest to napisane czarno na białym, chętnie poczytam. Ja akurat się tym nie martwię, bo chyba zostanę nadal w Insiderze, a z resztą mam jeszcze dostęp do DreamSparka, więc pewnie i tak na czysto będę wszystko instalować i tak.
 7. Spokojnie możesz instalować ze swoim kluczem. Tylko pamiętaj, że w dreamsparku masz wersję proffesional
×
×
 • Create New...

Important Information