Jump to content

zein

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Aktualizacje włączone. Zmiana portów nic nie daje. Cytat ogarnięty. Zaraz po instalacji ten wersji podpiąłem aparat. 20 min wcześniej na tym samym porcie (USB 3.0) na Win 7 działało. Wagi plików się nie zgadzają, dzisiaj ponownie ściągam iso i wersja x64 ma ok 3.2 GB a w opisie na I-szej stronie jest co innego... przypadek?
 2. Ustawiłem od razu. Było dokładnie to samo. Skorzystałem z jakiegoś edytora eufi pod win i ten windows boot loader był wyłączony. Włączyłem, ustawiłem i działa.
 3. Witam. Zainstalowałem własnie tego Win i niestety mam problem. System nie ma sterowników do aparatu Canon 80D. Strona canona, wykrywa mój windows i twierdzi, że sterowniki nie są wymagane. Jakieś pomysły?
 4. Witam. Od dawna wypadłem z obiegu i nie ogarniam tych UEFI, GPT, MBR i różnic między nimi. Zainstalowałem z pena używając rufusa Win 10 z winclub no i teraz mam problem bo podczas uruchamiania PC nie mogę w biosie wybrać Windows Boot Managera czyli tej opcji na której siedzi Windows 10. W załącznikach ...1552 - możliwość wyboru w bios ... 1558 - j/w ... 1646 - możliwość wyboru po wciśnięciu F12 w trakcie uruchamiania Możecie podpowiedzieć i na chłopski rozum wytłumaczyć co to za zmiany w tych biosach się porobiły? Kiedyś było prościej, ew. problemy były z partycjami boot. Z góry dzięki.
 5. Laptop w formie. Bez problemowo wrócił do 10.Nie przepadam jescze za 10... Ale muszę się przyzwyczaić. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 6. No i niestety, ciężko teraz ze sterownikami do Win 8.1, m.in. do grafiki intela, co za tym idzie nie da rady np zainstalować sterowników do nvidii. Coś tak lekko czułem, że ten niższy win niż 10 będzie problemem, zostaje mi powrót do 10... Jak najlepiej teraz wrócić do win 10? Używając recovery? Szukałem poradników ale niestety poległem...
 7. No właśnie czytam.... i chyba się przekonuję. ważne, że autocad i corel pójdzie... reszta mnie nie interesuje
 8. Czemu? Masz doświadczenia z podobnym? z GPT też wychodzi problem:
 9. Dell 7567 Dzięki za info o sczytaniu klucza i prod id ;-)
 10. No właśnie przed chwilą zrobiłem pena z obrazu na UEFi i niestety podczas sprawdzania pena przez bios, wyszło, że coś jest nie halo i kazał wyłączyć komputer... Ale już wiem dlaczego... wybrałem MBR dla UEFI, teraz sprawdzam GPT...
 11. Witam. Jestem dosyć w tyle z tematami instalacji systemu używając UEFI. Czy wyłączając uefi w laptopie tracę możliwość wykorzystania recovery na którym jest legal win 10? Jak w takim razie zainstalować z pen'a win 7 od a-team, korzystając uefi? Proszę o wyrozumiałość ;-) szukałem w google, jak pewne rzeczy zrobić, ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na moje pytania stąd post. Z góry dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information