Jump to content

netis7

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About netis7

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Może spróbuj Firefoxa zamiast tego szpiega z mnóstwem ukrytych usług. U mnie chodzi elegancko. Inna sprawa, że u mnie muli wyszukiwarka ta z pod menu start.
 2. AeroGlass wczoraj odinstalowałem a teraz zainstalowałem i wszystko gra! Skrypt Explorer 10 tylko dodaje do tego Explorera co jest na dole pasek, taki z ikonkami rodzaju wyświetlania czyli dubluje to co jest. Nie przywraca wstążki - zostaje to co Explorer 7 ma.
 3. Sterownik ze strony HP rozwiązał problem regulacji jasności. Po restarcie wyskakuje mi sam komunikat bez konsoli. Klikam "Ponów próbę" - nic się nie dzieje a po chwili komunikat wraca. A z tym eksploratorem da się zrobić aby był jak w Windows 8.1?
 4. działa przez wifi. Piszę na przemian z PC i Lapka z Twoim modem. Poszukam tych sterowników i zrobie kolejny restart
 5. Po restarcie coś mi chce ściągać:
 6. 1. Po zainstalowaniu mam Explorator w wersji Win7. Chciałem przywrócić wersję z Win8.1 i uruchomiłem skrypt Explorer 10.cmd. Zmienia o tylko tyle że dodaje że dodaje na dole jeszcze jeden "pasek" z wyborem "widoku" (duże ikon, szczegóły) 2. Nie działa regulacja jasności z klawiatury. Czy mam szukać sterowników na stronie producenta czy jest jakiś ficzer do tego? (ps: na początku regulacja w ogóle nie działała - dopiero jak podłączyłem neta to chyba coś ściągnął w tle?)
 7. Skorzystałem z tej porady - drobnego druczku nie widziałem - oczy już nie te...;) Nie wiem jak działa przycisk uśpienia ale jest dostępny pod prawym klawiszem na pulpicie. W menu jest nieaktywny. Ja korzystam z hibernacji. Nie widzę różnicy w działaniu tych 2 opcji zamknięcia.
 8. 1. Instaluję wersję pełną. Zatrzymuje się na oknie Logowanie na koncie Microsoft. Nigdy konta nie miałem i nie chce mieć... Co mam zrobić? 2. Czy w czasie instalacji mam coś ustawiać w tych usługach typu "Windows Update - pobieraj aktualizacje" bo tak idzie domyślnie PS: Co ciekawe wcześniej miałem oryginalny Windows 10 w systemie MBR, a ten wymaga UEFI co zresztą jest zgodne z moimi założeniami
 9. Zazwyczaj jako antywirusa instaluję 360 Total Security. Program ma wbudowany optymalizator. Rozumiem, że instalując JG8.1 powinienem zmienić antywirusa na wersję pozbawioną tych dotychczas przydatnych funkcji?
 10. Robiłem już aktualizację, naprawę plików systemowych, wymianę RAM i uruchomienie skryptów UUAWU oraz RemoveSPY_AIOv23. Nic nie pomaga. Po uruchomieniu pełnym - wyłączone przyśpieszacze - wszystko jest OK, natomiast po wyjściu z hibernacji proces systemowy ntoskrnl.exe zużywa 25% CPU. Trwa to kilkadziesiąt minut, potem się uspokaja. Macie jakieś pomysły na ten problem?
×
×
 • Create New...

Important Information