Jump to content

Sid007

 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Sid007

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Poniżej mała przysługa dla użytkowników forum. Żeby wiedzieli z jakiego kalibru człowiekiem mają do czynienia. Wiadomość od slipcioka:
 2. Slipciok, nie spodziewałem się, że ktoś robiący mody będzie takie głupotki wypisywał. LTSC obsługuje DX12 i Vulkana. I ta wiara, że nowe łatki W10 dają jakikolwiek przyrost wydajności. Same modowane Windowsy dają praktycznie zerowy boost wydajności komputera. chyba, że mówimy o jakichś zabytkowych konfiguracjach.
 3. LTSC jest tylko na 1809. https://basewin.pl/10.wersja
 4. Dzięki za info. Mógłbyś jeszcze podpowiedzieć jakich programów użyć do modyfikacji obrazu i integracji poprawek? Znalazłem coś takiego na forum " ale ten program nie obsługuje wersji LTSC. Pamiętam kiedyś był taki fajny program nLite, czy jakoś tak, ale z tego co widzę już od lat nie rozwijany.
 5. Polecam LTSC. To system w założeniach do stosowania w urządzeniach przemysłowych, który ma być stabilny, bezpieczny i wydajny. Ten system w oryginale jest bardziej powycinany niż większość pozostałych zmodowanych 10. Z tego względu jest dobry pod starszy sprzęt. Z bezpieczeństwem, to tak nie do końca, bo jednak bazowo jakaś telemetria w nim zostaje. Poza tym ma mniej działających procesów, smieciowych aplikacji, mniejsze zużycie pamięci, łatki do tej wersji Windowsa chyba nigdy nie spowodowały żadnych problemów itp. itd.
 6. Zainstalowałem testowo czysty LTSC z najnowszymi updejtami (WU i WD off), do tego najnowsze stery nvidii (oczyszczone nvcleanerem) i RT działa. Tak więc zostaje na LTSC, który szczerze każdemu polecam. Super system, godny następca 7. :) Może tylko jakiegoś moda poszukam, albo po po prostu sam go sobie zmodyfikuje. W sumie jakie obecnie są na topie programy do optymalizacji? Czy skutecznie usunąć WD i zblokować WU poza skryptami?
 7. Teraz są linki, wcześniej nie działy. Po kliknięciu na pobierz ładowało tylko grafikę w oddzielnym oknie. Jakbyś mi mógł jeszcze na wcześniejszy post odpowiedzieć.
 8. Slipciok, chciałem ścąagnąć tą nowszą wersje, ale nie widzę żadnych linków do niej w 1 poście. Windows Update w tym obrazie całkowicie zablokowałeś? Czy jest aktywny?
 9. @srom-otnik , byłbym wdzięczny za jakieś sugestie do mojego wcześniejszego posta. Obraz sciągnięty i zgrany rufusem na pena. Wybrany Home Lite. Takie coś mogłaby zrobić jakaś aktualizacja, ale WU jest wyłączone w tym modzie (?). Mógłbym system przelecieć skryptami i wyłączyć WD i WU, ale sam piszesz, żeby tego nie robić. Zresztą kłóciłoby się to z ideą moda.
 10. O co tu chodzi? System w wersji Lite, czyli bez Defendera. Aktywny Simplewall, który Defendera powinien i tak wyłączyć.
 11. Sromotnik, który swój wypiek byś najbardziej polecał? Zastanawiam się nad 1909, która już chyba ma obsługę RT.
 12. Problem z Google Drive ma związek z Firefoxem. Na Operze mi od razu ściągnęło.
 13. Jestem zalogowany. Na swoim dysku nic nie mam zapaisane. Nie zgrywać mi pliku na GD, ani nie mogę zapisać na dysku. Nie korzystałem nigdy z google drive - tu trzeba jakąś zewnętrzną aplikacje doinstalować?
 14. Nie mogę pobrać obrazu z Google Drive. Pisze, że plik jest za duży by przeskanować, klikam by pomimo tego i tak pobrać i nic się nie dizeje.
 15. Przewertowałem kilkadziesiąt stron i zgodziłbym się z @popescu,: W SW boli też brak HIPS'a. Domyślam się, że firewall ulegnie znacznej rozbudowie (jeżeli) gdy stanie się kiedyś produktem komercyjnym. Na razie jest darmowy i zasila portfolio autora (reszta jego oprogramowania https://www.henrypp.org/). Nie mniej jest to kawał dobrego oprogramowania i potestuje naprzemiennie z PF. ps: nie widziałem, że Github zostal wykupiony przez M$.
×
×
 • Create New...

Important Information