Jump to content

MateuszCOMPANY

 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About MateuszCOMPANY

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Mam świeżo postawiony system Win7 i nie wiem czy działa ten głośniczek systemowy /PC speaker/ Jak wymusić na nim wydanie z siebie dźwięku testowego?
 2. Nie da rady, Windows Loader wywala komunikat : Unsupported operating system i nic nie można zrobić Jakiś inny działający sposób?
 3. Witam Szybciutkie pytanie, czy Aktywacja Win10 dalej jest możliwa za pomocą kluczyka Win7 ?
 4. Nie chodzi o żadne sumowanie. Z tych urządzeń korzystam osobno. Tłumacząc na chłopski rozum. Są dwa prędkościomierze, jeden wyskalowany do 210km/h drugi do 800km/h Tarcze prędkościomierzy są zaklejone taśmą, tak że nie widać z jaką prędkością jedziemy, porusza się tylko wskazówka. Prędkościomerz 210km/h posiada dodatkowo cyfrowy wyświetlacz prędkości z którego wiemy kiedy jedziemy 100km/h Prędkościomierz 800km/h nie posiada dodatkowego cyfrowego wyświetlacza przez co nie jesteśmy w stanie ustalić prędkości. Ale jeśli oba prędkościomerze wyskalujemy do 210km/h to znając wychylenie wskazów
 5. Korzystam z dwóch urządzeń odbiorczych (jedno 21mb/s drugie 80mb/s) Pierwsze urządzenie jest obsługiwane przez aplikację która pokazuje mi prędkość odbioru danych, drugie to odbiór przez wifi bez możliwości takiego wglądu. Jako ich wspólna używam wykresu w menadżerze urządzeń do kontrolowania jakości połączenia i osiąganych prędkości. Rozjechane indeksy prędkości nie pozwalają mi na miarodajny pomiar. chcę to ujednolicić do jednej wartości.
 6. Panowie jak w menadżerze zadań zmienić wyświetlaną szybkość łącza? Wiem że nie da się tego tak po prostu zmienić, znacie może jakąś sztuczkę jak zmienić to w kodzie źródłowym?
 7. Witam Czy ktoś mógłby pomóc mi sporządzić zadanie do harmonogramu aby po wpięciu do usb "patyka z internetem" autorun startował aplikację mobile partner. warunkiem startu mogłoby być np. pojawienie się w połączeniu sieciowym nowego połączenia lokalnego
×
×
 • Create New...

Important Information