Jump to content
WinClub

pIQbID

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Na Z170 mam sterownik od Microsoftu. Taki jak po integracji łatek, które zostały wycofane.
 2. @NiKKA.Labs To pytanie było do mnie? Czy do użytkownika @PermBan ?
 3. W ramach podziękowań mogę przetestować ma mojej konfiguracji fizycznie te obrazy i sterowniki zintegrowane w tych obrazach. Póki nie ma wersji Home Premium na której pracuję będę korzystał z wersji Ultimate A jeśli chodzi o 32/64 bit, to uważam, że nie ma sensu tworzyć na wyrost wersji 32 bitowych.
 4. SUPER! Wszystko działa! Sterowniki do dysku NVME działają idealnie, a do tego drivery USB3 od Intela również. Ja ma dysk A-DATA XPG SX8200 PRO M.2 2280 PCIe Gen3x4. Płyta to ASROCK Z170 Extreme4 a do tego i7 6700K. Ten obraz zaoszczędził mi integracji sterowników oraz tworzenia wg producenta patchowanego obrazu ISO Windowsa 7. Teraz czekam na wersję AiO Dziękuję bardzo! Pozdrawiam! Wszystko działa! Szczegóły podałem w komentarzu.
 5. Dokładnie. Te latki wycofali, ale po ich integracji dyski NVME działają poprawnie. Ja bardziej się zastanawiam czy będzie mi działać klawiatura i myszka i czy sterowniki USB3 się poprawnie załadują. Za 10 minut się okaże
 6. Ratujesz mnie tym obrazem. Mam i7 6700K oraz dysk NVME i zmuszony jestem przez wirua przeinstalować system. Mialem właśnie do mojego starego obrazu "dograć" sterowniki od MS, a dokładniej KB2990941 lub/i kb3087873-v2. Na Windows 10 nie miałem problemu z dyskiem NVME, ale na Win 7 były już trudności ze sterownikami. Właśnie pobieram obraz i będę instalować na dysku NVME Twoja dystrybucje Win7. Po instalacji dodam kolejny komentarz o przebiegu całego procesu i czy działają również drivery do USB3. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information