Jump to content
WinClub

mavio

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Zainstalowałem i niestety przy próbie aktywacji mam wiadomość: "Sorry! Your version is not supported." Pomoże ktoś jak go aktywować?
 2. OK, tylko pomimo tego, że zatrzymałem usługę, okienko wyboru trybu nadal jest nieaktywne.... Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 3. Instalator windows jest w trybie ręcznym.Ale nie widzę możliwości zmiany trybu, bo okienko jest nieaktywne. Mogę tylko zatrzymać i wznowić.Jeszcze jest tam Instalator modułów systemu Windows i tam jest mozliwość zmiany trybu z ręcznego na automatyczny. Zatrzymanie Notrona nic nie dało. Jutro spróbuje jeszcze ściągnąć inną wersję Office.
 4. Tym narzędziem juz próbowałem odinstalować pozostałości. Mam nadzieję, że Norton nie ma tu nic do rzeczy? Przy próbie ponownej instalacji mam komunikat z dziennika zdarzeń: " Instalator zainstalował produkt.... Stan powodznia lub błędu instalacji : 1603" Na kompie zainstalowany był też Office 2007 Enterprise. Sprawdziłem w błędach i zostały nieusuniętę aktualizacje np. "Security Update for Microsoft Office 2007 suites".KOD: 1646 Może takie coć blokuje instalację?
 5. Właśnie nie pojawia się żaden kod. Gdzie mogę znaleźć dziennik zdarzeń?
 6. Witam! Posiadam nowego laptopa z systemem Windows 10 x64. Usunąłem z niego testową wersję Office 2016 i Office 365 za pomoca Total Uninstaller. Chciałem zainstalować Office.16.2016.Professional.Plus.Luty.2016.x64.PL Niestety pojawia sie komunikat : "Napotkano błąd podczas instalacji". Ze strony Microsoftu pobrałem narzędzie do usuwania Ofiice. Niestety po diagnostyce nadal nie mogę do zainstalować. Próbowałem z dwóch różnych źródeł. Podejrzewam, że Total Uninstaller coś usunął, ale nie wiem, co teraz począć? Pomoże ktoś?
 7. Byłem na spacerze z dzieckiem, odetchnąłem i uspokoiłem nerwy.... Dzięki za propozycje.
 8. Nie spinaj się.Wydaje mi się, że do tego służy właśnie forum,aby właśnie wymieniać się takimi informacjami.Sam jesteś moderatorem, dlatego powinieneś to zrozumieć. Wierz mi, że nawet takie małe rzeczy potrafią komuś sprawić przyjemność. A to jest bezcenne uczucie. Czekam na odpowiedzi od osób, które maja coś do powiedzenia w tym temacie. Też zastanawiałem się nad xp-kiem. Ale może są jakieś mody godne polecenia?
 9. Cześć! Chciałbym wgrać system do Acer Aspire One. Procesor: Intel Atom 1.66 GHz RAM: 2GB Przeznaczenie: do przeglądania Internetu oraz dla dziecka, głównie pod niewymagające gierki, w tym online.
 10. Ok, czy waszym zdaniem lepiej będzie pobrać czystego Windowsa i ręcznie pobrać poprawki, czy jednak lepszą opcja jest Windows z wgranymi już poprawkami? Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
 11. kolego , podaj jakie jest źródło tego windowsa?czy ewentualnie samodzielnie wbudowałeś klucz?
 12. @ Obuch Dysk mam:SEAGATE 160GB ATA BARRACUDA 7200 Oprócz podstawowych zastosowań komputera zależy mi również na dobrych pingach, gdyż często odbywają się na nim gierki w cs-a online. Ponadto często korzystam z bankowości internetowej, a xp sp2 nie jest wspierany, więc może być dziurawy. Jednak nie znam sie na tym, dlatego pytam fachowców.
 13. Czy ten system jest za ciężki na mój komputer?Bo jakoś nie mam przekonania do xp , który dawno przestał być wspierany. No i jakieś głosy o spowolnieniu łacza..
×
×
 • Create New...

Important Information