Jump to content
WinClub

kapciu75

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

About kapciu75

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. To cudo nie jest warte instalacji. Lepiej chwilę poczekać na oficjalne wydanie. Po instalacji na pulpicie witają nas crack.rar/activation.rar. Ten system nie budzi mojego zaufania.
 2. Takiej rady się spodziewałem. Jednak dla właściciela komputera lepszym rozwiązaniem byłoby z pewnością przyciśnięcie jednego przycisku i powrót do gotowego systemu. Tylko pytanie co zrobić aby to był W10, a nie W8.1. Chyba musiałbym skorzystać z tej opcji zerowania systemu w W10.
 3. Cześć, Podepnę się pod temat. 2000 km stąd mam komputer Lenovo C460 AIO do "zrobienia". Pytanie do Was. Komputer był fabrycznie z Windowsem 8.1 Home jak się nie mylę (wersja angielska). Potem został zaktualizowany do Windows 10 Home. I teraz pytanie. Czy wykorzystując OneKey Recovery wrócę do Windows 8.1 czy Windows 10? Z pewnością najlepszym rozwiązaniem byłoby wywalenie ukrytej partycji i zainstalowanie czystego systemu (Windows 10), jednak osoba, która będzie asystowała przy robieniu własnego komputera jest zupełnie zielona. Macie jakieś rady???
 4. Tutaj brak czegoś podejrzanego..... Natomiast tutaj wygląda to tak jak gdyby coś włączało Outlooka zaraz po starcie. Wygląda na to jakby winny za odpalanie był Social Connector czy ColleagueImport.dll. Do tej pory jednak nie miałem problemów z Outlookiem.
 5. Cześć, Mam do Was pytanie. Czy ktoś doświadczył samoczynnego uruchamiania się Outlooka 2016 zaraz po starcie komputera? Jak sprawdzić co może się przyczyniać do samoczynnego uruchamiania. Mam Win10 + Office 2016. Jakieś pomysły?? Autostart jest pusty.
 6. Spróbuj naprawić Sklep tym poleceniem CMD (administrator): powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.xml U mnie pomogło. Problemu ze sklepem nie miałem po aktualizacji do 1709. Natomiast przy czystej instalacji kompilacji 1709 problem ze sklepem wystąpił. W moim przypadku reset Sklepu nie zdał egzaminu.
 7. Czy ktoś wie jak skutecznie przygotować własną instalkę z aktywnym .Net Framework 3.5 oraz DirectPlay? Próbowałem: Pod cmd sygnalizuje, że wykonał polecenie, a po instalacji Win 10, Net. Framework jest nieaktywny. No i jak włączyć DirectPlay. Podejrzewam, że podobnie. A może jest jakiś skrypt czy narzędzie dla lamerów. Tworzę instalkę do własnych potrzeb.
 8. Czy ktoś z Was ma wykaz usług, które można wyłączyć w wersji Pro. Kiedyś znalazłem w netcie wpis do rejestru wyłączający niepotrzebne usługi oraz przywracający do stanu przed wyłączeniem, lecz dotyczyły one tylko Windowsa 7. Czy ktoś próbował/pokusił się zrobić wykaz niepotrzebnych usług.
 9. Dzięki. Szukałem informacji​ na ten temat. Okazało się, że wielu instaluje te paczki w określonej kolejności.
 10. Jak długo trwa ten stan? Wygląda jakby ładował pliki. Poczekaj dłuższą chwilę. Instalacja z pendrive'a czy z płyty?
 11. To jest twórcza krytyka czy nabijanie postów? Nie będę nawet odpowiadał na te zarzuty, aby nie powodować potoku słów z Twojej strony. Pozostałym dziękuję za posty. Niektóre można by dać do podpiętych (poradników). Zwłaszcza ten:
 12. Cześć, Mam do Was pytanie. Którą wersję Microsoft Visual C++ mam zainstalować aby nie wyskakiwał błąd informujący mnie o braku MSVCR100.dll przy uruchamianiu aplikacji? Visual C++ 2012 nie zdaje rezultatu.... Może wymagana jest jakaś kolejność.
×
×
 • Create New...

Important Information