Jump to content
WinClub

tom-asz

Mega użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tom-asz

 1. No właśnie próbowałem głownie jako tego i tnie tzn: Po jakimś czasie laguje ze nie idzie się poruszać w menu coś chyba procek nie kompatybilny.
 2. Siema Posiada ktoś PSP-1004 i ma modyfikację stałą tzn: że po wyłączeniu PSP nie trzeba odpalać pliku aby były widoczne gry ?? Ja próbowałem chyba wszystkiego ale nic problem był nawet tego typu że lagowało menu. Teraz mam modyfikację PRO-C F3 i jest OK nic nie ścina i gry działają ale chciałbym jednak mieć przerobione na stałe tak aby dziecko nic nie na klikało a jednak trzeba teraz przed odpaleniem gry załączyć Pro FastRecovery. Byłbym wdzięczny za pomoc jeżeli ktoś posiada tą konkretną konsolę i ma ją przerobioną o info jak tego dokonał oraz o pliki może być na PW. pozdrawiam
 3. Jeżeli masz konto na MS i jak robiłeś upgrade do w10 logowałeś się to od razu zainstaluj w10 cd-key powinien zostać przyjęty. Nie ma sensu bawić się w kolejne upgrade.
 4. Masz zapewne adblocka i nie przechodzisz reklamy co szybciej na bc.vc się pojawia i nie przekierowuje ciebie prawidłowo. Link działa.
 5. Goodram CX300 120GB SSD Stary HDD 500GB Pen Adata 32GB Pen Kingston G4 16GB EDIT:
 6. Witam, zakupiłem i postanowiłem przedstawić jak się mają wyniki z pena ADATA S102 Pro 32GB USB 3.0. Sam pen podpięty pod port USB 3.0 w momencie skopiowania plików z SSD na pena sam pen został odpięty i dopiero po ponownym podpięciu zostały skopiowane pliki na dysk SSD. 1. 2. 3. 4. Post ma charakter podglądowy jak by ktoś się zastanawiał nad zakupom pena. Który SS pokazuje realne osiągi najprawdopodobniej nr. 3 prosto z użycia pena czyli kopiowanie na i z pena plików.
 7. Najlepiej kup drugi jakiś i kablem podłącz oba lub za pomocą wifi połącz oba i ten nowy będzie nadawać net w twoim pokoju /domu. Archera C7 nie polecam miałem i ma strasznie słaby zasięg zwłaszcza na paście 5Ghz. Jeżeli masz dobrze zrobioną instalację elektryczną i jest ona nowa chodzi mi o miedziane żyły to zainteresuj się http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2014/02/transmitery-sieciowe-sposob-na-niezawodny-internet-z-gniazdka-elektrycznego.aspx Zmiana kraju tylko po to aby móc wybrać więcej dBi jest łamaniem prawa w Polsce jest to 20dBi.
 8. Program działa jak ma działać i jest możliwość wyboru. PS: Hahahaha antywirus pokazał mi ze rufus portable jako zagrożenie i dał do kwarantanny hahaha
 9. Franc no nie pasuje ogólnie styl nie powinien być zmieniany bo domyślny w w7 jest spoko co innego w w8 i wyżej tam to zmiana stylu jest konieczna a po drugie jakoś zamulał nie wiem czemu.
 10. Kiedy i czy w ogóle będzie W7 x64 siedzę na twoim w8.1 i jest super jednak muszę wrócić na W7 i tak bym coś z twojej stajni protestował
 11. Obraz pobrał się poprawnie sprawdź sumy kontrolne.
 12. Wersja Lite nie ma nie wiadomo czego usunięte aby nie można było aktywować jak już to po prostu aktywuj przed optymalizacją usług. A dlaczego ma być niebezpieczne ?? Ma aktualne aktualizacje więc w porównaniu do najaktualniejszego czystego obrazu nie ma tylu luk. Poczytaj komentarza jest ktoś kto ma problem ale to raczej pojedynczy przypadek reszcie przebiegła aktywacja bez problemu.
 13. Z zasady tak, jeżeli są tylko podstawowe elementy usunięty nie taki jakiś mega kastrat to bezpieczniejszy niż czysty bo przeważnie mają też do dnia wydania wszystkie aktualizacje od MS. Z w8.1 polecam dwa od mr.t i od srom-otnik U mr.t masz w obrazie jeden mod z wyborem wersji Core i Pro u srom-otnika masz tylko Pro a w obrazie masz trzy mody polecam ten najmniej obcięty czyli wersja Lite zresztą w temacie masz opisane co zostało usunięte.
 14. System śmiga aż miło jest jednak kilka zagadek na tą chwilę jak włączyć i czy idzie diskpart bo wywala mi błąd: DiskPart napotkał błąd: Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia. Zobacz Dziennik zdarzeń systemowych, aby uzyskać więcej informacji.
 15. Na modzie jeżeli nie jest za bardzo wycięty też spokojnie i bez nerwów aktywujesz system.
 16. Zdecydowanie polecam w8.1 stanowczo mniej problemów mniej zasobożerny. Do kolegi wyżej nigdy w życiu oba czyste i nadal wygrywa w8.1 fakt może u ciebie na maszynie jest inaczej ale ogólnie to w10 to porażka i jak na razie tylko dla hardkorów
 17. Nie każdy woli 17" ja osobiście mam 15,6" i sobie chwalę siora ma 17 i jakoś sobie nie wyobrażam na nim pracy. Co do sprzętu myślę że idzie coś lepszego poszukać.
 18. Co z TELEMETRIA rozumiem że została usunięta ?? Sorki za może i głupie pytanie ale w 1 poście nie doczytałem a wolałbym wiedzieć czy się w nią pakować.
 19. A u mnie jaki to będzie plik i jeżeli masz pod ręką pod w8.1 x64 to poproszę
 20. Od podziękowania jest odpowiednia opcja po prawej stronie jako serduszko
 21. Tak na przyszłość weź sobie wyeksportuj rejestr potem zrób zmianę i znów wyeksportuj następnie jakimś programem sprawdź te dwa pliki i będziesz widział gdzie zaszła zmiana.
×
×
 • Create New...

Important Information