Jump to content
WinClub

Dj_Majster

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Dj_Majster

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Zainstalowałem najnowsze sterwoniki wg wskazówek, LEM również oraz plan zasilania. Nic nie pomogło. Pewnie to wina systemu od Nikka... kurczę niestety nie mam czasu póki co instalować systemu z płytki. Jeśli go znajdę zobaczę czy faktycznie o to chodzi. A może napisać w temacie z systemem Nikka o tej sytuacji.
 2. Windows 7 64bit Nikka 02.2020, a to karty i sterowniki
 3. Zauważyłem dziwny problem jakiego nigdy dotąd nie napotkałem. W moim Laptopie G580 kiedy chcę ściemnić/rozjaśnić ekran dzieje się to tylko 2 etapowo: albo się ściemnia na ok 20%, albo rozjaśniana 100%. Nie mogę ściemniać/rozjaśniać stopniowo. Skąd taki problem i jak go rozwiązać ?
 4. Hej, jako jedyny odpisałeś na mój problem... doradzisz coś jeszcze >

   

 5. Koledzy udało się Faktycznie link, który podał zdzisiek24 pomógł. W skrócie napiszę uproszczoną instrukcję co pomogło: 1. Pobierz z załącznika dotNetFx4_ESU_Installer, uruchom jako administrator, poczekaj aż się wszystko zainstaluje. 2. Odpal Windows Update i problematyczna aktualizacja powinna sie zainstalować w mgnieniu oka ps. gdyby jednak coś nie poszło tak jak trzeba, ja zainstalowałem wcześniej "windows6.1-kb4538483-x64_3e861ae5fe3f6b3c9d185decbd96a436ca0c5035" pobraną pod swój system z tego miejsca https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4538483 dotNetFx4_ESU_Installer.cmd
 6. Pojawi się do zainstalowania aktualizacja: Niestety po próbie instalacji wywala błąd: Co poradzicie ? Mam zainstalowany Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.02-NiKKA]
 7. Podpinam się pod podpowiedź kolegi wyżej. Sprawdź przede wszystkim czy jak robiłeś pena z Windowsem za pomocą Rufusa to miałeś ustawione na partycję MBR. To klasyczny problem bo standardowo jest ustawione na GPT.
 8. Zainstalowałem na nowo system, sterowniki bluetooth "Sterownik Bluetooth (CyberTan/Broadcom, Liteon/Broadcom, Liteon/Atheros) dla systemu Microsoft Windows 7 (32-bitowego, 64-bitowego) — Lenovo G480 (2184, 20149), G580 (2189, 20150), G780" - zainstalował się bez problemów, następnie zaktualizowałem sterownik bluetooth https://www.ath-drivers.eu/download-driver-nr-220-for-atheros-AR3012-and-Windows7.html to chyba najnowsza wersja pod win 7 64bit. Niestety nadal to samo, ale pojawiły się nowe niewiadome której do tej pory nie spotkałem oraz spostrzeżenia: 1. Kiedy włączam normalnie słuchawki i chcę je dodać w laptopie widnieją w taki sposób: 2. Kiedy włączam na słuchawkach "parowanie urządzeń" wyświetla się właściwie: 3. Wtedy klikając "dalej" , aby się połączyć ze słuchawkami to za każdym razem jest instalacja jednego sterownika słuchawek, a reszty nie instaluje: 4. Znalazłem jeszcze nowsze sterowniki BT i już myślałem że to będzie sukces !!! ale niestety instalacja z niepowodzeniem .... Może są gdzieś sterowniki do słuchawek ? Co myślicie ?
 9. Więc tak: - korzystam z windows 7. - oto moja karta: - identyfikatory sprzętu urządzenia Bluetooth - kurczę a gdzie to znajdę ? - usunąłem z menadżera urządzeń BT i zainstaluję : Sterownik Bluetooth (CyberTan/Broadcom, Liteon/Broadcom, Liteon/Atheros) dla systemu Microsoft Windows 7 (32-bitowego, 64-bitowego) — Lenovo G480 (2184, 20149), G580 (2189, 20150), G780 z podanego linku EDIT: po włączeniu instalacji wyskakuje komunikat, a to sterownik pod mój model Czyli mam rozumieć że BT w moim laptopie jest zintegrowane z kartą sieciową ?
 10. Witajcie, Posiadam BT z laptopie Lenovo G580, ale z nic nie chce połączyć mi ze słuchawkami Bose QuietComfort 35 II. Mój laptop "posiadał" (bo po wszystkich próbach nie mam juz pewności) prawidłowo zainstalowane sterowniki w szczególności sterowniki od bluetooth. Do tej pory wszystkie urządzenia łączyły się bez problemu oprócz tych słuchawek. Dioda miga na niebiesko, komputer widzi słuchawki, kiedy chcę połączyć się ze słuchawkami, trwa łączenie znacznie dłużej niż z innymi urządzeniami, dioda cały czas miga na niebiesko na słuchawkach, komputer po dłuższej chwili instaluje tylko 1 sterownik gdzie przy innych urządzeniach instaluje ich kilka/kilkanaście, po instalacji widnieje informacja że urządzenie działa pomyślnie, jednak po włączeniu muzyki dźwięk leci nadal z komputera, a na słuchawkach wciąż miga niebieska dioda. Kupiłem urządzenie na allegro CSR 4.0. Podłączyłem, ale sterowniki się nie zainstalowały - nic nie działało. Usunąłem sterowniki, podpiąłem CSR i sterowniki się zainstalowały. Ba! Nawet bluetooth wykrył i zainstalował słuchawki - wszystko działało, do czasu restartu komputera. Po włączeniu kompa następnego dnia ten wykrył z powrotem swoje własne urządzenie bluetooth i zaczął ściągać i instalować sterowniki online. CSR przestał działać, a komputer dalej nie wykrywa Słuchawek.... Sądzę że to problem ze sterownikami, ale skąd wziąć najnowsze ? Pomożecie?
 11. Dj_Majster

  W co gramy :)

  To i ja się dołożę ale z typowym klasykiem czyli StarCraft 1 a od niedawna w REMASTERED czyli udoskonalonego SC1.
 12. Udało się! Samodzielnie wykonałem całą procedurę wymontowania ekranu z C650 do G580. dla toshiby pomógł mi ten filmik dla G580 ten, chodź po demontażu tego pierwszego, praca na G580 była dużo łatwiejsza (tu najważniejsze było w jaki sposób zdemontować ramkę) Po pierwszy włączeniu wyświetlił się biały ekran. Laptop się uruchomił, było słychać klasyczny dźwięk pojawiającego się pulpitu jednak ekran nadał był cały czas biały. Wyłączyłem lapka, odłączyłem wyświetlacz i znów podłączyłem stary ponieważ naszła mnie myśl że coś się zesr.... stary ekran zadziałał od razu. Znów podłączyłem ten z C650, znów pokazał się biały ekran, ale tym razem odniosłem wrażenie jakby lapek zaadaptował nowy ekran. Nagle nowy ekran mignął i pokazał się obraz. Właśnie piszę o tym wszystkim, aby sie z wami podzielić patrząc na czysty ekran.
 13. Faktycznie, z opisu sprzedawcy wynika o kompatybilności obu tych laptopów. Trzeba wyciągnąć bebechy....
 14. Cześć! Mój Lenovo G580 coraz bardziej się rozlewa i coraz bardziej utrudnia to pracę. Żona ma Toshibę Satelite C650 w której ekran jest tych samych parametrów, ale wyleciał praktycznie z zawiasów (lapek nie nadaje się do użytku). Można przełożyć z niego wyświetlacz do mojego G580 ? Tak to wygląda:
×
×
 • Create New...

Important Information