Jump to content

MatiWaldi

  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

311 profile views
  1. Ściągnąłem już masę sterowników, nic nie działa, nawet Aida Extreme widzi tylko kartę Intela... inny Windows i to samo...prawdopodobnie zjarała się grafika Nvidia i to dlatego...
  2. No wiec tak, w BIOSie NIE MA ŻADNEJ opcji dotyczącej kart graficznych pod jakimkolwiek względem, po drugie, sterownik oficjalny ze strony lenovo, a nie żadne gunwo z WU, po trzecie, nawet jak nie bylo sterowników żadnych do grafiki, nie było w Menadżerze urządzeń żadnej opcji typu nieznane urządzenie, i nie ma do tej pory, wszystkie sterowniki zainstalowane poprawnie. Sterownik z nVidii się ściąga właśnie, zobaczymy czy w ogóle odpali. EDIT: Przy próbie instalacji sterowników nVidii pobranych ze strony lenovo, a takze nVidii dostaje komunikat ze nie wykryto zgodnego sprzętu... Na innych wersjach windowsa tego problemu nie bylo... Czyzby ta wersja jakaś felerna???
  3. Panowie, ja mam za to pytanie innej natury... Postawiłem ten system na lapku Lenovo Z50-70. Normalnie mam dwie karty graficzne, Intela i nVidii (860M). Po instalacji tego systemu mam w menedzerze urządzeń tylko kartę Intela. Nie widać w ogóle karty nVidii, nawet jako nieznanego urządzenia, tak jakby ta karta w ogóle nie była obecna w laptopie... Dodam że nie było nic grzebane w "BIOSie" o ile to BIOSem można nazwać, bo tak ubogie w ustawienia że to szok, w ogóle nie znalazłem opcji do wyłączenia grafiki w BIOSie... Może ktoś pomóc??
×
×
  • Create New...

Important Information