Jump to content

koko123

 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

About koko123

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Przed instalacją nowego Firefoxa usuwam pozostałości z C . Czy wszystko co na jpg1 można usunąć . dzięki za pomoc
 2. Ale on mi nic nie instalował . Czy mam usunąć folder z programem Update pack i Remove . Eset nie jest na żółto. Zauważyłem że system otwiera się w 1min 50 sek . Miałem 1 min . Dzięki za cierpliwość .
 3. " jarexpol "to mam jpg16 dałem 2 . tryb CORE został utworzony punkt przywracania i mam pulpit.
 4. " jarexpol i 37linx3 " zrobione i dziękuje. Czy teraz mam ponownie w Wind Upd zmienić ustawienia na " Nigdy nie sprawdzaj czy są ... " i odznaczyć " Udostępnij zalecane aktualizacje ..... " W " Przywracanie ukrytych aktualizacji " mam taką ; Aktualizacja dla systemu Windows 7 dla systemów opartych na procesorach x64 (KB971033) Rozmiar pobieranego pliku: 1,2 MB Typ aktualizacji: Ważna Ta aktualizacja dla składnika Technologie aktywacji systemu Windows wykrywa programy wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji i naruszenia kluczowych plików systemu Windows. Te
 5. Tak zrobiłem wg jarexpol na włączonym kablu internetu , całość trwała 5 min . Nie było samoczynnych restartów komputera . W zainstalowanych aktualizacjach mam dalej te same co wcześniej aktualizacje jpg 12 .Ponieważ zmieniłem ustawienia w Win Upd. na " Wyszukaj aktualizacje ale pozwól ... dostałem to jpg 14 . To mam je pobrać czy nie .Sądziłem że instalator z jpg13 zawiera to wszystko co będzie mi potrzebne i to on będzie tym filtrem dla mojego systemu . Na razie wstrzymałem się z instalacją , prosiłbym " jarexpol " o wyjaśnienie .
 6. Dzięki "jarexpol" tak zrobię , za " 37linx3 " W Windows Update zaznacz " Udostępnij zalecane aktualizacje" - czy to też wykonać po tym wszystkim .
 7. Dobrze i dzięki kol . jarexpol tylko tam pisze że Wind 7 Server 2008 . Nie jestem pewien otworzyłem pierwszy link . jpg 13 czy o niego chodzi ? Jeśli tak to procedura instalacji jak podałeś . Czy nie będzie konfliktu z moim Win 7 x64 Home Premium .Servis Pack 1.
 8. Do " 37linx3 " pewnie jest stary bo W 7 x64 ale nie będę go zmieniał . Czy rozwiązanie " rrroberto " traktować jako nadrzędne wobec Twojego czy jest to uzupełnienie do czynności które proponujesz .
 9. do " 37linx3" skrypt mam pobrany na dysk D / są trzy dyski C ,D E / czy mam wyjąć kabel internetu gdy go rozpakuję i uruchomię instalację . Czy po zakończonym procesie dostaję komunikat by restart zrobić oraz czy folder w którym skrypt rozpakowałem po zakończeniu tego wszystkiego usunąć . Czy mam ponownie ustawić " Nigdy nie sprawdzaj czy ... " . Rozumiem że Eset przestanie straszyć wyłączeniem albo 10 . Zauważyłem że komunikaty eseta są na żółto . Jeśli te dranie będą mi dalej robić takie rzeczy odżałuję kasy ,wywalę eseta - może ktoś mi tutaj podpowie co w zamian . Gdzie znajduję s
 10. Dziękuję kol. 37linx3 to teraz zrobiłem jpg 11 i 12 pewnie bym się skusił na Twoją sugestię ale nie wiem co i jak zrobić a opis skryptu też nie wiem gdzie szukać . Wcześniej pisałem o dziale z " kluczami na inną wersję " dla mnie za horyzontem - brak wiedzy . Jeśli masz trochę wolnego to podaj instrukcję do skryptu . Natomiast w " Przywróć ukryte aktualizacje i Wyświetl historię aktualizacji " mam czysto - nic .
 11. Mam ESET internet security . Obawiam się że mogą być w nich ukryte aktualizacje wymuszające 10 a to nie wchodzi w rachubę . Filmów nie pobieram jedynie to przeglądam YT natomiast podoba mi się tutaj dział gdzie są "klucze czy coś tam innego do zainstalowania innej wersji W 7 " . Może kiedyś jak dodam więcej pamięci podejmę próbę przejścia na W 7 Prof. - jeśli wcześnie zdobędę wiedzę jak to zrobić . Dzięki
 12. Witam Właśnie dostałem maila w którym nakazują zrobić aktualizacje W 7 . Treść tej korespondencji " Twoja wersja systemu Windows 7 jest przestarzała. Aby zachować ochronę, dbaj o aktualność systemu operacyjnego. Sprawdź, czy masz zainstalowany dodatek Windows 7 Service Pack 1 (SP1) z najnowszymi aktualizacjami systemu Windows (co najmniej KB4474419 i KB4490628). Jeśli nie masz skonfigurowanego automatycznego aktualizowania systemu Windows 7, kliknij menu Start > Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Windows Update > Sprawdź dostępne aktualizacje, a na
 13. Co mi proponujesz bo problem jest.
 14. I dalej jestem w punkcie wyjścia jest konflikt którego nie lokalizuje. Czy powinny być foldery z Mozilla w C pomimo że instalowałem go na innym D . Na stronie pasporta servo dalej mam komunikat o włączeniu webgl pomimo że są ; webgl force enabled , webgl msaa force , webgl disabled , layers.acceleration force enabled wszystkie na true .
 15. Nie mam wiedzy w temacie pcloud , sama koncepcja jest dobra bo mniej na dysku ale co z blokowaniem aktualizacji , szpiegujących i innych rzeczy - to mnie interesuje . Mam W 7 x64 po kolejnym formacie zablokowałem aktualizacje i nic się nie dzieje a montuję na nim hd w adobe cs 5 / grafika Nvidia Cuda / . Dlatego szukam jeszcze i podobnie działającej przeglądarki / z wyłączonymi rzeczami / na której będzie można filmy też oglądać . Czy mając starego iceweasel mam go wywalić z systemu + rejestry czy nie bo to może jakaś nakładka . Nie mam wiedzy więc podaj precyzyjnie.
×
×
 • Create New...

Important Information