Jump to content

rym199

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About rym199

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

88 profile views
 1. Mialem to samo, ale po wyłączeniu gry. Jak sobie nie poradzisz, polecam czysty system(licencje używana za 20-30zl kupisz) a system u mnie jest szybszy niż mod, ja zbyt długo sie męczyłem a koledzy z forum mnie zjechali za to ze wyrazilem swoją opinie :-)
 2. Włącz w usługach ,,Instalator modułów systemu Windows" na czas instalacji Visuali, albo samego msi bo chyba ma swoje biblioteki.
 3. Bardziej nie spodziewałem się, że aż tak będziecie się przejmować moim komentarzem Fakt jest nie ukrywam, że bardzo się denerwowałem, że byle głupota nie działała i w tych nerwach z własnej głupoty zapomniałem, że są to mody do testów robione przez kogoś najczęściej dla siebie. Myślę, że praktycznie każdy miałby taką reakcje, gdy by stracił sumując ponad 3 dni na instalacje i robienie od nowa na swoim plus około 14h bez przerwy także na instalacje w laptopie na prezent pod choinkę. Na nowy rok życzę każdemu bezbłędnych modów i nowego JG jak Pan srom-otnik obiecał ;-) Pomógł byś komuś stąd, a nie śmieszkował xd
 4. Ludzie !!! Przestańcie się męczyć z tymi modami !!! Straciłem tylko 2 miesiące na znalezienie odpowiedniego, a kiedy spróbowałem czystą wersje Home z oryginalnym kluczem TO DZIAŁA LEPIEJ NIŻ JG CZY SCH I INNE !!!
 5. Witam. Borykam się z problemem widocznym na screenie. Najpierw JG Core, teraz Lite LTSB i to samo. Program JetAudio, przestało mi tak robić jak ustawiłem każdy format video odtwarzany jetAudio. Podczas próby przesunięcia okna odtwarzania, puste okno się przesunie a obraz z video zostaje i tylko na nim jest reakcja np włączenie full screen. Pomocy.
 6. Witam. System działa świetnie, ale pod koniec instalacji programów mam jeden jedyny problem. Jest to MSI Afterburner który wyrzuca błąd nie poprawnej konfiguracji z kolei google mówi o potrzebie instalacji Visual C++ 2005 i 2008 i po pobraniu żadne z nich nie chce się zainstalować i także wyrzucają błędy. Jestem na wersji Core. Ktoś coś ?? Może srom-otnik
×
×
 • Create New...

Important Information