Jump to content
WinClub

mateusz73

Mega użytkownik
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

About mateusz73

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/23/1999

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://etechkomp.net.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Elblag
 • Zainteresowania
  Informatyka :D

Recent Profile Visitors

1150 profile views
 1. Witam, mam drukarkę fiskalną która jest podłączona pod USB a w windowsie widzi ją jako port COM 4 i tu jest problem bo przy restarcie komputera wywala mu port na COM5 i jak można przypisać mu stały port com4. Chodzi o to że w SubiektGT ma maks do 4 portów COM. I potrzebował bym mu przypisać stały port. Czy jest na to jakaś możliwość ?
 2. Ok, spolszczenie działa tylko że z tej strony co podałeś nie mogę tego pobrać wogóle bo konto mi nie chce tam przejść. i tak jest cały pakiet offica i osobno visio i project a ja jeszcze potrzebuje osobno accessa miec bo mam na 3 programy 3 licencje.
 3. no czytam Dobra zaraz ogarnę z tym językiem jeszcze jak zrobić, dzięki
 4. No tak, ale mi potrzebne są te co napisałem w osobnych plikach najlepiej a tylko jak widzę to angielskie są instalki.
 5. Witam czy ktoś posiada do pobrania takie obrazy w języku polskim ? Access 2010 Visio 2010 Project 2010, 2013 Infopath 2013
 6. Problem został rozwiązany wystarczyło włączyć tą funkcje w systemie I teraz normalnie wykrywa wszystko
 7. Witam windows 10 ma problem z odnajdowaniem komputerów w sieci które mają udostępnione pliki. Na windows 7 i 8.1 odnajduje bez żadnego problemu ale nie odnajduje w win 10 Serwer NAS ZYXEL oraz pendrive podłączony do routera. Czy w windowsie 10 trzeba wyłączyć mu jakąś funkcje żeby to odpaliło czy co by trzeba było tu zrobić ?
 8. Tak ale nie działa nic. Dalej dysk zabezpieczony, Zrobiłem tak jak napisałeś ale niestety dalej nie działa.
 9. Mam ten program AlcorMP pobrany z linku ale nie mam pojęcia jak go teraz skonfigurować aby zrobić nowy firmware
 10. Witam mam problem z pendrive hama usb 2.0 Działał przez pewien czas bardzo dobrze aż do wczoraj gdzie nagle zaczął pokazywać komunikat "dysk zabezpieczony przed zapisem" nie dało się go sformatować. Nic nie można z nim za bardzo zrobić. Ktoś był by w stanie pomóc mi jak wgrać na nowo firmware albo jakoś uratować tego pendrive. Raport z ChipGenius: Description: [I:]Urządzenie pamięci masowej USB(Generic Flash Disk) Device Type: Mass Storage Device Protocal Version: USB 2.00 Current Speed: High Speed Max Current: 200mA USB Device ID: VID = 058F PID = 6387 Serial Number: 3832285B Device Vendor: Generic Device Name: Mass Storage Device Revision: 0100 Manufacturer: Generic Product Model: Flash Disk Product Revision: 8.07 Controller Vendor: Alcor Micro Controller Part-Number: Unknown [F500] - F/W FA00 Flash ID code: 2CA46432 - Micron - 1CE/Single Channel [MLC] -> Total Capacity = 32GB Tools on web: http://dl.mydigit.net/special/up/alcor.html Possible Flash Part-Number ---------------------------- Unknown Flash ID mapping table ---------------------------- [Channel 0] [Channel 1] 2CA46432AA04
 11. Tak wszystko było zrobione. Ale udało się odpalić to wszystko. Po prostu na Wirtualnej maszynie nie mógł się skomunikować z drugą i dlatego był problem dns-a. Po ustawieniu ręcznie adresów ip na serwerze i kliencie normalnie dołączył do domeny. Tylko wcześniej jak było zrobione tak to nie działało. Ale ważne że teraz działa.
 12. Jaki dokładnie to jest interfejs?
 13. Witam mam postawione na razie testowe maszyny Windows Server 2008 R2 oraz Windows 7 Pro i Windows XP Pro Domena normalnie jest zrobiona ale do Windowsa 7 nie można się połączyć ale do Windowsa XP już się łączy normalnie Ten komunikat pokazuje się po podaniu nazwy użytkownika i hasła. A tak to wygląda we właściwościach systemu. Co może być z tym nie tak Na nowszych Windows Serwerach też to nie działa.
 14. Sprawdziłem SHA-1 sumę i na obu dwóch plikach są takie same
×
×
 • Create New...

Important Information