Jump to content

mateusz73

Mega użytkownik
 • Content Count

  650
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About mateusz73

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/23/1999

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://etechkomp.net.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Elblag
 • Zainteresowania
  Informatyka :D

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Problem został rozwiązany wystarczyło włączyć tą funkcje w systemie I teraz normalnie wykrywa wszystko
 2. Ok wieczorkiem się odezwe
 3. Witam windows 10 ma problem z odnajdowaniem komputerów w sieci które mają udostępnione pliki. Na windows 7 i 8.1 odnajduje bez żadnego problemu ale nie odnajduje w win 10 Serwer NAS ZYXEL oraz pendrive podłączony do routera. Czy w windowsie 10 trzeba wyłączyć mu jakąś funkcje żeby to odpaliło czy co by trzeba było tu zrobić ?
 4. Tak ale nie działa nic. Dalej dysk zabezpieczony, Zrobiłem tak jak napisałeś ale niestety dalej nie działa.
 5. Mam ten program AlcorMP pobrany z linku ale nie mam pojęcia jak go teraz skonfigurować aby zrobić nowy firmware
 6. Witam mam problem z pendrive hama usb 2.0 Działał przez pewien czas bardzo dobrze aż do wczoraj gdzie nagle zaczął pokazywać komunikat "dysk zabezpieczony przed zapisem" nie dało się go sformatować. Nic nie można z nim za bardzo zrobić. Ktoś był by w stanie pomóc mi jak wgrać na nowo firmware albo jakoś uratować tego pendrive. Raport z ChipGenius: Description: [I:]Urządzenie pamięci masowej USB(Generic Flash Disk) Device Type: Mass Storage Device Protocal Version: USB 2.00 Current Speed: High Speed Max Current: 200mA USB Device ID: VID = 058F PID = 6387 Serial Number: 3832285B Device Vendor: Generic Device Name: Mass Storage Device Revision: 0100 Manufacturer: Generic Product Model: Flash Disk Product Revision: 8.07 Controller Vendor: Alcor Micro Controller Part-Number: Unknown [F500] - F/W FA00 Flash ID code: 2CA46432 - Micron - 1CE/Single Channel [MLC] -> Total Capacity = 32GB Tools on web: http://dl.mydigit.net/special/up/alcor.html Possible Flash Part-Number ---------------------------- Unknown Flash ID mapping table ---------------------------- [Channel 0] [Channel 1] 2CA46432AA04
 7. Tak wszystko było zrobione. Ale udało się odpalić to wszystko. Po prostu na Wirtualnej maszynie nie mógł się skomunikować z drugą i dlatego był problem dns-a. Po ustawieniu ręcznie adresów ip na serwerze i kliencie normalnie dołączył do domeny. Tylko wcześniej jak było zrobione tak to nie działało. Ale ważne że teraz działa.
 8. Jaki dokładnie to jest interfejs?
 9. Witam mam postawione na razie testowe maszyny Windows Server 2008 R2 oraz Windows 7 Pro i Windows XP Pro Domena normalnie jest zrobiona ale do Windowsa 7 nie można się połączyć ale do Windowsa XP już się łączy normalnie Ten komunikat pokazuje się po podaniu nazwy użytkownika i hasła. A tak to wygląda we właściwościach systemu. Co może być z tym nie tak Na nowszych Windows Serwerach też to nie działa.
 10. Sprawdziłem SHA-1 sumę i na obu dwóch plikach są takie same
 11. Ok spróbuje już. Program zainstalowałem
 12. Jak na Partycje D wrzucę odpalają się normalnie tak samo jak na Partycje E. Ale powiem wam jeszcze że miałem Utworzony od początku tam folder "Pobrane" Korzystam z internet download manager i któregoś dnia zrobiło i folder z taką samą nazwą "Pobrane" I wszystko pobierało do tego folderu po prawej już. Coś IDM mógł odwalić ? czy coś z systemem jednak mogło być ?
 13. Tam gdzie wtedy były te pobrane pliki czyli "D:\Pobrane" nie odpalają się, ale w innym miejscu jak pobiorę to działają
 14. To znaczy na razie tylko z tymi patrzyłem programami nie które chcą się instalować nie które właśnie nie. Na innym sprzęcie te same instalki normalnie się wgrywają System wgrał się bez problemu Pakiet ze strony ninite.com, office normalnie się wgrały ale z innymi już są problemy Dobra mały update Pobrałem jeszcze raz te programy ale na inny katalog na dysku i co dziwne normalnie się odpalają instalatory. To co wychodziło by że folder gdzie idą wszystkie pobrane pliki był by jakiś uszkodzony?
 15. Na windowsie 8.1 również nie da się zainstalować tych programów
×
×
 • Create New...

Important Information