Skocz do zawartości

iskier

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O iskier

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

162 wyświetleń profilu
 1. iskier

  Nie wyświetlają się obrazki w png

  Jeszcze dwie uwagi. 1. Używasz określenia "kodowanie" lub "zmiana kodowania" dla tego, co się stało z twoimi plikami - to nieporozumienie - twoje pliki są uszkodzone, ich zawartość jest niewłaściwa, bezużyteczna. ale -> 2. Istnieje prawdopodobieństwo, że właściwa zawartość wciąż na dysku istnieje! Jeśli chcesz możesz próbować odzyskać pliki za pomocą odpowiedniego programu do odzyskiwania danych. Powinieneś użyć opcji odzyskiwania określonych typów plików pomijając logiczny system plików. Jeśli dane nie były bardzo pofragmentowane jest spora szansa by coś cennego odzyskać. Ja w takich przypadkach używam programu WinHex, który zasadniczo jest edytorem szesnastkowym i dyskowym, ale ma również opcje odzyskiwania plików. Możesz spróbować go użyć lub poszukać innego programu, tutaj na forum lub wygooglać.
 2. iskier

  Nie wyświetlają się obrazki w png

  Nie wiem czy wirus czy jakiś błąd systemu plików, ale zgadzam się ze stensem, że tylko radykalne rozwiązanie wchodzi w rachubę. Problem od początku jest opisywany błędnie - z pierwszego posta wynika, że te same pliki których nie czyta Irfan i FastStone, są poprawnie odczytywane przez programy: Opera, Firefox, Photoshop i Photoimpact. Czy to prawda? Gdy ktoś chce ci pomóc i zbadać problem ty odpowiadasz w stylu "to ty nie masz pojęcia". Nie wiem co się stało, ale próbuję sprawę zbadać i ci pomóc. Twoje odpowiedzi w poznaniu prawdy nie pomagają. Nikt z nas nie siedzi przy twoim komputerze, a tym bardziej w komputerze i nie wie co się tam dzieje. Te informacje musimy dostać od ciebie. Wiele osób zmienia system lub kopiuje/przenosi pliki pomiędzy partycjami utworzonymi w różnych systemach i nie ma takich problemów. 3.1, 3.11, 95, 98SE, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7, 10 - mam partycje tworzone we wszystkich tych systemach, tylko "8" praktycznie nie używałem i nie miałem nigdy takich problemów!
 3. iskier

  Nie wyświetlają się obrazki w png

  Dałeś screeny z notatnika i przeglądarki fotografii, a nie możesz dać takich jakie ja chciałem? Albo zrób tak jak napisał stens - daj jakieś pliki na serwer, dla pewności z sumami kontrolnymi żebyśmy wiedzieli, że mamy pliki niezmienione!
 4. iskier

  Nie wyświetlają się obrazki w png

  Trzeba by sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda taki PNG. Widzę, że używasz Total Commandera. Dobrzy by była to wersja 9.0 lub nowsza. Zrób dwa zrzuty ekranu lub okna: 1. Umieść kursor na takim wadliwym pliku PNG i naciśnij "ALT+SHIFT+F3", gdy pokaże się podgląd naciśnij "3", następnie zrób zrzut okna ALT+Print Screen, zachowaj jako JPG (bo chyba nie możesz jako PNG?) 2. Wyjdź z podglądu, a następnie otwórz nowy podgląd, tym razem naciskając "F3". Zrób zrzut okna lub komunikatu o błędzie. No i wrzuć tutaj obydwa screeny.
 5. iskier

  Nie wyświetlają się obrazki w png

  Zacznijmy od tego, że opiszesz prawidłowo problem. Piszesz, że na 100% ma to związek z tworzeniem partycji, a nie wiesz jak to rozwiązać. Nie wiesz NIC! Przede wszystkim napisz jak ładujesz obrazek, gdyż jestem prawie pewien, że NIE używasz okna "Otwórz" w Irfanie, tylko ładujesz z Total Commandera i jest to prawdopodobnie błąd parametrów w Total Commanderze. Opisz DOKŁADNIE, krok po kroku, co robisz!
 6. iskier

  Office 2007 Enterprise RTM [PL]

  Oj, nie śmiej, wytłumacz, podpowiedz - B64
 7. iskier

  Odyczyt danych z partycji ext4 - jak ?

  DiskInternals Reader działa na pewno, ale pobierz raczej nowszą wersję z oficjalnej strony https://www.diskinternals.com/reader-for-tc/ lub z linku bezpośredniego https://www.diskinternals.com/download/DiskInternals_Reader.zip
 8. A żeby zrobić obraz musisz mieć napęd fizyczny czy za pomocą czarodziejskiej różdżki? Albo żeby raz posłuchać pożyczonej płyty audio. Fakt, nie śmiećmy, a najlepiej nie zaczynajmy dyskusji gdy czegoś nie rozumiemy.
 9. Na przykład płytę kupioną w sklepie?
 10. iskier

  Virtualizacja systemu

  @Perseusz2002 A byłeś na stronie której adres masz podany? - http://www.vmware.com/go/turnoff_CG_DG Tam masz wyjaśnienie co robić!
 11. Nie inwestujesz "do takiego sprzętu" - napęd DVD będziesz mógł wykorzystać z każdym innym sprzętem w przyszłości. Ja na przykład mam napęd DVD w stacjonarnym wyłączony i odpięty, a gdy potrzebuję to podłączam przez USB.
 12. Ten Dell nie ma DVD
 13. iskier

  PC za 110zł !! Czy to miało sens??

  Odpowiadam - miało sens
 14. Jeśli masz taką możliwość to ściągnij WINPE Siergieja Strelca z tego wątku https://winclub.pl/topic/7488-win10-pe/ adres do oryginalnego wpisu http://sergeistrelec.ru/winpe_10_8/145-winpe-10-8-sergei-strelec-x86-x64-native-x86-20180503-english-version.html Nagrywasz pendrive, gdyż CD\DVD nie masz. Niestety to aż 3.15 GB. Zawiera między innymi HDDScan i wiele innych przydatnych programów. Przynajmniej mogę zagwarantować że, jakkolwiek trochę to trwa, uruchomi się, gdyż posiadam dokładnie takiego samego złomka.
 15. "Aktualizacja 17134.137" - to nie jest żadna "łatka" tylko informacja o nowym, pełnym obrazie całego systemu do ściągnięcia - aktualizacja linków w pierwszym poście!
×

Powiadomienie o plikach cookie