Skocz do zawartości

iskier

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Posty z Chatbox

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. iskier

  Windows 7 sam się nie uruchamia

  Ale komu Ty odpowiadasz? Bo to na razie tylko domysły - poczekajmy na więcej informacji od autora.
 2. iskier

  Windows 7 sam się nie uruchamia

  Też próbuję to zrozumieć. Może zły dysk startowy? (Boot disk) I trzeba wybierać ręcznie? Więcej danych - szczegółowy opis lub screeny!
 3. iskier

  Jaki najlżejszy system pod bardzo starego laptopa?

  Jeśli już to raczej Windows 2000, ale bez przesady - samemu Windowsowi XP może da radę, ale jakakolwiek w miarę nowoczesna przeglądarka go wykończy zapotrzebowaniem na RAM.
 4. iskier

  Dostępne tylko trzy rozdzielczości w windows 7

  Po pierwsze - jaki to monitor? Jak rozumiem 1600x900 to jego natywna rozdzielczość? To niekoniecznie oznacza jakikolwiek błąd - po prostu masz rozdzielczość natywną i dwie standardowe, bo innych nie obsługuje.
 5. iskier

  Windows 7 jak skopiować nazwe pliku z włożonego dysku dvd

  Tak szczerze to po prostu używać jakiegoś prawdziwego menedżera plików gdzie taka czynność jest banalnie prosta, np.: Total Commander. Ale jeśli jesteś masochistą i wolisz się męczyć z Eksploratorem, prawdopodobnie musisz zainstalować jakieś rozszerzenie np.: http://windowsuninstaller.com/?page_id=71 https://github.com/clechasseur/pathcopycopy/releases/latest
 6. iskier

  Test komputera - gdzie jest problem?

  Rozumiem, ale spójrz ile masz błędów i ostrzeżeń w gałęzi "System" w ciągu godziny, a jak to wygląda u mnie za ostatnich 8 godzin. Dlaczego np.: sterownik drukarki nie może się zainstalować? Spróbuj SFC, a jeśli nie da rady, to chyba jednak powtórna instalacja, bo straszny śmietnik ci się zrobił. Chyba, że ktoś inny ma lepszy pomysł.
 7. iskier

  Test komputera - gdzie jest problem?

  " typowo z błędów to nie ma za wiele"? Na screenie widzę same błędy i ostrzeżenia. Nie wiadomo gdzie patrzeć, ale ten "krytyczny" może być ważny. EDIT Teraz widzę, to ten o którym pisałeś " System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Możliwe przyczyny błędu: system przestał odpowiadać lub uległ awarii albo nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania. " W takim razie co to za błędy 17:24:58 ? EDIT2 Spróbuj SFC /SCANNOW albo jeszcze ostrożniej SFC /VERIFYONLY Gdy błędów nie ma za wiele to wygląda np. tak jak u mnie:
 8. iskier

  Test komputera - gdzie jest problem?

  Na początek - "Podgląd zdarzeń" - może pokaże jakieś błędy?
 9. iskier

  Intel® Core™2 Duo Procesor E8400 3Ghz; czy temperatury dobre???

  Testowałem przed chwilą mojego E8400 (na ASUS P5QL PRO) za pomocą OCCT i też osiągnąłem 70°C, ale wiem, że przydałaby by mu się wymiana pasty - już ponad dwa lata tak chodzi, tylko wentylator przedmuchiwany. Teraz, gdy piszę, przy uruchomionym Firefoxie, Total Commanderze (x2), OCCT, HW monitorze temperatura ok. 42°C A przy okazji, tam masz GeForce 9800 GT? Jeśli tak to jaka temperatura? U mnie w opisanej spokojnej pracy ok 50°C
 10. iskier

  Geforce 9800 GT 1GB czy warto?

  Ja mam Core 2 Duo E8400 oraz GeForce 9800 GT 1GB i nie narzekam, ale nie gram. Teraz siedzę na "Dziesiątce" x64 więc RAM-u mam 8 GB, ale myślę, żeby zainstalować jeszcze XP na starszym HDD i sprawdzić jak będzie chodzić z zainstalowanym VSuite i RAM-dyskiem 4GB. A jaka masz płytę główną, bo napisałeś że w stanie idealnym, ale nie widzę nazwy?
 11. iskier

  Błąd dysku SSD w programie Adata SSD ToolBox

  @wiktorynek - zwróć uwagę na datę manuala - 28 stycznia 2014 - trudno mówić o zgodności (lub braku) z systemem, którego nie ma.
 12. iskier

  Błąd dysku SSD w programie Adata SSD ToolBox

  Błąd błędem, ale czy aktualizacja firmware'u jest potrzebna? Ja po kliknięciu OK w pierwszym okienku, mam drugi komunikat: a dysk kupiony pod koniec 2017.
 13. iskier

  Potrzebny obraz MS Office 2003 small business edition

  Zasadniczo wygląda tak samo jak moja.
 14. iskier

  Potrzebny obraz MS Office 2003 small business edition

  Proszę - Microsoft Office 2003 Small Business Edition PL - z jednym zastrzeżeniem - jest to edycja dla Fujitsu Siemens Computers, ale z tego co wiem nie ma to znaczenia. Wydaje mi się, że nie ma tu żadnego bloatware. Podstawowa różnica - niektóre pliki mają inne nazwy, np.: OFF_FSC.DLL OFFICE_FSC.EXE OFF_FSC.EXE Przede wszystkim daj znać czy się zainstalowało. Sumy kontrolne pliku ISO MD5: f13d68cd2517e19a12f43ea16c1161f6 *OFF2003_POL_S.ISO SHA: 6451f17c29593bc6b127125887db76927d3e33d4 *OFF2003_POL_S.ISO https://zachowajto.pl/!2p0o5GHcwPCP/off2003-pol-s-iso Wielkość: 224 MB
 15. iskier

  Pendrive, a przesunięcie względem początku partycji

  Przesuniecie 0 kb czyli tzw. Super Floppy - przesunięcie oznacza rozmiar miejsca przed partycją, a tutaj ten rozmiar jest zerowy - nie ma MBR i tablicy partycji, od razu boot sector. I zgadza się - tak jest gdy użyje się Low Level Format Tool i potem sformatuje, na nowych - bywa różnie.
×

Powiadomienie o plikach cookie