Jump to content

iskier

 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

About iskier

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. Zrobisz to w Total Commanderze bez żadnych dodatków. Najpierw musisz mieć w panelu wszystkie katalogi których właściwości chcesz zmienić. Robisz szukanie (ALT+F7) lub szukanie w oddzielnym procesie (ALT+SHIFT+F7), na drugiej karcie "Zaawansowane" zaznaczasz "Atrybuty" - "Katalog" Szukasz, po znalezieniu naciskasz "Wpisz do okna" Zaznaczasz wszystko - CTRL+A Teraz część zasadnicza: przywołujesz polecenie "Pliki" - "Zmień atrybuty" Zaznaczasz pole "Zmień atrybuty wtyczek", naciskasz "Więcej atrybutów", "Właściwość" zmieniasz na "Data zapisania", naciskasz "+" na prawo od pola "W
 2. I dokładnie to zostanie zrobione jeśli wykona to co opisałem - pliki zostaną umieszczone po 99 w każdym folderze, a nazwy folderów będą kolejnymi liczbami naturalnymi. Tak działa "fractional counter" w Total Commanderze. Zobacz odpowiedni fragment z pliku pomocy TC. No i możesz wypróbować sam że to działa. Wbrew pozorom to narzędzie zmiany nazw może służyć również do przesuwania plików.
 3. Total Commander "Pliki" - "Narzędzie wielokrotnej zamiany" (wg oficjalnego polskiego tłumaczenia) skrót klawiszowy CTRL+M w polu "Matryca zamiany. Nazwa pliku" wstawiasz [C+1/99]\[N] zamiast domyślnego [N]. Wciskasz "Start" - zrobione!
 4. Zaczynając od NC, wg kolorów kabelków: - czarny - zielony - biały - czerwony
 5. Człowieku, opanuj się, masz jakieś problemy? Nie wyżywaj się na kimś! Nie krytykuję Ciebie, tylko to co podałeś w linku - to naprawdę nie ma związku z powershellem. Skąd w tobie taka agresja? Z wątku, który podałeś - "PowerShell code logic and syntax are completely different..."
 6. Może i łopatologicznie, ale żadnego związku z powershellem.
 7. Jeśli wszystkie te pliki wyglądają tak jak to co ściągam, to żaden kodek, żaden program i żadna aktualizacja nie pomoże - np.: 36208640 x 0 nie może nieść i nie niesie żadnej informacji.
 8. Te pliki są puste!
 9. Ściągasz program stąd https://megatools.megous.com/ wpisujesz polecenie lub piszesz plik "bat" o treści megatools.exe dl adres czyli w tym przypadku megatools.exe dl https://mega.nz/file/hDYQiAAZ#AAAAAAAAAAAmxd5Nx_-i0QAAAAAAAAAAJsXeTcf_otE uruchamiasz i czekasz.
 10. @ford22 What is your native language?
 11. Skoro na zewnętrznym dysku, to czy próbowałeś odłączyć dysk i podłączyć ponownie? Czy na bezpieczne usunięcie też system nie pozwala?
 12. Nawet parę razy było pisane, ale chyba wciąż nie zrobione? Poza tym chodzi o wyjaśnienie "skąd to się bierze"
 13. To chyba trzeba napisać wprost, bo koleżanka jak na razie zajęła się tylko software-m: jeśli właściciel używał laptopa trzymając go na kocu, to teraz połowa kocyka jest w środku, trzeba odkręcić pokrywę i wyczyścić.
 14. A te nie podejdą? Bo lepszych nie widzę. https://drp.su/en/hwids/USB\VID_18EC%26PID_3399%26MI_00?os=windows-7-x86 https://drp.su/en/hwids/USB\VID_18EC%26PID_3399%26MI_00?os=windows-7-x64 http://dl.drp.su/driverpacks/repack/WebCam/Arkmicro/FORCED/Allx86/Arkmicro-FORCED-Allx86-drp.zip http://dl.drp.su/driverpacks/repack/WebCam/Arkmicro/FORCED/Allx64/Arkmicro-FORCED-Allx64-drp.zip
 15. Większość tego typu konwerterów wideo i tak wewnętrznie używa FFMPEG. Dla mnie konkretny to jest właśnie program obsługiwany z linii poleceń. Zamiast grzebać bez końca w opcjach tzw. "intuicyjnego interfejsu" wolę poczytać instrukcję do programu konsolowego i napisać odpowiednie polecenie i opcje. Spróbuj wytłumaczyć w jednej linijce jak skonwertować każdy plik wideo do określonego formatu.
×
×
 • Create New...

Important Information