Jump to content
WinClub

Bodziusz

Nowicjusz
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Próbowałem się pobawić tymi uprawnieniami - nic się nie zmieniło. Nadal widać wszystkie foldery na dysku ale każdy z nich jest pusty. Folder "Windows" zawiera podfolder "Logs" a w nim kolejny podfolder "PBR". Smart scana jutro wykonam, chociaż informacje z Crystal Disk info nie pokazują nic "dziwnego". bootmgr niby widnieje jako plik a laptop zachowuje się tak jakby nie miał systemu w ogóle.
  2. Witam, ostatnio znajomy podrzucił mi do sprawdzenia laptopa sony vaio svf152a29mktóry "umarł", mianowicie przy próbie uruchomienia pojawia się informacja o próbie automatycznej naprawy systemu, później jest "diagnozowanie" i na końcu ekran, że nie udało się naprawić i że mogę wybrać opcje odświeżenia systemu, przejścia do Windowsa lub też wyłączyć sprzęt. Poprzez przycisk Assist wszedłem w opcje "Vaio Care" gdzie niby da sie odzyskać kopię danych, jednak kopia zawiesza się już na samym początku i nie idzie nic dalej zrobić. Wszedłem poprzez Hiren's BootCD i widzę dysk z laptopa ale gdy wejdę w obojętnie jaki plik jest "Pusty folder", wg. systemu partycja ma zajęte około 100gb miejsca na dysku. Próbowałem Ubuntu - to samo, nie widzi plików. Podłączyłem pod swojego PC dysk i normalnie go widzę ale nie ma żadnych plików, są puste foldery. Programem do odzyskiwania danych z dysków coś udało się odczytać i skopiować ale nadal pozostaje kwestia co się moglo stać, że ciągle jest tryb naprawy Windows jaki jest zainstalowany na laptopie to Windows 8.1. Spotkał się ktoś z czymś podobnym? Pliki są jakoś zaszyfrowane czy po prostu jest po dysku?
  3. Witam, mam problem z uruchamianiem systemu Windows 8 na laptopie Samsung np355e5. By uruchomić system trzeba wciskać na logu Samsunga f10 by mieć możliwość wyboru bootowania. System jest oryginalny, wcześniej ktoś coś na nim grzebał, jednak zainstalowałem system który był i aktywowałem go przez konsultacje czatową na stronie Microsoftu. Ktoś miał podobny problem ?
×
×
  • Create New...

Important Information