Jump to content

gumish93

 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

About gumish93

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 04/09/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Dżungla :)

Recent Profile Visitors

1,375 profile views
 1. Używałem,w ogole nie rozpznaje urządzenia. Nawet IMEI nie wykrywa. Uznaje motorolę jako nieznane urządzenia,po czym resetuje opcje gdzie wybiera się model telefonu i symbol (XT1941-4).
 2. Łapie zwiechę przy komendzie w cmd : fastboot flash fsg_a fsg.mbn Po prostu żadne firmware nie da się wgrać :/ .Cały czas na ekranie wyskakuje to co na screenie dałem.
 3. Nie da się odblokować / Nie da się sflashować ani rsd lite ani przez cmd. Spóbuje opcji z tym qualcomm i dam znać
 4. Nie udało się wgrać softa ; /. ani przez cmd/terminal czy RSD Lite. A LMSA nie rozpoznaje telefonu i dalej nic nie robi.
 5. Stąd firmware https://mirrors.lolinet.com/firmware/moto/deen/official/RETEU/ XT1941-4_DEEN_RETEU_10_QPKS30.54-22-12_cid50_subsidy-DEFAULT_regulatory-DEFAULT_CFC.xml.zip
 6. Siemka Wczoraj,nie wiadomo z jakich przyczyn siadła moja Motorola One.Nie uruchamiała się w ogóle. ALe jedyne co mi sie udało to poprzez blankflash ją uruchomić. probowałem wgrać firmware lecz ukazuje mi się to przy flashowaniu : sudo sh ./flash.sh [sudo] hasło użytkownika piotrek: max-sparse-size: 268435456 finished. total time: 0.000s ... OKAY [ 0.002s] finished. total time: 0.002s target reported max download size of 534773760 bytes sending 'partition' (45 KB)... OKAY [ 0.056s] writing 'partition'... (bootloader) Validating 'gpt.
 7. Siema Posiadam starusienki czytnik kart modecom na 2x4 pin podpinany do płyty głównej. Próbuję go podpiąć do płyty głównej Asus P5QL-CM i nie startuje w ogóle. Zauważyłem że ma odwrotnie symbole jak na specyfikacji w instrukcji w Asus'ie. Jakieś pomysły jak to podpiąć ?
 8. Odkop taki zrobi ktoś reupa na innym serwerze niż mega ?
 9. Ventoy'em zrobiony pendrak w gpt. Iso wrzucone bez spacji. Xubuntu odpala w live debian kernel panic i zawieszony lapek,pomaga tylko odłączenie zasilacza arch linux w ogóle nie odpala manjaro architect tak samo. Jakieś pomysły ma ktoś ? Nie mam 4 pendraków żeby nimi wachlować. Do tej pory żaden soft mi nie zrobił w pełni działającego multiboota z distro linux od archa,fedory,debiana po ubuntu...
 10. Dzięki,pomogło choć Manjaro Architect się wiesza po wybranu boot. I dalej nic.
 11. Siema Nie wiem gdzie już szukać pomocy,a mnie to zaczyna doprowadzać do rzucania mięsem przed laptopem. Usiłuję zrobić multiboot'a z różnymi wersjami linuxa od archa po ubuntu,żeby to mieć na jednym penie 32 GB,by nie wachlować kilkoma. Na ten moment sytuacja wygląda tak : Ventoy - są wpisy,ale nic nie działa Multibootusb - w ogóle nie działa pen w mrb i uefi Jakaś podpowiedź którym softem wykonać ? Posiadam windows 10 na tą chwilę.
 12. Da się eksportować pod menu z pulpitu NARZĘDZIA ? Szukam w regedit i nie mogę znaleźć ... Nieaktualne znalazłem ;p
 13. Dzięki za softa,ale jak mam to odpalić nie mając windowsa i drugiego lapka z windowsem czy dysku na podmianę ... Ehh
 14. Dostępowe - czyli jedno hasło do logowania i do montowania partycji. dmde pokazuje mi dosyć dziwne pliki. Nazwy plików to litery i cyfry...
×
×
 • Create New...

Important Information