Jump to content
WinClub

leszekela

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leszekela

 1. Dzięki za porady ale próbowałem tego wszystkiego i nic nie dało. Znalazłem inny aktywator ale na 180 dni i aktywował.
 2. Niestety to nie jest problem firewalla. Antywirusa na czas aktywacji mam wyłączonego całkowicie. Zgłasza mi się problem. I jestem w kropce. Ktos jeszcze ma pomysł ?
 3. U mnie niestety nie aktywuje. Może masz inny sposób ? Z góry dziekuję za zainteresowanie.
 4. Podaj proszę jakiś adres gdzie będę mógł podesłać link
 5. Mam ten sam problem co ty @razor1995. Spróbuję sposobu z wiatraczkiem, może pomoże. Wygląda na to, że ten router bardzo lubi wysokie temperatury. I dalatego u mnie też znika na kilkanaście minut sieć w 5GHz.
 6. Wielkie dzięki @razor1995 ! Zrobię tak jak napisałeś jak tylko będę przy laptopie. Swoją drogą jestem pełen uznania dla Ciebie i jeszcze kilku osób z forum za szybką reakjcę i chęć pomocy. BRAWO !!!
 7. Witam wszystkich! Proszę o pomoc w usunięciu Minta i GRUBa z dysku, na którym zainstalowany jest Windows (obydwa systemy na jednym dysku). Chodzi o to, żeby pozostał bootowalny Windows i wolna przestrzeń do zainstalowania DEEPiNa.
 8. A więc spróbuję jeszcze raz. Dziękuję za szybką odpowiedź !
 9. Niestety na moim laptopie z Intel® Core2 Duo CPU nie pójdzie. Czy jest wersja dla Intela ?
 10. Mam pytanie. Jeżeli już jest zainstalowany windows 7 na 2 partycjach, to czy istnieje sposób na ich połączenie, oczywiście bez ponownej reinstalacji. Dotyczy to również win 10. Czy ewentualnie można do tego wykorzystać np. 'Acronis Disk Director', 'Easeus', lub podobny program?
 11. Udało się odzyskać obydwa systemy ! Teraz z kolei podczas uruchamiania Win7 na ułamek sekundy pokazuje się Screen odzyskiwania sytemu, a później ładuje się normalnie. Czy mogę się pozbyć tego w miarę prosty i bezpieczny sposób ? Proszę o jakieś sugestie.
 12. No i niestety skończyło się na "Fatal error" i obydwa sytemy diabli wzięli. Pozostaje mi tylko odtworzyć je z backapu. Widać takie precyzyjne naprawianie przerasta mnie i muszę poszukać (zgodnie z sugestią @P10) nowszej wersji Trueimage. Tak czy inaczej bardzo dziękuję Wam koledzy za pomoc.
 13. No i błąd: "Nie można usunąć snapman: błąd przy usuwaniu klucza" Dzięki za pomoc. Jeżeli nie powiedzie się usunięcie kluczy to postaram się o nowszą wersję Trueimage.
 14. Wszedłem do katalogu Windows\System32\config ale nie wiem jaki plik mam wybrać
 15. Witam ! Oczywiście że mam przejściówkę (datkowa kieszeń na 2.5'). Domyślam się że chcesz usnąć te wpisy pod uruchomionym nowym systemem. Jako że mam w laptopie zamontowany drugi dysk z Windows 10 (wzamian za napęd dvd), to czy mogę wystartować z niego ?
 16. Trochę wprowadziłem Cię w błąd @Hells Angels, ponieważ nie chodzi o odinstalowanie 'snapman' tylko o usunięcie jego wpisów w rejestrze. Wpisy te występują przy instalacji programów Acronis'a.
 17. Panowie, na próbę zamontowałem inny dysk i po zainstalowaniu gołej Win7 system i TRYB AWARYJNY pracowały bezbłędnie. Wniosek z tego, że to nie jest wina RAM'u. W tej sytuacji stawiam na snapman zainstalowany z Acronisem, tyle że nie potrafię odinstalować tego badziewia. Może ktoś mi pomoże w jego usunięciu ? Swoją drogą jestem pełen uznania dla @m4s, który od początku stawiał na tą paskudę ! Dziękuję WSZYSTKIM za dotychczasową pomoc i czekam na dalsze pomysły.
 18. Nie bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić ale może ktoś inny coś podpowie ? Proszę takiego KTOSIA aby się odezwał !
 19. Uprawnienia ustawione są na "Wszyscy" i "Odczyt". Po zaznaczeniu opcji "Pełna kontrola" daje komunikat: Nie można zapisać zmiany uprawnienia na 0000. Odmowa dostępu.
×
×
 • Create New...

Important Information